ברוכים הבאים לפורום לקידום צלילה חופשית בישראל 

לידיעתך, כאורח הנך מוגבל/ת לצפייה בלבד בפורומים השונים.
בכדי לצפות ולהשתתף בדיונים בפורומים עליך להרשם בפורום, תהליך ההרשמה אורך דקות ספורות בלבד והינו ללא תשלום.

שם משתמש:    סיסמה:      חבר אותי אוטומטית בכל ביקור         שכחתי את סיסמתי  לחץ כאן להרשמה

פרסם נושא חדש   נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב

אינדקס הפורומים של APNEA -> דלפק הצלילה

מחבר הודעה

f-r-e-e-d-i-v-e-r
חבר בקהילה

חבר בקהילה

הודעהפורסם: חמישי, 15 פבר', 2007 17:21    נושא ההודעה: ללא סימלון לדן הגב עם ציטוט

דן היקר!בתגובתך רשמת שלפני פרסום ההודעה הייתי צריך לייצור איתך קשר..
רציתי להגיד לך שלפני שפרסמתי את הודעתי באתרך רשמתי לך אינסוף אימיילים,שלושה פעמים חיפשתי אותך באילת,באתי אלייך הביתה ואף אחד לא פתח את הדלת,ניסיתי איזה 50 פעם להתקשר אליך ואתה לא ענית,ניסיתי לאתר אותך דרך חברים שלך ואתה כמו שפן אפילו לא חזרת אליי.
אולי זה משום שאתה מפחד ממשהו או שיש לך משהו להסתיר.איך זה שהיינו חברים ופתאום נעלמת כעילו שלא היית קיים. Question
מה לגבי זה שלקחת את כל הפרטים של האתר שלי ואמרת שתעזור לי לשפר אותו ופשוט הרסת אותו עד היסוד?לגבי התמונות שלי,שהשתמשת בהם ללא רשות-אז איך אתה בכלל מעז להגיד שזאת הייתה תרומה שלי לך?ככה בורכים בלי לדבר,הורסים לי את האתר ועוד משתמשים בתמונות אישיות שלי?מאיפה כל רועה?לא זכור לי שעשיתי לך משהו רע?
עכשיו לגבי ההסמכה שלך,דיברתי עם אסי ופתאום אני שומע שהסמכתי אותך ושכולם יודעים על זה(חוץ ממני) ושזה הגיע עד לארז???אולי מתוך שינה או משהו כי לי זה לא זכור????
אז אולי פשוט תפסיק להעמיד פנים?למה עם בהודעתי פגעתי ברגשוניך,לא התקשרת ....
*ולכל אלה שרשמו לי תגובות,מההתנהגות המכוערת של דן כלפי נפגעתי מאוד ולא כתבתי בשביל לפתוח פו דיונים איתכם.חבל שתרשמו תגובות בלי לדעת מה קרה באמת ולא בא לי לרדת לרמה של ויכוחים מי טוב ומי רע.(מה שרשמתי זאת עובדה עם הוכחות )

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית שלח דואל

פורסם: חמישי, 15 פבר', 2007 17:21    נושא ההודעה: קישורים מומלצים

חזרה למעלה

אבידג
חבר בקהילה

חבר בקהילה

הודעהפורסם: חמישי, 15 פבר', 2007 17:57    נושא ההודעה: ללא סימלון Re: ___לדן___ הגב עם ציטוט

f-r-e-e-d-i-v-e-r כתב:
[/u][/b]

,דיברתי עם אסי ופתאום אני שומע שהסמכתי אותך ושכולם יודעים על זה(חוץ ממני) ושזה הגיע עד לארז???אולי מתוך שינה או משהו כי לי זה לא זכור????
..........חבל שתרשמו תגובות בלי לדעת מה קרה באמת ולא בא לי לרדת לרמה של ויכוחים מי טוב ומי רע.(מה שרשמתי זאת עובדה עם הוכחות )

פגעת באמינותך אחרי שאמרת שדן מציג עצמו כמוסמך. אין אף אחד ששמע מדן שהוא מוסמך (חוץ מאלו שאת שמם הזכרת בתחילת ההודע).....מתוך דבריך המצותתים נראה שמישהו חימם אותך הרבה יותר ממה שנחוץ ואתה ממשיך לדקלם "שדן אמר לאסף ש דן מוסמך".
ברור מי חימם אותך ולמה.
הודעתך נכנסת לקטגוריה של עוד אחד מניסיונות ההשתלטות בעולם הצלילה החופשית, וניסיון ליצרית מונופול בישראל שלהם אנו עדים בשנתיים האחרונות.

אם אתה באמת תמים כמו שאתה מנסה להשמע, אז הנה:
כידוע מתן המיידע והסדנאות בחינם פוגעת קשה בפרנסה של מדריכי הצלילה החופשית, ובניסיונות ליצור כאן מונופול. לא יודע אם באמת ניצל אותך מי שאתה טוען אך די ברור מי מנצל אותך ומחמם אותך עכשיו, ולאיזו מטרה.

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית

דן זלגלר
מדריך AIDA בכיר
מאמן מדריכים APNEA

הודעהפורסם: חמישי, 15 פבר', 2007 18:25    נושא ההודעה: ללא סימלון  הגב עם ציטוט

כרמל.

אנא, מעולם לא דיברתי עם אסי (פרט לפעם אחת בה התעניינתי בקניית חליפה של אליוס לפני כמעט שנה - ולא קניתי), הוא מעולם לא פנה אליי, מעולם לא נפגשנו, מעולם לא אמרתי לאיש שאתה הסמכת אותי למשהו, למעשה השיחות שניהלנו נשארו בינינו והצדדים שהיו מעורבים באותה העת.

לגבי האתר שלך, כמו שהוא היה בהתחלה - לפני שהתחלתי לעבוד עליו - ככה הוא נשאר, לא עשיתי דבר כדי להזיק לו או להרוס אותו, עם זאת הוא פשוט נסגר יום אחד, תארתי לעצמי שתקופת השכירות שלך על שם המתחם נסתיימה.

אין לי דבר להסתיר ממך כרמל, פשוט הייתי צריך שקט, אנא כבד זאת.

אתה צולל חופשי מהשורה הראשונה, מדריך צלילה חופשית מנוסה ומדריך כושר מעולה ויש לי כבוד רב אלייך ואני מאמין שלכל מי שמתעסק בתחום יש הרבה מה ללמוד ממך.

אני אשמח אם תשאר בפורום ותשתף אותנו בידע שלך, הרי בסופו של דבר, זו הסיבה שהפורום קיים, כדי לקדם את הספורט הנפלא הזה, שאני ואתה חולקים את אהבתינו אליו, ובחייך, תפסיק להאמין לאנשים עם עיניים קטנות.. Smile

דן.

אני נועל את הנושא, ואנא ממך, אם ברצונך לדבר על נושאים פרטיים, השתמש במערכת ההודעות הפרטיות, אימייל, או בטלפון שלי, הרי לא מחקת אותי מהזיכרון נכון ? Very Happy

בית הספר לצלילה חופשית ומרכז אימונים

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית שלח דואל בקר באתר המפרסם פרופיל פייסבוק

הצג הודעות בנושא זה מלפני:   

התחבר
שם משתמש:    סיסמה:      חבר אותי אוטומטית בכל ביקור         שכחתי את סיסמתי  לחץ כאן להרשמה

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
אתה יכול לצרף קבצים להודעותיך בפורום זה
אתה יכול להוריד קבצים בפורום זה

APNEA
[email protected]
קורס צלילה חופשית
ציוד צלילה חופשית

אימון צלילה חופשית  |  ציוד צלילה חופשית  |  צלילה באילת  |  Freediving Fins  |  Monofins  |  Carbon Fins  |  Freediving Course

דיג בצלילה חופשית  |  סנפירים  |  חליפת צלילה  |  מחשב צלילה  |  משחקי צלילה

מבקרים בדף זה: | מפת האתר | אינדקס מילים

COPYRIGHT © 2006 - APNEA

השימוש באתר זה מהווה הסכמה לתנאי תקנון השימוש באתר