ברוכים הבאים לפורום לקידום צלילה חופשית בישראל 

לידיעתך, כאורח הנך מוגבל/ת לצפייה בלבד בפורומים השונים.
בכדי לצפות ולהשתתף בדיונים בפורומים עליך להרשם בפורום, תהליך ההרשמה אורך דקות ספורות בלבד והינו ללא תשלום.

שם משתמש:    סיסמה:      חבר אותי אוטומטית בכל ביקור         שכחתי את סיסמתי  לחץ כאן להרשמה

פרסם נושא חדש   הגב לנושא

אינדקס הפורומים של APNEA -> דלפק הצלילה

מחבר הודעה

נעם מיוחס
חבר בקהילה

חבר בקהילה

הודעהפורסם: שלישי, 03 יונ', 2008 13:38    נושא ההודעה: קול סגרנו את חודש מאי באילת הגב עם ציטוט

שבוע שעבר קבעתי לארח אורחים מהצפון בירושלים, וכהרגלי בקודש פתחתי גם את הפורום לראות מה קורה.

שוב יש התארגנות לאילת ואני רואה איך התחביב שאני מנסה לרכוש הופך לחלום רחוק. ואז ביום חמישי אנחנו מקבלים הודעת ביטול מהצפון, בכמה שעות שנשארו עד סוף היום גמלה בליבי החלטה לא לשרוף את סוף השבוע ולרדת לאילת

טלפון אחד לחברה מההודעות בפורום, תיק קטן של ציוד ואני כבר במעלה אדומים, עצירה אחת באמצע ואני בחוף המגדלור מחפש את הקנטה של יאן וגם את יאן שמעולם לא ראיתי קודם.

הלכתי לישון לבד באוהל על החוף התקווה שבבוקר כשאני אראה את מחנה הצוללים משהו קוסמי יגיד לי שזה זה, (את הטלפון לא שמרתי).

נפגשתי עם החברה בסככה, ויצאנו לצלול בחוף המגדלור.
הייתה שם התארגנות גדולה של חברה מרוב אנשים שראיתי רק בצילומי הפרום אני לא זוכר שמות. הכניסה למים התחילה באימון שעבורי היה מעט צולע, אז יצאתי, בחוף אולגה הציע להיכנס, שאלתי מונופין ונכנסתי. למרות האזהרות כמה מונו לא נוח בהתחלה דווקא די נגנבתי מתחושת בתולת הים, זה משהו שיום אחד יהיה לי.

המשכנו לצלול כל השישי והשבת והיו לי כמה שיאים אישיים ללא עזרים ובמשקולות קבועות.

חופשת צלילה כזו אנטנסיבית דורשת משטר אכילה קפדני לאורך היום דבר שלא קל כאשר נמצאים כל היום במים אז בערב פינקנו את עצמנו בסוג של "ליל סדר" בברבי.

בשבת אחרי שחתפתי קריזה על המשקפת צלילה חופשית שלי, עברתי לצלול במשקפת נפח גדול.
זה די מגניב ששדה הראייה גדל אבל בעומק של 20+ יש תחושה שחצי ראה ממלאת את המשקפת, לפחות יש מאיפה לקחת חמצן בעליה Wink

לכל החברה צלילה זה כיף ממתין לפעם הבאה.

אגב דן, אני רוצה להכניס את החברה שלי לעניין, אם היא מגיעה שבת או ראשון, יש מצב לקורס אימון תרגול הכוונה או מה שבינהם?

חזרתי לבד לירושלים מלא אנרגיה לעוד שבוע של מחשבות על הים.

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית שלח דואל

פורסם: שלישי, 03 יונ', 2008 13:38    נושא ההודעה: קישורים מומלצים

חזרה למעלה

דן זלגלר
מדריך AIDA בכיר
מאמן מדריכים APNEA

הודעהפורסם: חמישי, 05 יונ', 2008 13:46    נושא ההודעה: ללא סימלון  הגב עם ציטוט

אחלה סיפור וכן, יש משמעות גדולה לנפח נמוך במסיכה ככל שמעמיקים Cool

לשאלותיך,
שלחתי אליך הודעה פרטית Wink

דן

בית הספר לצלילה חופשית ומרכז אימונים

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית שלח דואל בקר באתר המפרסם פרופיל פייסבוק

irit
תומך בקהילה

תומך בקהילה

הודעהפורסם: חמישי, 05 יונ', 2008 15:22    נושא ההודעה: ללא סימלון  הגב עם ציטוט

בסאשן הבא אני אצלול גם Cool ....ולגבי אוכל....."על האש" בחוף Idea לא צריך להמתין שעתיים לאכול Exclamation

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית MSN Messenger

הצג הודעות בנושא זה מלפני:   

התחבר
שם משתמש:    סיסמה:      חבר אותי אוטומטית בכל ביקור         שכחתי את סיסמתי  לחץ כאן להרשמה

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
אתה יכול לצרף קבצים להודעותיך בפורום זה
אתה יכול להוריד קבצים בפורום זה

APNEA
[email protected]
קורס צלילה חופשית
ציוד צלילה חופשית

אימון צלילה חופשית  |  ציוד צלילה חופשית  |  צלילה באילת  |  Freediving Fins  |  Monofins  |  Carbon Fins  |  Freediving Course

דיג בצלילה חופשית  |  סנפירים  |  חליפת צלילה  |  מחשב צלילה  |  משחקי צלילה

מבקרים בדף זה: | מפת האתר | אינדקס מילים

COPYRIGHT © 2006 - APNEA

השימוש באתר זה מהווה הסכמה לתנאי תקנון השימוש באתר