ברוכים הבאים לפורום לקידום צלילה חופשית בישראל 

לידיעתך, כאורח הנך מוגבל/ת לצפייה בלבד בפורומים השונים.
בכדי לצפות ולהשתתף בדיונים בפורומים עליך להרשם בפורום, תהליך ההרשמה אורך דקות ספורות בלבד והינו ללא תשלום.

שם משתמש:    סיסמה:      חבר אותי אוטומטית בכל ביקור         שכחתי את סיסמתי  לחץ כאן להרשמה

פרסם נושא חדש   הגב לנושא

אינדקס הפורומים של APNEA -> דלפק הצלילה

מחבר הודעה

AMIR PRESMAN
חבר בקהילה

חבר בקהילה

הודעהפורסם: רביעי, 30 יול', 2008 10:38    נושא ההודעה: מצויין ! חוויה משפחתית באילת הגב עם ציטוט

שלום חברים
רציתי לשתף אותכם בחוויה נהדרת שעברתי שבוע שעבר במהלך חופשה משפחתית באילת.
כבר הרבה זמן שאני מנסה להעביר למשפחה (האשה והילדים) את ההרגשה והתחושות של צלילה חופשית ולא כל כך מצליח לחבר אותם לשיגעון שלי.

הפעם נכנס לי גוק לראש - אולי לעשות להם קורס צלילה חופשית ....עוד בטרם העלתי בפניהם את הרעיון ערכתי כמה בירורים. דיברתי עם דן זלגלר והתייעצתי איתו לגבי האפשרות לערוך קורס כזה במתכונת "משפחתית" ויותר ממוקד בהכרות לילדים.סגרנו שהדבר אפשרי גם לילדים ונעשה קורס הכרות של יום אחד.

קיבלתי הסכמה מהאשה (גם כלכלית וגם נפשית) לקחת את הילדים ו"תעזוב אותי בשקט במלון" ערב לפני היום המיוחל פוצח במסע שכנועים לצרף גם את אשתי ולבסוף היא נשברת לא לפני שהיא מנסה את כל התרוצים האפשריים להתחמק - "עדיף לקנות בגדים בכסף הזה , איך אני אראה בלי משקפיים? , כואב לי באזניים תמיד , זה מסוכן - אתה רוצה להרוג אותי, חבל לבזבז יום שלם באילת על השטויות שלך " והרשימה עוד ארוכה .....

מגיע הבוקר , אנחנו בדרך לחוף הדקל להפגש עם דן , כולם עוד מנסים לשכנע אותי לוותר על הרעיון המוזר ולהשתמש בכסף למסע קניות בומבסטי בקניון (במיוחד הצד הנשי במשפחה) אבל אני נועל את האוטו ומבהיר שזהו !! לא ניתן להתחרט מגיעים לחוף , דן מקבל את פנינו ולאט לאט המשפחה נרגעת ונכנסת לראש טוב . בהתחלה מתארגנים על ציוד לכולם : סנפירים , חליפה לאשה שסובלת מקור , משקולות וכל מה שצריך.

הנעימות והסבלנות של דן עושים את שלהן והצוות נכנס לשאנטי ומוכן להתחיל בקורס. החלטתי שאני לא מתערב בכלום ויהי מה ונותן לדן את הבמה להעביר קורס בלי הפרעות מצידי. התמקדתי בצילום ובעזרה עם הילדים וזה הכל.

בהתחלה חותמים על טפסים ומקבלים חוברות הסברה לשעורים תאורטים על סיגנונות הצלילה והטכניקות , סכנות וכל מה שצריך לדעת

לאחר החלק התאורטי נכנסים למים ומתחילים אימוני נשימה במים . משום מה בלי מסיכה ולמרות החששות שלי החבריה עמדו בכך בכבוד

לאחר החלק הזה שוחים קצת יותר עמוק , דן מוריד מערך מסודר ומלמד את כולם לצלול באמת. בהתחלה עומק של 4-5 מטר.

נראה אותו גיבור אמרתי לעצמי , אני רוצה לראות אותו משכנע את אשתי לרדת למטה. למיטב ידיעתי היא אפילו לא יודעת לפמפם . למרבה ההפתעה כנראה שצריך גבר זר בחליפה סקסית והאשה פשוט עושה מה שאומרים לה והפלא ופלא יורדת ואפילו מצליחה לפמפם ולהרגע - מי היה מאמין ? אני משפשף את העיניים שוב ושוב וצובט את עצמי לוודא שאני לא חולם

מסיימים את הסשן הזה ועוברים לאימון דינמי - דן מותח חבל לאורך כמה עשרות מטרים ומתחיל ללות את החבריה העליזה בשחיה לאורך החבל. ראשונה מתחילה הילדה שפשוט היממה אותנו !! על הפעם ראשונה צללה למטה ושחתה את כל המרחק בלי שום בעייה

אחריה קורה הלא יאומן והאשה אף היא שוחה למטה כמו דג ומסיימת בזרועותיו האמונות של דן (כנראה שזה מה שעזר Mad )

גם הילד כמובן מצטרף לחגיגה ולאחר מכן עוברים לנקודה קצת יותר עמוקה לתרגל סוף סוף צלילה "אמיתית" מבחינתי

דן מוריד מערך לעומק 9-10 מטר והאשה מתחילה להכנס ללחץ smily7 "לא נראה לי אמיר" היא אומרת ואני בורח ומשאיר אותה להתמודד עם דן לבדה.

תאמינו או לא כולם ירדו למטה כמו גדולים . כן כן גם האשה !! ועוד נהנו מזה
באמצע היה לילד קר אז יצאנו להפסקה קלה שבמסגרתה דן דאג לו לחליפה וגילה הרבה סבלנות לחוסר הסבלנות של הבן ללבישת חליפה הדוקה בחום של יולי באילת .
חוזרים למים בכוחות מחודשים והפעם כולם צוללים למטה כמו גדולים
ראשית הבן - הפעם עם חליפה ופחות סובל מקור

אחריו האשה כמו גדולה ואפילו הצליחה להרגע מהלחץ של לעלות למעלה מהר "כי לא יהיה לה אוויר " וכרגיל הבת המשיכה להפתיע עם ירידה ל12 מטר ושחייה ארוכה סביב אי אלמוגים ועלייה בשאנטי מוחלט כאילו כלום

אימוני פמפום ב 12 מטר

ועלייה בכיף ובנחת

ככה עוד כמה צלילות וכולם כבר עייפים ורעבים .
יוצאים החוצה , מסכמים את היום ומחליפים חוויות .
האשה בהיי ומתלהבת כל כך עד שבא לי לחבק את דן ולהדביק לו איזו נשיקה על הלחי ( אל תדאגו זה לא קרה )

צילום משותף למזכרת וקדימה למלון

בדרך כולם כל כך עייפים שתוך שנייה נרדמים . האשה אומרת "עכשיו אני מבינה איזה מעייף זה לצלול ולמה אתה נרדם לי כל פעם שאתה חוזר מהים"

לסיכום:
הייתה חוויה מדהימה !! לא האמנתי שהמשפחה תגיע להישגים כאלה תוך יום אחד ועוד יהנו מכל הסיפור !!

הרווח הגדול מבחינתי היה לשמוע את אשתי והילדים אומרים: "מעכשיו אתה לוקח אותנו איתך לצלול" או את משפט המאה של האשה "עכשיו אני מבינה למה אתה נהנה כל כך בים"
אז תודה לדן על קורס מיוחד ולא רגיל (שני ילדים ואשה פולניה) ותודה הכי גדולה לאשתי ענת ולילדים תום ונעם שהסכימו להגרר להרפתקה שנקראת צלילה חופשית על חשבון יום במלון מפואר ועשו לי את הקיץ. מה שבטוח - צלילות הקרובות זה ביחד איתם כל עוד המים חמים ונעימים . במקום דוחות דייג תתכוננו לסיפורי הרומן הרומנטי

ומה ? חשבתם שבזה נגמר הסיפור באילת ?
כמובן שלמחרת ניצלתי את ההתלהבות של המשפחה וקיבלתי פס ליום אימון עומק אצל דן !!
לא התכוונתי לשבור שיאי עומק חדשים ומה שרציתי היה לעבוד על סטאטי בעומקים של 20-25 מטר.

היו אחלה צלילות , קיבלתי הרבה טיפים ששיפרו את תנועות הרגליים שלי ובסה"כ סיימתי את היום עם הרבה ידע וסיגנון חדש לגמרי של צלילה כמה תמונות מהאימון וגמרנו

סטאטי ב 20 מטר

עלייה מ 25 מטר

וסתם עוד אחת שנראתה לי יפה בדרך למעלה מהעומק..............

זהו חברים... מקווה שנהנתם, אני מאד זה בטוח

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית שלח דואל

פורסם: רביעי, 30 יול', 2008 10:38    נושא ההודעה: קישורים מומלצים

חזרה למעלה

Gidi
מדריך AIDA לצלילה חופשית

מדריך AIDA לצלילה חופשית

הודעהפורסם: רביעי, 30 יול', 2008 11:29    נושא ההודעה: ללא סימלון  הגב עם ציטוט

אמיר,
רשמתי כבר בIFF, אבל אחזור על זה שוב...

נראה שעשיתם חיים משוגעים כמו שרק משפחה יכולה
לעשות ביחד בסביבה כזו Very Happy

זה מזכיר לי חבר (מבוגר ממני כמובן) עם שלושה ילדים,
שני בנים ובת, שהיה רוכב איתנו...

הבחור שהיה מסודר, החליט לקחת את בנו איתו, וסידר לו אופנוע
וכך היו רוכבים ביחד...

אין חוויה יותר טובה מזו של אב עם ילדיו שיוצאים ביחד Very Happy

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית פרופיל פייסבוק

ohadh
עוזר מדריך AIDA

עוזר מדריך AIDA

הודעהפורסם: רביעי, 30 יול', 2008 11:48    נושא ההודעה: מצויין ! Re: חוויה משפחתית באילת הגב עם ציטוט

AMIR PRESMAN כתב:
זהו חברים... מקווה שנהנתם, אני מאד זה בטוח

אמיר,

מאוד נהניתי לקרוא ולצפות בתמונות המרשימות. להשיג שחרור מהאישה לא תמיד קל, ו"לגרור" אותה ואת הילדים לקורס נשמע כמו משימה על גבול הבלתי אפשרי, אז כל הכבוד על יכולת השכנוע וההתמדה

ילדים עדיין אין לי, אבל ביום שאני אביא את הגברת לקורס - זה יהיה שחר של יום חדש Wink

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית שלח דואל בקר באתר המפרסם פרופיל פייסבוק MSN Messenger

irit
תומך בקהילה

תומך בקהילה

הודעהפורסם: רביעי, 30 יול', 2008 15:18    נושא ההודעה: ללא סימלון  הגב עם ציטוט

שמעתי מדן שיש לך משפחה מדהימה, עכשיו אני גם רואה!!!!
וציפור קטנה (טוב אולי לא כל כך קטנה) לחשה לי שהבת שלך מטאור Wink

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית MSN Messenger

AMIR PRESMAN
חבר בקהילה

חבר בקהילה

הודעהפורסם: חמישי, 31 יול', 2008 9:30    נושא ההודעה: ללא סימלון  הגב עם ציטוט

irit כתב:
שמעתי מדן שיש לך משפחה מדהימה, עכשיו אני גם רואה!!!!
וציפור קטנה (טוב אולי לא כל כך קטנה) לחשה לי שהבת שלך מטאור Wink

תודה על המחמאות , הפולניה מתמוגגת מאושר ...
עכשיו נשאר לי רק לבצע את אתגר הכוח המשולש : להביא את האשה והבת להפנינג צלילה כחול עמוק

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית שלח דואל

הצג הודעות בנושא זה מלפני:   

התחבר
שם משתמש:    סיסמה:      חבר אותי אוטומטית בכל ביקור         שכחתי את סיסמתי  לחץ כאן להרשמה

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
אתה יכול לצרף קבצים להודעותיך בפורום זה
אתה יכול להוריד קבצים בפורום זה

APNEA
[email protected]
קורס צלילה חופשית
ציוד צלילה חופשית

אימון צלילה חופשית  |  ציוד צלילה חופשית  |  צלילה באילת  |  Freediving Fins  |  Monofins  |  Carbon Fins  |  Freediving Course

דיג בצלילה חופשית  |  סנפירים  |  חליפת צלילה  |  מחשב צלילה  |  משחקי צלילה

מבקרים בדף זה: | מפת האתר | אינדקס מילים

COPYRIGHT © 2006 - APNEA

השימוש באתר זה מהווה הסכמה לתנאי תקנון השימוש באתר