ברוכים הבאים לפורום לקידום צלילה חופשית בישראל 

לידיעתך, כאורח הנך מוגבל/ת לצפייה בלבד בפורומים השונים.
בכדי לצפות ולהשתתף בדיונים בפורומים עליך להרשם בפורום, תהליך ההרשמה אורך דקות ספורות בלבד והינו ללא תשלום.

שם משתמש:    סיסמה:      חבר אותי אוטומטית בכל ביקור         שכחתי את סיסמתי  לחץ כאן להרשמה

פרסם נושא חדש   הגב לנושא

אינדקס הפורומים של APNEA -> חדשות צלילה חופשית

מחבר הודעה

שפונגל
תומך בקהילה

תומך בקהילה

הודעהפורסם: רביעי, 20 מאי, 2009 18:25    נושא ההודעה: חדשות שיא אמריקאי חדש בסיגנון דינמי ללא סנפירים הגב עם ציטוט

תמיד נחמד לשמוע על שיאים לאומיים חדשים בכותרות הצלילה החופשית. זה במיוחד כיף לשמוע על אנשים ושיאים אלו, השונים מהשמות הסטנדרטיים אליהם אנו רגילים כמו סטפנק וניטש ושיאיהם בעלי שלושת הספרות.

כך שביום שבת 20 לאפריל 2009, אנתוני באבוויקז (Anthony Babowicz) בן ה41, קבע שיא אמריקאי חדש בצלילה חופשית דינמית, ללא סנפירים של 125 מטרים. שהם 8 מטרים יותר מהשיא הקודם שנקבע בשנת 2007 על ידי דרון ורבק (Deron Verbeck).

אנתוני, שככל הנראה היה בתנופה הוסיף ביום שלמחרת עוד 14 מטרים לשיאו וקבע אותו מחדש בצלילה של 139 מטרים ב2 דקות ו35 שניות. שיא לאומי או לא, צלילה חופשית ל139 מטרים בסגנון דינמי ללא סנפירים - היא צלילה מעולה!

אנתוני בתגובה לביצועיו, "היתה זו שחיה מעולה. ב85 מטרים החלו אצלי הכוצויות חזקות וחששתי שיהיה לי קשה להשלים את הצלילה בגלל זה, אך למרות זאת סיימתי את הצלילה וביצעתי את הפרוטוקול ללא בעיות. אני רק שמח שהצלחתי לשבור את השיא האישי של עצמי, זהו צעד גדול ממנו אוכל להמשיך לבנות את עצמי. כבר כיוונתי את עיני על מטרה יותר גדולה בעתיד הקרוב. אני שמח שביכולתי ליצג את המדינה שלי ואת הספורט הזה."

אנתוני קבע את שיאו במהלך אירוע מיוחד לקביעת שיאים בבריכת 25 מטרים של Pompano Beach Aquatic Center שבפלורידה. את האירוע אירגנו הFreediving Instructors International.

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית

פורסם: רביעי, 20 מאי, 2009 18:25    נושא ההודעה: קישורים מומלצים

חזרה למעלה

יואב כרמון
חבר בקהילה

חבר בקהילה

הודעהפורסם: חמישי, 21 מאי, 2009 15:26    נושא ההודעה: ללא סימלון  הגב עם ציטוט

התכווצויות חזקות ב85 מטר ובכל זאת הוא עשה עוד 54 מטר??
נשמע כמו מזוכיזם Smile הלוואי עליי.

אגב הנה הסרטון של השיא:

קישור לסרטון ביוטיוב

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית

ohadh
עוזר מדריך AIDA

עוזר מדריך AIDA

הודעהפורסם: חמישי, 21 מאי, 2009 20:22    נושא ההודעה: ללא סימלון  הגב עם ציטוט

זה נראה כאילו מישהו נפל למים עם מצלמה, יותר מאשר התכוון לצלם משהו... Laughing

ויחד עם זאת - תודה על הסרטון Cool

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית שלח דואל בקר באתר המפרסם פרופיל פייסבוק MSN Messenger

הצג הודעות בנושא זה מלפני:   

התחבר
שם משתמש:    סיסמה:      חבר אותי אוטומטית בכל ביקור         שכחתי את סיסמתי  לחץ כאן להרשמה

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
אתה יכול לצרף קבצים להודעותיך בפורום זה
אתה יכול להוריד קבצים בפורום זה

APNEA
[email protected]
קורס צלילה חופשית
ציוד צלילה חופשית

אימון צלילה חופשית  |  ציוד צלילה חופשית  |  צלילה באילת  |  Freediving Fins  |  Monofins  |  Carbon Fins  |  Freediving Course

דיג בצלילה חופשית  |  סנפירים  |  חליפת צלילה  |  מחשב צלילה  |  משחקי צלילה

מבקרים בדף זה: | מפת האתר | אינדקס מילים

COPYRIGHT © 2006 - APNEA

השימוש באתר זה מהווה הסכמה לתנאי תקנון השימוש באתר