ברוכים הבאים לפורום לקידום צלילה חופשית בישראל 

לידיעתך, כאורח הנך מוגבל/ת לצפייה בלבד בפורומים השונים.
בכדי לצפות ולהשתתף בדיונים בפורומים עליך להרשם בפורום, תהליך ההרשמה אורך דקות ספורות בלבד והינו ללא תשלום.

שם משתמש:    סיסמה:      חבר אותי אוטומטית בכל ביקור         שכחתי את סיסמתי  לחץ כאן להרשמה

פרסם נושא חדש   הגב לנושא

אינדקס הפורומים של APNEA -> חדשות צלילה חופשית

מחבר הודעה

ohadh
עוזר מדריך AIDA

עוזר מדריך AIDA

הודעהפורסם: שלישי, 08 ספט', 2009 20:40    נושא ההודעה: חדשות אתגר העומק המשולש 2009 הגב עם ציטוט

השבוע נערכה תחרות "אתגר העומק המשולש" - Triple Depth 2009 בחור הכחול שבדהב.

כ-30 צוללנים וצוללניות השתתפו בתחרות, בסגנונות העומק – העמקה חופשית (FIM), משקולות קבועות (CWT) וקבועות ללא סנפירים (CNF). הצוללים הגיעו מבריטניה, צ'כיה, גרמניה, ברזיל, ומדינות נוספות, בהן ישראל – עם 6(!!) משתתפים.

לאחר שביום הראשון בוצעו בעיקר אימונים וסטאטי, התחרות האמיתית החלה ביום השני עם סגנון ה- FIM,
בו מביאים עצמם המתמודדים לעומק מקסימלי תוך שימוש במשיכה בחבל.
אלכסיי מולצ'נוב הרוסי ניצח בסגנון זה, עם 90 מ' מכובדים. אלון ריבקינד שבר את השיא הישראלי עם 63 מ',
מזל טוב לאלון!
שירלי אופנהיים עלתה גם היא על מפת השיאים הלאומיים, עם 25מ' בסגנון זה לנשים.
זהו למעשה השיא הישראלי הרשמי הראשון בסגנון.

תוצאות היום השני:

גברים:

נשים:

ביום השלישי צללו המתמודדים בסגנון CWT, כאשר שוב מולצ'נוב מביא את הפתק מ-90 מ'.
את התוצאה הטובה ביותר אצל הנשים השיגה סלובנצ'יקובה הצ'כית עם 68 מ'.
אצל הישראלים - אלון ריבקינד משפר את שיאו הישראלי עם 65 מ', ואיתי הניגסברג מביא הרבה כבוד עם 58 מ'. כל הכבוד איתי!

מאט מלינה מתכונן לצלילה בה ביצע 80 מ'

תוצאות היום השלישי:
גברים:

נשים:

הסגנון ביום הרביעי והאחרון היה CNF, כששוב אלכסיי מולצ'נוב נותן את הטון עם 75 מ', אבל מסיים שני בדירוג עם הורדת נקודות עקב תפיסה בחבל. מסיים ראשון את הדירוג מאט מלינה הפולני, עם 70 מ' טבין ותקילין...
סטריין הקנדית קובעת שיא לאומי ואת התוצאה הטובה ביותר לנשים בסגנון זה עם 53 מ'.

תוצאות היום הרביעי:
גברים:

נשים:

זו היתה התחרות שהיתה, נשמח לשמוע חוויות – איתי? Rolling Eyes

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית שלח דואל בקר באתר המפרסם פרופיל פייסבוק MSN Messenger

פורסם: שלישי, 08 ספט', 2009 20:40    נושא ההודעה: קישורים מומלצים

חזרה למעלה

יולי
חבר בקהילה

חבר בקהילה

הודעהפורסם: שלישי, 08 ספט', 2009 23:01    נושא ההודעה: ללא סימלון היה חם הגב עם ציטוט

שלום לכולם.

1. אוהד תודה על הברכות.

סיפור התחרות (בקצרה).

אני מדלג על החלק של האימונים ותחרות עצירת הנשימה. למרות שהיו מספר עצירות מרשימות ביותר (מבחינת מאבק ויציאה מהמים, לא זמן). אגב לא הייתה נציגות מישראל בעצירת הנשימה.

היום הראשון היה FIM כול המתחרים היו במתח עצום. כמעט ולא היה תקשורת בין המתמודדים השונים (עם הזמן כולם נהיו חברים). היום התחיל בשיא ישראלי לנשים (מתמודדת ראשונה בתחרות.) כאשר לשירלי זו הייתה תחרות ראשונה. מדיווחים שקיבלתי מהמים הייתה שמחה עצומה ,ואת קריאות העידוד של לוטה ולינדה ושאר הצוות היה ניתן לשמוע עד לאזור החימום.
בשלב זה אני התחליתי את החימום היבש. לבשתי חליפה ונכנסתי למים נחוש ובפוקוס מלא. חימום רטוב. ואז 10 דקות לפני זמן הצלילה מגיע צולל בטיחות לקשור לי את השעון הרשמי של תחרות אתגר העומק המשולש. עוד קצת תרגילים בשביל להירגע. ואני נכנס למתחם התחרות. הפירמידה. (בשלב זה כבר היו לא מעט צופים במים, ביום השני היו גם מספר אלופי עולם וסתם צוללים שעשו בתחרות מעל 100 מטר. וכולם מסתכלים לראות אך אני צולל.). הספירה מתחילה 2 דקות לזמן הצלילה, 1:30 , דקה לצלילה, ..... , 3 , 2 , 1 להתחיל לצלול נשימה אחרונה משיכה חזקה בחבל והתחרות מתחילה בשבילי. לאחר מספר משיכות ביצעתי mouth fillעוד קצת גלישה ופתאום אני נותן מכה לצלחת של התחתית . מושך את התג ומתחיל לעלות. .... 10 מטרים אחרונים אני מתחיל לגלוש מסתובב לכיוון השופטים, ומבצע את הפרוטוקול. (בשלב זה קיבלתי כרטיס אדום, אבל אחרי עירור הצבע השתנה ללבן.). (אגב זה שיאי אישי בינלאומי בסגנון הנ"ל)

לא עובר זמן קצר וכול המשלחת הישראלית .6 משתתפים, מאמן , ו 4 צופים (עובד לאן נסעת?) נכנסים למים לקראת שיא ישראלי חדש.
אלון צולל בקלות יתרה ל 63 מטר וגורם לצעקות וריקודים במים בניצוחה של לוטה לפי קטעים מהסרט You Don't Mess with the Zohan . הסרטון בקרוב.

יום שני אני קם במתח עצום. 58 מטר זה ממש לא צחוק. בטח ובטח בתחרות כאשר השיא הקודם שלי הוא 57. הכנות לצלילה שהחלו כבר ערב קודם מתמקדות בנטרול הלחץ. אני מצליח להתאושש עוד לפני הנסיעה ל BLUE HOLE בעזרת אלון ומור. בקיצור. בסוף היה לי אחלה צלילה (השיא האישי הקל ביותר אי פעם) פרוטוקול נקי ומהיר. שלאחריו שוב ריקודים עם צוות התחרות. (אגב הפירמידה קצת קטנה, מספר רב של מתמודדים הרביצו עם המונו לפירמידה.)

שוב אחרי שעה קלה אלון עושה שיאי ישראלי נוסף של 65מטר . צלילה מדהימה. לינדה נתנה מחמאות על הטכניקה. יציאה נקיה. כרטיס לבן. וסידרה של חיבוקים עם לוטה לינדה ועד חמישה אנשי צוות.

יש עוד המון מה לספר.

למדנו המון על עצמנו, שיטות אימון שונות, מידע על ציוד, דיברנו עם אלופי עולם כמו משפחת מולצונוב, שרה קמפבל, קטרין מקפפי ועוד. זכינו להמון תמיכה מכל המשתתפים ומהצוות. (יהיו מספר ביקורים בארץ בחרוף הקרוב).
יש עוד המון מה לספר אך היה יום ארוך של 11 שעות נסיעה.
תמונות בקרוב.
מומלץ לכולם לנסות הצוות מעודד כול מתחרה ללא קשר לעומק הצלילה.

נ.ב. היה גם מקצה קבוצתי. בקטגוריה זו קבוצת שבי שהיו חברים בה ירמילה סלובנסקיה, אלון ריבקינד ואני זכתה במקום השלישי.

PIC_0389.jpg
 תיאור:
 משקל:  185.38 KB
 צפיות:  585

PIC_0389.jpg

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית

יאן
תומך בקהילה

תומך בקהילה

הודעהפורסם: רביעי, 09 ספט', 2009 2:53    נושא ההודעה: ללא סימלון  הגב עם ציטוט

כל הכבוד.. והמון מזל טוב על השיאים החדשים , מרשים ביותר....

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית

Boaz
תומך בקהילה

תומך בקהילה

הודעהפורסם: רביעי, 09 ספט', 2009 14:38    נושא ההודעה: ללא סימלון  הגב עם ציטוט

המון מזל טוב!
נשמע כמו חוויה חובה.. איזה כיף לכם Smile

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית שלח דואל

יולי
חבר בקהילה

חבר בקהילה

הודעהפורסם: שבת, 12 ספט', 2009 10:50    נושא ההודעה: ללא סימלון FIM NR 63 הגב עם ציטוט

קישור לסרטון ביוטיוב

סרטון ראשון שוחרר

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית

יאן
תומך בקהילה

תומך בקהילה

הודעהפורסם: שבת, 12 ספט', 2009 17:12    נושא ההודעה: ללא סימלון  הגב עם ציטוט

מזל טוב אלון.איזה יופי

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית

Boaz
תומך בקהילה

תומך בקהילה

הודעהפורסם: ראשון, 13 ספט', 2009 10:32    נושא ההודעה: ללא סימלון  הגב עם ציטוט

מזל טוב. מרשים ביותר!

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית שלח דואל

יולי
חבר בקהילה

חבר בקהילה

הודעהפורסם: ראשון, 13 ספט', 2009 19:23    נושא ההודעה: ללא סימלון קצת תמונות הגב עם ציטוט

[\איתי_צלילה_2008\TD_2009\tmp\PIC_0136[/img][email]C:\Documents and Settings\Owner\My Documents\My Pictures\איתי_צלילה_2008\TD_2009\tmp\PIC_0136[/email]

[email]C:\Documents and Settings\Owner\My Documents\My Pictures\איתי_צלילה_2008\TD_2009\tmp\M0010574[/email]

[email]C:\Documents and Settings\Owner\My Documents\My Pictures\איתי_צלילה_2008\TD_2009\tmp\no limit[/email]

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית

irit
תומך בקהילה

תומך בקהילה

הודעהפורסם: שני, 14 ספט', 2009 11:40    נושא ההודעה: ללא סימלון  הגב עם ציטוט

כל הכבוד....... Cool

בית הספר לצלילה חופשית ומרכז אימונים

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית MSN Messenger

הצג הודעות בנושא זה מלפני:   

התחבר
שם משתמש:    סיסמה:      חבר אותי אוטומטית בכל ביקור         שכחתי את סיסמתי  לחץ כאן להרשמה

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
אתה יכול לצרף קבצים להודעותיך בפורום זה
אתה יכול להוריד קבצים בפורום זה

APNEA
[email protected]
קורס צלילה חופשית
ציוד צלילה חופשית

אימון צלילה חופשית  |  ציוד צלילה חופשית  |  צלילה באילת  |  Freediving Fins  |  Monofins  |  Carbon Fins  |  Freediving Course

דיג בצלילה חופשית  |  סנפירים  |  חליפת צלילה  |  מחשב צלילה  |  משחקי צלילה

מבקרים בדף זה: | מפת האתר | אינדקס מילים

COPYRIGHT © 2006 - APNEA

השימוש באתר זה מהווה הסכמה לתנאי תקנון השימוש באתר