ברוכים הבאים לפורום לקידום צלילה חופשית בישראל 

לידיעתך, כאורח הנך מוגבל/ת לצפייה בלבד בפורומים השונים.
בכדי לצפות ולהשתתף בדיונים בפורומים עליך להרשם בפורום, תהליך ההרשמה אורך דקות ספורות בלבד והינו ללא תשלום.

שם משתמש:    סיסמה:      חבר אותי אוטומטית בכל ביקור         שכחתי את סיסמתי  לחץ כאן להרשמה

פרסם נושא חדש   הגב לנושא

אינדקס הפורומים של APNEA -> דלפק הצלילה

מחבר הודעה

אריאל לרמן
חבר בקהילה

חבר בקהילה

הודעהפורסם: שישי, 28 מרץ, 2008 16:09    נושא ההודעה: מצויין ! אימון מוצלח ומהנה אצל דן - 27/3/08 הגב עם ציטוט

אתמול הייתי באימון חד יומי אצל דן זלגלר.

הגעתי לאימון בלי ציפיות ואפילו עם חששות לאור העובדה שבזמן האחרון אני גרוטאה מהלכת שבקושי רב סוגר דקה בעומק של 7 מטר.

בחלק הראשון של האימון עבדנו על שיפור הבטחון, התמודדות עם הצורך בנשימה ורפלקס הנשימה והעלמת החשש מהעומק, וחיש מהר מצאתי את עצמי מטייל על הקרקעית שהיתה בעומק של 18 מטר, וזו בכלל פעם ראשונה שלי בעומק הזה, וגם הצלחתי לסגור דקה וחצי מתחת למים בירידה לעומק הזה.

בחלק השני עבדנו על שיפור סגנון הצלילה שלי והתנסיתי בעוד כמה סגנונות, כמו ירידה לקרקעית בעיניים עצומות, ולאחר מכן גם ירידה לקרקעית ועליה חזרה מעלה בלי הסנפירים (שנשארו קשורים למצוף) רק באמצעות במשיכת החבל עם הידיים.

עברתי חוויה מוצלחת ומהנה שהוסיפה הרבה מאוד לביטחון.

אני חייב לומר שהתרשמתי עמוקות מיכולת ההרגעה וההדרכה של דן, ואין לי ספק שהתוצאות של האימון נובעות במידה רבה מאוד מיכולתו כמדריך.

מומלץ לכולם.

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית בקר באתר המפרסם

פורסם: שישי, 28 מרץ, 2008 16:09    נושא ההודעה: קישורים מומלצים

חזרה למעלה

Gidi
מדריך AIDA לצלילה חופשית

מדריך AIDA לצלילה חופשית

הודעהפורסם: שישי, 28 מרץ, 2008 18:34    נושא ההודעה: מצויין ! Re: אימון מוצלח ומהנה אצל דן - 27/3/08 הגב עם ציטוט

אריאל לרמן כתב:
אתמול הייתי באימון חד יומי אצל דן זלגלר.

הגעתי לאימון בלי ציפיות ואפילו עם חששות לאור העובדה שבזמן האחרון אני גרוטאה מהלכת שבקושי רב סוגר דקה בעומק של 7 מטר.

בחלק הראשון של האימון עבדנו על שיפור הבטחון, התמודדות עם הצורך בנשימה ורפלקס הנשימה והעלמת החשש מהעומק, וחיש מהר מצאתי את עצמי מטייל על הקרקעית שהיתה בעומק של 18 מטר, וזו בכלל פעם ראשונה שלי בעומק הזה, וגם הצלחתי לסגור דקה וחצי מתחת למים בירידה לעומק הזה.

בחלק השני עבדנו על שיפור סגנון הצלילה שלי והתנסיתי בעוד כמה סגנונות, כמו ירידה לקרקעית בעיניים עצומות, ולאחר מכן גם ירידה לקרקעית ועליה חזרה מעלה בלי הסנפירים (שנשארו קשורים למצוף) רק באמצעות במשיכת החבל עם הידיים.

עברתי חוויה מוצלחת ומהנה שהוסיפה הרבה מאוד לביטחון.

אני חייב לומר שהתרשמתי עמוקות מיכולת ההרגעה וההדרכה של דן, ואין לי ספק שהתוצאות של האימון נובעות במידה רבה מאוד מיכולתו כמדריך.

מומלץ לכולם.

כמו שכתבתי לך כבר קודם, ידידי,
תענוג לשמוע...!

אכן, מדריך טוב(במקרה שלך, לא פחות ממעולה Wink ),
עושה את כל ההבדל.

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית פרופיל פייסבוק

דן זלגלר
מדריך AIDA בכיר
מאמן מדריכים APNEA

הודעהפורסם: שישי, 28 מרץ, 2008 20:24    נושא ההודעה: ללא סימלון  הגב עם ציטוט

Embarassed

אריאל, היה פשוט כיף!
ותודה רבה רבה על השיעור בז'ירז'ור! (תחביב חדש מסתמן באופק Wink)

דן.

בית הספר לצלילה חופשית ומרכז אימונים

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית שלח דואל בקר באתר המפרסם פרופיל פייסבוק

הצג הודעות בנושא זה מלפני:   

התחבר
שם משתמש:    סיסמה:      חבר אותי אוטומטית בכל ביקור         שכחתי את סיסמתי  לחץ כאן להרשמה

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
אתה יכול לצרף קבצים להודעותיך בפורום זה
אתה יכול להוריד קבצים בפורום זה

APNEA
[email protected]
קורס צלילה חופשית
ציוד צלילה חופשית

אימון צלילה חופשית  |  ציוד צלילה חופשית  |  צלילה באילת  |  Freediving Fins  |  Monofins  |  Carbon Fins  |  Freediving Course

דיג בצלילה חופשית  |  סנפירים  |  חליפת צלילה  |  מחשב צלילה  |  משחקי צלילה

מבקרים בדף זה: | מפת האתר | אינדקס מילים

COPYRIGHT © 2006 - APNEA

השימוש באתר זה מהווה הסכמה לתנאי תקנון השימוש באתר