ברוכים הבאים לפורום לקידום צלילה חופשית בישראל 

לידיעתך, כאורח הנך מוגבל/ת לצפייה בלבד בפורומים השונים.
בכדי לצפות ולהשתתף בדיונים בפורומים עליך להרשם בפורום, תהליך ההרשמה אורך דקות ספורות בלבד והינו ללא תשלום.

שם משתמש:    סיסמה:      חבר אותי אוטומטית בכל ביקור         שכחתי את סיסמתי  לחץ כאן להרשמה

פרסם נושא חדש   הגב לנושא

אינדקס הפורומים של APNEA -> דלפק הצלילה

מחבר הודעה

c_ddi
חבר בקהילה

חבר בקהילה

הודעהפורסם: ראשון, 11 יול', 2010 17:51    נושא ההודעה: ללא סימלון קורס צלילה צריך עזרה ממנוסים!!! הגב עם ציטוט

אני מאוד רוצה להכנס לתחום של דייג בצלילה חופשית ומקריאה והתעניינות רבה בימים אחרונים הבנתי שרצוי לעשות קורס צלילה חופשית בשביל הבטיחות וללמוד את הטכניקה של הצלילה בלי אויר לאורך זמן.
שאלתי היא כזאת האם לא עדיף לעשות קורס צלילה עם בלונים הרי שבקורס הזה לומדים את כל מה שלומדים בקורס צלילה חופשית ואף יותר ואז לאחר הקורס יהיה לי פלוס שאוכל לצלול גם עם בלונים וגם בצורה חופשית כי יש לי את המיומנות מהקורס עצמו.
כמו ברישיון על רכב שאם עושים על אוטומט אז יש רק על אוטומט ואם עושים על גיר רגיל אז יש על שניהם לא???
האם בקורס צלילה עם בלונים מלמדים טכניקה של צלילה ללא אויר?

אשמח אם תתקנו אותי באם אני טועה במשהו ותרחיבו את ידיעותיי בפרטנות כמו למשל מה אני אלמד בקורס צלילה חופשית שאני לא אלמד בקורס מיכלים וההפך תודה מראש לכל העוזרים דודי.

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית

פורסם: ראשון, 11 יול', 2010 17:51    נושא ההודעה: קישורים מומלצים

חזרה למעלה

gyorav
חבר בקהילה

חבר בקהילה

הודעהפורסם: ראשון, 11 יול', 2010 20:22    נושא ההודעה: ללא סימלון  הגב עם ציטוט

שלום לך וברוך הבא למחלה,
צלילה חופשית הנו ענף ספורטיבי בפני עצמו ושונה במהות מצלילת מכלים,
שלא מניסיון של קורס צלילת מכלים, הדגשים הם שונים,
ממליץ בחום לעבור קורס צלילה חופשית יעודי,
תכנס לתחום ברגל ימין,

2 הסנט שלי

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית

דן זלגלר
מדריך AIDA בכיר
מאמן מדריכים APNEA

הודעהפורסם: שני, 12 יול', 2010 7:50    נושא ההודעה: ללא סימלון Re: קורס צלילה צריך עזרה ממנוסים!!! הגב עם ציטוט

c_ddi כתב:
אני מאוד רוצה להכנס לתחום של דייג בצלילה חופשית ומקריאה והתעניינות רבה בימים אחרונים הבנתי שרצוי לעשות קורס צלילה חופשית בשביל הבטיחות וללמוד את הטכניקה של הצלילה בלי אויר לאורך זמן.
שאלתי היא כזאת האם לא עדיף לעשות קורס צלילה עם בלונים הרי שבקורס הזה לומדים את כל מה שלומדים בקורס צלילה חופשית ואף יותר ואז לאחר הקורס יהיה לי פלוס שאוכל לצלול גם עם בלונים וגם בצורה חופשית כי יש לי את המיומנות מהקורס עצמו.
כמו ברישיון על רכב שאם עושים על אוטומט אז יש רק על אוטומט ואם עושים על גיר רגיל אז יש על שניהם לא???
האם בקורס צלילה עם בלונים מלמדים טכניקה של צלילה ללא אויר?

אשמח אם תתקנו אותי באם אני טועה במשהו ותרחיבו את ידיעותיי בפרטנות כמו למשל מה אני אלמד בקורס צלילה חופשית שאני לא אלמד בקורס מיכלים וההפך תודה מראש לכל העוזרים דודי.

היי דודי,
חשוב להבין כי אין שום קשר בין צלילה חופשית לצלילת מיכלים - אלו שתי פעילויות שונות לחלוטין, המשותף היחידי ביניהן הוא ששתיהן מתרחשות מתחת לפני המים ושאל שתיהן מתייחסים כאל "צלילה", כאשר דייג תת-ימי, מותר אך ורק בצלילה חופשית בישראל.

בגדול,
קורס צלילת מיכלים יכשיר אותך להפעיל ציוד עזר לנשימה (SCUBA) מתחת לפני המים כאשר בקורס צלילה חופשית תלמד כיצד להפעיל את גופך מתחת לפני המים בתנאי עצירת נשימה.

למיטב ידיעתי, ידע שנרכש בקורס צלילת מיכלים אינו חופף לזה הנרכש בקורס צלילה חופשית, אולי למעט חלק מנושא השוואת הלחצים מתחת לפני המים.

דן.

בית הספר לצלילה חופשית ומרכז אימונים

נערך לאחרונה על-ידי דן זלגלר בתאריך חמישי, 26 אפר', 2012 7:53, סך-הכל נערך פעם אחת

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית שלח דואל בקר באתר המפרסם פרופיל פייסבוק

c_ddi
חבר בקהילה

חבר בקהילה

הודעהפורסם: שני, 12 יול', 2010 9:32    נושא ההודעה: ללא סימלון  הגב עם ציטוט

תודה רבה תשובתך ענתה לי על השאלה סוףך סוף Smile

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית

איציק קודוביצקי
חבר בקהילה

חבר בקהילה

הודעהפורסם: שלישי, 13 יול', 2010 21:49    נושא ההודעה: ללא סימלון  הגב עם ציטוט

הי
אין קשר, בקורס צלילת מכשירים לומדים צלילה חופשית מאוד בסיסית
שמטרתה הרגשה נוחה במים לקראת צלילת המכשירים.
אם אתה רוצה ליהיות צולל חופשי טוב אתה חייב לעצמך קורס צלילה חופשית שני כוכבים ואם תכנס חזק לעינין תמשיך במסלול תוך צבירת ניסיון.
בהצלחה

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית

הצג הודעות בנושא זה מלפני:   

התחבר
שם משתמש:    סיסמה:      חבר אותי אוטומטית בכל ביקור         שכחתי את סיסמתי  לחץ כאן להרשמה

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
אתה יכול לצרף קבצים להודעותיך בפורום זה
אתה יכול להוריד קבצים בפורום זה

APNEA
[email protected]
קורס צלילה חופשית
ציוד צלילה חופשית

אימון צלילה חופשית  |  ציוד צלילה חופשית  |  צלילה באילת  |  Freediving Fins  |  Monofins  |  Carbon Fins  |  Freediving Course

דיג בצלילה חופשית  |  סנפירים  |  חליפת צלילה  |  מחשב צלילה  |  משחקי צלילה

מבקרים בדף זה: | מפת האתר | אינדקס מילים

COPYRIGHT © 2006 - APNEA

השימוש באתר זה מהווה הסכמה לתנאי תקנון השימוש באתר