ברוכים הבאים לפורום לקידום צלילה חופשית בישראל 

לידיעתך, כאורח הנך מוגבל/ת לצפייה בלבד בפורומים השונים.
בכדי לצפות ולהשתתף בדיונים בפורומים עליך להרשם בפורום, תהליך ההרשמה אורך דקות ספורות בלבד והינו ללא תשלום.

שם משתמש:    סיסמה:      חבר אותי אוטומטית בכל ביקור         שכחתי את סיסמתי  לחץ כאן להרשמה

פרסם נושא חדש   הגב לנושא

אינדקס הפורומים של APNEA -> חדשות צלילה חופשית

מחבר הודעה

Alina
חבר בקהילה

חבר בקהילה

הודעהפורסם: ראשון, 17 אפר', 2011 11:50    נושא ההודעה: חדשות תחרות Vertical Blue - תוצאות יום 3 הגב עם ציטוט

הינה התוצאות הרשמיות של היום השלישי לתחרות – היום האחרון במערכה הראשונה של התחרות “ורטיקל בלו 2011”.

שלושה שיאים לאומיים נשברו היום. הראשון היה איגור ליברטי, שצולל חופשי כבר יותר מעשור, אבל מתחרה לראשונה. איגור היה הצלם בשני ארועים – אליפות עולם של איידה ב-2009 ופרוייקט "הקטור" בשנה שעברה. הוא צלל לעומק של 76 מטר במשיכת חבל וקבע שיא לאומי שוויצרי חדש.

אלוף דיסציפלינות הבריכה הספרדי, אלפרדו רואן, שגר ומתאמן באיי קנארי, קבע את שיא העומק הראשון שלו עם משקל קבוע, בצלילה נקיה ונוחה ל-85 מטרים. הצלילה הייתה כל כך נוחה, שהוא נופף לשלום למצלמה שנמצאת לייד הצלחת שבתחתית החבל, והעלה חיוכים על פניהם של אנשי הצוות שעקבו אחרי הצלילה על גבי המוניטור.

מקרנה שיפרה את השיא הצ'ילאני שלה, עם צלילה ל-45 מטר במשקל קבוע תוך דקה 33 שניות. גם בשבילה זו תחרות ראשונה.

היו צלילות יציבות ונקיות של לנה, יורי וגם נטליה, בזמן שיונקו, סימון, ולטר, קרולינה ודייב – כולם חזרו מוקדם מהצפוי. קרלה-סו השלימה את הצלילה ל-46 מטרים ללא עזרים, ונשארה חזקה על פני המים, אבל למרבה הצער היא איחרה בכמה שניות בביוצוע הפרוטוקול.

אחד לפני האחרון, ניסה ויליאם טרוברידג' לבצע שיא עולם בצלילת משיכת חבל. הוא כותב:
"הייתי די רגוע בירידה, כי באימונים כבר ביצעתי צלילות של 120מ' כשהראש נגע בצלחת התחתית, כך שידעתי שאם הפמפום יאפשר – זה ילך חלק. הירידה הייתה טובה, אבל כשההתרעה השניה צפצפה ב 115 מטר, הרגשתי כבר מחסור באויר, וסחטתי עוד פמפום אחד אחרון לפני שמתחתי את הגבול של האוזן. שמעתי רעש מוזר באוזן שמאל, בדיוק מעל הצלחת, ודאגתי שנגרם נזק לעור התוף, משכתי מהר בתג, אבל איבדתי כיוון ופתאום לא הייתי מול החבל. אינסטינקטיבית עשיתי תנועת חזה כמו שעשיתי במשך שנים ואינספור צלילות בסגנון ללא עזרים, מה שמיקד אותי מול החבל ומשם כבר התחלתי למשוך בחבל. לפעמים בעיות בעומק באות לידי ביטוי על פני המים, אבל הצלחתי להישאר רגוע בעליה, השלמתי את הפרוטוקול בצורה נקייה ושברתי עוד שיא עולם."

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית פרופיל פייסבוק

פורסם: ראשון, 17 אפר', 2011 11:50    נושא ההודעה: קישורים מומלצים

חזרה למעלה

הצג הודעות בנושא זה מלפני:   

התחבר
שם משתמש:    סיסמה:      חבר אותי אוטומטית בכל ביקור         שכחתי את סיסמתי  לחץ כאן להרשמה

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
אתה יכול לצרף קבצים להודעותיך בפורום זה
אתה יכול להוריד קבצים בפורום זה

APNEA
[email protected]
קורס צלילה חופשית
ציוד צלילה חופשית

אימון צלילה חופשית  |  ציוד צלילה חופשית  |  צלילה באילת  |  Freediving Fins  |  Monofins  |  Carbon Fins  |  Freediving Course

דיג בצלילה חופשית  |  סנפירים  |  חליפת צלילה  |  מחשב צלילה  |  משחקי צלילה

מבקרים בדף זה: | מפת האתר | אינדקס מילים

COPYRIGHT © 2006 - APNEA

השימוש באתר זה מהווה הסכמה לתנאי תקנון השימוש באתר