ברוכים הבאים לפורום לקידום צלילה חופשית בישראל 

לידיעתך, כאורח הנך מוגבל/ת לצפייה בלבד בפורומים השונים.
בכדי לצפות ולהשתתף בדיונים בפורומים עליך להרשם בפורום, תהליך ההרשמה אורך דקות ספורות בלבד והינו ללא תשלום.

שם משתמש:    סיסמה:      חבר אותי אוטומטית בכל ביקור         שכחתי את סיסמתי  לחץ כאן להרשמה

פרסם נושא חדש   הגב לנושא

אינדקס הפורומים של APNEA -> ציוד צלילה

מחבר הודעה

elad_v
חבר בקהילה

דירוג איכות להודעה זו 10.00 (מתוך 10) ע"י 1 מדרגים.

חבר בקהילה

הודעהפורסם: שלישי, 19 פבר', 2013 0:42    נושא ההודעה: מצויין ! חליפת elios השירות ומה שבניהם הגב עם ציטוט

כמו ביקורת רעה צריך גם לדעת לפרגן ולשבח Smile)

לפני חודש וחצי בדיוק הזמנת חליפת elios והתפנקתי בניאופרן yamamoto-45 תחילה קצת חששתי הרי מדובר בלא מעט כסף והזמנה מחו"ל לשימחתי וראוי לשבח ולא ,לא להתחנף ולהגיד תודה על השירות שדן זלצר נתן לי , החל מההמלצות ועד המענה המהיר למיילים ולטלפונים שעשיתי כדי לוודא שבאיטליה הרחוקה לא שכחו את הצוללן הפשוט....
עם יציאת המשלוח לארץ elios סיפקו מספר מעקב למשלוח ובדיוק לאחר שבועיים המשלוח בארץ , אצלי בכל מקרה שפר מזלי החליפה לא נעצרה במכס בארץ והמחיר ששילמתי בapnea
היה המחיר הסופי ללא כל תוספות, מדדתי את החליפה וההרגשה כאילו אינה אמיתית , לא ברור אם החליפה עליך או מדובר בטייץ , ממש לא מרגישים אותה על הגוף ופשוט תענוג...
הדבר היחידי שארצה לבדוק זה האם באמת מדובר ב 5 מ"מ כי היא מרגישה וניראת דקה מאוד
יתכן כי אני לא רגיל לעומת החליפות הישנות שהיו לי.

בקיצור לכל מי שמתלבט אני ממליץ ואפילו בחום השירות המהיר והאיכות לעיתים שווים את ה 500 ש"ח הנוספים ביחס לחליפות אחרות שתפורות לפי מידה Wink

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית

פורסם: שלישי, 19 פבר', 2013 0:42    נושא ההודעה: קישורים מומלצים

חזרה למעלה

דן זלגלר
מדריך AIDA בכיר
מאמן מדריכים APNEA

הודעהפורסם: שלישי, 26 פבר', 2013 11:23    נושא ההודעה: מצויין ! Re: חליפת elios השירות ומה שבניהם הגב עם ציטוט

elad_v כתב:
...האם באמת מדובר ב 5 מ"מ כי היא מרגישה וניראת דקה מאוד יתכן כי אני לא רגיל לעומת החליפות הישנות שהיו לי...

היי אלעד,
שמחתי לשמוע שהחליפה הגיעה אליך בשלום Smile

בנוגע לעובי - מדובר ב 5 מ"מ של ניאופרן Yamamoto 45 - הוא רך משמעותית מכל ניאופרן אחר בו ניתקלת בעבר והתחושה היא שהחומר דק מאד כשבאים איתו במגע.

דן.

בית הספר לצלילה חופשית ומרכז אימונים

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית שלח דואל בקר באתר המפרסם פרופיל פייסבוק

הצג הודעות בנושא זה מלפני:   

התחבר
שם משתמש:    סיסמה:      חבר אותי אוטומטית בכל ביקור         שכחתי את סיסמתי  לחץ כאן להרשמה

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להוריד קבצים בפורום זה

APNEA
[email protected]
קורס צלילה חופשית
ציוד צלילה חופשית

אימון צלילה חופשית  |  ציוד צלילה חופשית  |  צלילה באילת  |  Freediving Fins  |  Monofins  |  Carbon Fins  |  Freediving Course

דיג בצלילה חופשית  |  סנפירים  |  חליפת צלילה  |  מחשב צלילה  |  משחקי צלילה

מבקרים בדף זה: | מפת האתר | אינדקס מילים

COPYRIGHT © 2006 - APNEA

השימוש באתר זה מהווה הסכמה לתנאי תקנון השימוש באתר