ברוכים הבאים לפורום לקידום צלילה חופשית בישראל 

לידיעתך, כאורח הנך מוגבל/ת לצפייה בלבד בפורומים השונים.
בכדי לצפות ולהשתתף בדיונים בפורומים עליך להרשם בפורום, תהליך ההרשמה אורך דקות ספורות בלבד והינו ללא תשלום.

שם משתמש:    סיסמה:      חבר אותי אוטומטית בכל ביקור         שכחתי את סיסמתי  לחץ כאן להרשמה

פרסם נושא חדש   הגב לנושא

אינדקס הפורומים של APNEA -> דלפק הצלילה

מחבר הודעה

Ido Bar
חבר בקהילה

חבר בקהילה

הודעהפורסם: חמישי, 31 ינו', 2008 23:23    נושא ההודעה: ללא סימלון קורס צלילה חופשית (18-19.01) הגב עם ציטוט

שלום לכולם!!
בסופ"ש לפני שבועיים ירדנו יריב ואני לעשות קורס עם גד לוי. באילת הצטרף אלינו חבר נוסף בשם עופר. התחלנו בלימודי תיאוריה ובהתמודדות עם הקור (יחסית לאילת...) ואחה"צ יצאנו לסשן של שעתיים בסטי"ל, בים גלי מעט, אבל עם ראות לא רעה בכלל:

קישור לסרטון ביוטיוב

עופר התקשה בפימפום ונאלץ לצאת אחרי זמן קצר יחסית... כשחזרנו למועדון גילינו שהמסכן מצא מועדון סגור, ירד מהחליפה ורץ על החוף כדי להתחמם Confused
אח"כ המשכנו עם התיאוריה עד שהעיניים נעצמו וקבענו להמשיך למחרת עם סשן בריכה... Very Happy
בבריכה (המחוממת Cool ) עשינו אימון סטטי ודינמי, כדי שנבין את העיקרון. האימון היה מאד מיוחד, והתנאים הסטריליים עזרו לי לשבור שיא סטטי - 3:45 ד', אפילו שגד "עבד" עלי עם הזמנים תוך כדי התרגול Twisted Evil .
תוך כדי גם צילמנו כמובן:

אח"כ חזרנו לסטי"ל, הפעם הראות הייתה טובה יותר, והצלילות מוצלחות יותר...

המשכנו עוד כשעתיים בצלילות בסטי"ל, תוך כדי שיפור טכניקות "בירווז", פימפום, תירגולי חילוץ והצלה ועוד.
כולנו הרגשנו את השיפור, שנבע בעיקר מתחושת הביטחון והנוחות שגד נסך בנו. גם יריב שבר שיאים אישיים כשירד לסיפון הסטי"ל ב-20 מ':

קישור לסרטון ביוטיוב

יריב ואני עולים:

ירידה אחרונה לסט"יל:

קישור לסרטון ביוטיוב

זהו, בסה"כ נהנו המון, למדנו המון. ואני רוצה להודות לגד על השקעת הזמן, המאמצים והרצון הטוב להעביר אלינו כמה שיותר מהידע המקיף שלו ולארגן לנו את כל הלוגיסטיקה בצורה הטובה ביותר.
מקווים לחזור לצלול באילת בהקדם האפשרי (ולא "לבזבז" את כל הידע הזה ברדיפה אחרי דגים Wink ) ומי שרוצה לראות עוד תמונות מוזמן להסתכל בגלריה.
מומלץ ביותר!!

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית

פורסם: חמישי, 31 ינו', 2008 23:23    נושא ההודעה: קישורים מומלצים

חזרה למעלה

Gidi
מדריך AIDA לצלילה חופשית

מדריך AIDA לצלילה חופשית

הודעהפורסם: שישי, 01 פבר', 2008 1:38    נושא ההודעה: ללא סימלון  הגב עם ציטוט

יפה מאוד!

אחלה תמונות וסרטונים!

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית פרופיל פייסבוק

הצג הודעות בנושא זה מלפני:   

התחבר
שם משתמש:    סיסמה:      חבר אותי אוטומטית בכל ביקור         שכחתי את סיסמתי  לחץ כאן להרשמה

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
אתה יכול לצרף קבצים להודעותיך בפורום זה
אתה יכול להוריד קבצים בפורום זה

APNEA
[email protected]
קורס צלילה חופשית
ציוד צלילה חופשית

אימון צלילה חופשית  |  ציוד צלילה חופשית  |  צלילה באילת  |  Freediving Fins  |  Monofins  |  Carbon Fins  |  Freediving Course

דיג בצלילה חופשית  |  סנפירים  |  חליפת צלילה  |  מחשב צלילה  |  משחקי צלילה

מבקרים בדף זה: | מפת האתר | אינדקס מילים

COPYRIGHT © 2006 - APNEA

השימוש באתר זה מהווה הסכמה לתנאי תקנון השימוש באתר