ברוכים הבאים לפורום לקידום צלילה חופשית בישראל 

לידיעתך, כאורח הנך מוגבל/ת לצפייה בלבד בפורומים השונים.
בכדי לצפות ולהשתתף בדיונים בפורומים עליך להרשם בפורום, תהליך ההרשמה אורך דקות ספורות בלבד והינו ללא תשלום.

שם משתמש:    סיסמה:      חבר אותי אוטומטית בכל ביקור         שכחתי את סיסמתי  לחץ כאן להרשמה

פרסם נושא חדש   הגב לנושא

אינדקס הפורומים של APNEA -> חדשות צלילה חופשית

מחבר הודעה

מגיש החדשות
שרת חדשות

הודעהפורסם: ראשון, 03 פבר', 2008 15:51    נושא ההודעה: חדשות תוצאות תחרות - סופשבוע עוצר נשימה 2 הגב עם ציטוט

בסוף השבוע האחרון נערכה תחרות "סוף שבוע עוצר נשימה 2". התחרות נערכה בקאנטרי "החוף הירוק" בפולג, נתניה.

בתחרות השתתפו 11 צוללים (מתוכם 3 נשים) והיא נערכה ונשפטה על ידי מור שרף ואלון ריבקינד על פי הקריטריונים התחרותיים של AIDA. הקהל בתחרות הורכב בעיקר מהמתמודדים עצמם ומחבריהם אשר באו לעודד.

התחרות הורכבה משני חלקים אשר נפרשו על פני יומיים, ביום שישי נערך החלק הראשון, בו התחרו המתמודדים בסגנון דינאמי (עם / ללא סנפירים) בו על המתמודדים לעבור מרחק מקסימלי לאורך הבריכה כשכל גופם מתחת למים, ובסיומו עליהם לבצע פרוטוקול יציאה (SP – Surface Protocol) על מנת לעמוד בכללים ולקבל ניקוד על הביצוע.

בשבת נערך החלק השני – סטאטי – בו על המתמודדים לעצור את נשימתם לפרק זמן מקסימלי תוך ציפה ללא תנועה, ובסיומו לבצע את אותו פרוטוקול יציאה.

את הדירוג בתחרות קובע השיקלול של תוצאות שני הסגנונות.

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית

פורסם: ראשון, 03 פבר', 2008 15:51    נושא ההודעה: קישורים מומלצים

חזרה למעלה

ohadh
עוזר מדריך AIDA

עוזר מדריך AIDA

הודעהפורסם: ראשון, 03 פבר', 2008 16:16    נושא ההודעה: ללא סימלון  הגב עם ציטוט

כפי שאפשר לראות (בתחתית הטבלה, עם כל הצער שבדבר...) השתתפתי בחלק הדינאמי.

זו פעם ראשונה שאני לוקח חלק בתחרות כזו, וזה בהחלט שונה מצלילה רגילה. העובדה שיש רק הזדמנות אחת, כל הפוקוס עליך, הצורך לעמוד בחוקים ברורים (דברים שלמעשה מאפיינים ענפי ספורט תחרותיים רבים, רק שעבורי זו פעם ראשונה שהעולם הזה מתחבר עם עולם הצלילה החופשית שעד עכשיו היה אצלי במקום אחר לגמרי בהוויה) הופכת את חווית הצלילה לאחרת.

נהניתי מאוד מעצם ההשתתפות (וגם מהתוצאה הלא רעה בכלל מבחינתי...), בפעם הבאה אני גם אזכור לבצע את פרוטוקול היציאה כמו שצריך Wink

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית שלח דואל בקר באתר המפרסם פרופיל פייסבוק MSN Messenger

דן זלגלר
מדריך AIDA בכיר
מאמן מדריכים APNEA

הודעהפורסם: ראשון, 03 פבר', 2008 18:21    נושא ההודעה: ללא סימלון  הגב עם ציטוט

כל הכבוד למארגנים, ובהחלט, כן ירבו!

ohadh כתב:
אני בהחלט ממליץ לצוללים בכל הרמות ליטול חלק בתחרויות מן הסוג הזה - כך ניתן לבחון את הגבולות ולשבור שיאים אישיים בסביבה מבוקרת ותחת השגחה.

על מנת לשרש טעות נפוצה ברצוני להדגיש כי צלילה חופשית הינה ספורט ראווה, ועל כן תחרויות צלילה חופשית אינן המקום "לבחון את הגבולות" או "לשבור שיאים אישיים בסביבה מבוקרת". נהלי התחרות של AIDA דורשים מהצולל להכריז על התוצאה אליה הוא מתכוון להגיע. למה לדעתכם?

ובכן, כוונת המשורר בכתיבת נוהל זה, היא לגרום לצולל לצלול במסגרת יכולתו הנוכחית במהלך התחרות!

המקום לשבור שיאים אישיים ולבחון את הגבולות הוא באימונים לפני התחרות, עם בן זוג שאתם סומכים עליו, מאמן או מדריך, והוא זה שיהווה את הסביבה המבוקרת. בתחרות, אתם בסך הכל מתבקשים להציג את ההישגים אליהם הגעתם במהלך האימונים.

זכרו תמיד כי צלילה חופשית היא ספורט חדש יחסית בתודעה הציבורית. איך לדעתכם יגיב צופה מן הצד, שאינו מכיר את התחום לעומק, כשיראה צולל מסיים צלילה ומתחיל לפרפר ולפרכס ללא הכרה (סמבה), או גרוע מכך, מאבד את הכרתו? זה בהחלט לא הדבר שימשוך אותו לעסוק בספורט נכון?

קחו תמיד בחשבון שכל אחד מכם העוסק בצלילה חופשית, מהווה שגריר של הענף בחברה, והשתדלו לפעול בהתאם.

בית הספר לצלילה חופשית ומרכז אימונים

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית שלח דואל בקר באתר המפרסם פרופיל פייסבוק

Jseagull
חבר בקהילה

חבר בקהילה

הודעהפורסם: ראשון, 03 פבר', 2008 20:17    נושא ההודעה: ללא סימלון  הגב עם ציטוט

היי אוהד, ושלום לכל חברי הפורום

שמחתי לראות אותך באירוע וחבל שלא יצא לך להגיע גם ביום השני, ביום הראשון עברנו על החוקים והדגשים לפני תחילת התחרות וזה עזר למי שנכח והשתתף
בקשר לשאר ההארות ממך אני שמח על הביקורת הבונה ולוקח אותן לתשומת ליבי האישית ומבטיח שנשתפר מאירוע לאירוע Wink

בגדול היה יפה לראות שהגיעו ספורטאים מייצגים כמעט מכל בתי הספר והמדריכים לצלילה חופשית בארץ !

המשך שיתוף פעולה בעתיד יביא את הענף הצעיר שלנו לגדילה ושגשוג
תודה לכל מי שהגיע, תרם ועזר ולכל המשתתפים והאורחים על הנוכחות והתמיכה

נתראה במים ובאירועים הבאים
מור

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית שלח דואל

erdooom
חבר בקהילה

חבר בקהילה

הודעהפורסם: שני, 04 פבר', 2008 14:40    נושא ההודעה: ללא סימלון  הגב עם ציטוט

כל הכבוד ל FDI על ארגון של תחרות נוספת, בחלט יש שיפור מהתחרות הקודמת Smile כל הכבוד על הביצוע אוהד, בהחלט מרשים בהתחשב בתנאים, את ה SP צריך לתרגל כך שלא תצתרך לחשוב עליו כשאתה עושה אותו.

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית

יולי
חבר בקהילה

חבר בקהילה

הודעהפורסם: שני, 04 פבר', 2008 23:19    נושא ההודעה: ללא סימלון  הגב עם ציטוט

היה אחלה תחרות, (למרות הבריכה).
בהחלט היה שיפור באירגון התחרות (למרות ההברזה של הספונסר של האוכל).
יש לציין גם את ספא על הפרסים הנדיבים.
אני למדתי המון גם מהאימון וגם מהתחרות עצמה.
הצרוך להציב מטרה להתאמן ולעמוד בה בזמן התחרות בהחלט מלמד המון.
אני ימשיך להמתין בקוצר רוח לאירוע הבא על מנת ליישם את הפקת הלקחים ברמה האישית

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית

הצג הודעות בנושא זה מלפני:   

התחבר
שם משתמש:    סיסמה:      חבר אותי אוטומטית בכל ביקור         שכחתי את סיסמתי  לחץ כאן להרשמה

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
אתה יכול לצרף קבצים להודעותיך בפורום זה
אתה יכול להוריד קבצים בפורום זה

APNEA
[email protected]
קורס צלילה חופשית
ציוד צלילה חופשית

אימון צלילה חופשית  |  ציוד צלילה חופשית  |  צלילה באילת  |  Freediving Fins  |  Monofins  |  Carbon Fins  |  Freediving Course

דיג בצלילה חופשית  |  סנפירים  |  חליפת צלילה  |  מחשב צלילה  |  משחקי צלילה

מבקרים בדף זה: | מפת האתר | אינדקס מילים

COPYRIGHT © 2006 - APNEA

השימוש באתר זה מהווה הסכמה לתנאי תקנון השימוש באתר