ברוכים הבאים לפורום לקידום צלילה חופשית בישראל 

לידיעתך, כאורח הנך מוגבל/ת לצפייה בלבד בפורומים השונים.
בכדי לצפות ולהשתתף בדיונים בפורומים עליך להרשם בפורום, תהליך ההרשמה אורך דקות ספורות בלבד והינו ללא תשלום.

שם משתמש:    סיסמה:      חבר אותי אוטומטית בכל ביקור         שכחתי את סיסמתי  לחץ כאן להרשמה

פרסם נושא חדש   הגב לנושא

אינדקס הפורומים של APNEA -> ציוד צלילה

מחבר הודעה

c_ddi
חבר בקהילה

חבר בקהילה

הודעהפורסם: שני, 14 נוב', 2011 12:22    נושא ההודעה: ללא סימלון חליפת צלילה צריך עזרה! הגב עם ציטוט

מן הסתם אני משער לעצמי שחוקי הפורום לא מסכימים לפרסם קישורים לחנויות! אז אני ארשום את הדגם שבו אני מעוניין ואני אשמח לשמוע אם מישהו שיש לו או שמכיר יוכל לתת לי תשובות!

אני מתעניין בחליפה לדייג בצלילה חופשית של mares instict camo 3.5 אופן סל בציפוי ניילון מבחוץ רציתי לדעת האם מארס נחשבת לחברה טובה? והאם החליפה הנ"ל תתן לי מענה והגנה מפני קור? או שעדיף לקחת 5.5 מ"מ? האם החליפות שלהם עמידות לאורך זמן? מישהו עם ניסיון יוכל להגיד לי אולי...

האם כדאי חליפת צלילה של omer? חברה יותר טובה מmares?

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית

פורסם: שני, 14 נוב', 2011 12:22    נושא ההודעה: קישורים מומלצים

חזרה למעלה

יאיר806
חבר בקהילה

דירוג איכות להודעה זו 10.00 (מתוך 10) ע"י 1 מדרגים.

חבר בקהילה

הודעהפורסם: שני, 14 נוב', 2011 12:36    נושא ההודעה: ללא סימלון חליפה הגב עם ציטוט

חברת מארס היא אחלה חברה, 3.5 מ"מ לא תספק לך את ההגנה מהקור בחורף, הים התיכון מגיע ל16 מעלות, 5.5 מ"מ בהחלט מנצחת פה...
החליפות של עומר שיצאה לי לראות פשוט עולות יותר ממארס בהרבה וממש לא מצדיקות את המחיר.
שתי החברות מצויינות, העניין הוא שאלה של תקציב...

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית

דן זלגלר
מדריך AIDA בכיר
מאמן מדריכים APNEA

הודעהפורסם: שני, 14 נוב', 2011 12:46    נושא ההודעה: ללא סימלון Re: חליפה הגב עם ציטוט

יאיר806 כתב:
חברת מארס היא אחלה חברה, 3.5 מ"מ לא תספק לך את ההגנה מהקור בחורף, הים התיכון מגיע ל16 מעלות, 5.5 מ"מ בהחלט מנצחת פה...

מסכים עם יאיר בנוגע ל-5.5, היא תוכל לשרת אותך כל השנה!

Wink

בית הספר לצלילה חופשית ומרכז אימונים

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית שלח דואל בקר באתר המפרסם פרופיל פייסבוק

c_ddi
חבר בקהילה

חבר בקהילה

הודעהפורסם: שני, 14 נוב', 2011 16:57    נושא ההודעה: ללא סימלון  הגב עם ציטוט

יש לי חבר שיש לו חליפה מנומרת של עומר 3.5 מ"מ והוא טוען שהוא צולל עם חברים שיש להם 5.5 מ"מ ולהם יותר קר ממנו! לכן אני שואל האם יש הבדל בין החברות? לדוגמא 3.5 מ"מ בחליפות של עומר לא מגינות מפני קור טוב כמו חליפות 3.5 מ"מ של חברת מארס ולהפך? האם יכול להיות דבר כזה? במידה ומדובר על אותו סוג חליפה וחומר, אופן סל וניאופרן.

דן אני רואה שבחנות של האתר יש את החליפה של מארס שאני מתעניין לגביה תוכל לתת לי עליה ביקורת?

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית

sodeds
חבר בקהילה

חבר בקהילה

הודעהפורסם: שני, 14 נוב', 2011 18:18    נושא ההודעה: ללא סימלון  הגב עם ציטוט

c_ddi כתב:
יש לי חבר שיש לו חליפה מנומרת של עומר 3.5 מ"מ והוא טוען שהוא צולל עם חברים שיש להם 5.5 מ"מ ולהם יותר קר ממנו! לכן אני שואל האם יש הבדל בין החברות? לדוגמא 3.5 מ"מ בחליפות של עומר לא מגינות מפני קור טוב כמו חליפות 3.5 מ"מ של חברת מארס ולהפך? האם יכול להיות דבר כזה? במידה ומדובר על אותו סוג חליפה וחומר, אופן סל וניאופרן.

כמובן שיש הבדל בין החברות אבל במקרה הזה ההבדל הוא בין החברים! הגנה מפני הקור קשורה למבנה גוף, אחוזי שומן, קצב חילוף חומרים אבל אולי החשוב והרלוונטי ביותר לשאלתך - התאמת החליפה לגוף.
יהיה לך קר יותר בחליפת 5מ"מ שלא יושבת טוב מאשר 3מ"מ שתפורה למידותיך.
אתה כבר יכול להבין שהמלצתי היא חליפה תפורה לפי מידה (כך או כך אני הולך על 5מ"מ)
בהצלחה.

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית

דן זלגלר
מדריך AIDA בכיר
מאמן מדריכים APNEA

הודעהפורסם: ראשון, 20 נוב', 2011 9:29    נושא ההודעה: ללא סימלון  הגב עם ציטוט

c_ddi כתב:
דן אני רואה שבחנות של האתר יש את החליפה של מארס שאני מתעניין לגביה תוכל לתת לי עליה ביקורת?

חליפות Instinct של Mares הן חליפות איכותיות, עשויות ניאופרן רך יחסית וגמיש מאד, מה שהופך את החליפות למאד נוחות, אך עדיין עמידות מאד והן מתאימות לשימוש בצלילה חופשית וגם בדיג בצלילה חופשית. החליפות מגיעות במידות סטאנדרטיות (XS, S, M, L, XL ...) וניתן לעשות להן תיקונים במידה והמידה הסטאנדרטית לא מתאימה במדויק.

כמובן שאין מקום להשוואה אל מול חליפה שתפורה למידה (חליפות Elios - גם אותן תוכל למצוא בחנות שלנו). כאן ההתאמה לגוף תהיה מושלמת ופשוט אין תחרות עם נוחות כזאת, איכות הבידוד גבוהה יותר ושמירה טובה יותר על חום הגוף כתוצאה.

הכל שאלה של כמה אתה רוצה להשקיע Smile
שני סוגי החליפות יעשו את העבודה, וגם אני ממליץ ללכת על 5 מ"מ.

חליפות צלילה חופשית - Mares, Elios

2 הסנט שלי...

דן.

בית הספר לצלילה חופשית ומרכז אימונים

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית שלח דואל בקר באתר המפרסם פרופיל פייסבוק

c_ddi
חבר בקהילה

חבר בקהילה

הודעהפורסם: ראשון, 27 נוב', 2011 13:20    נושא ההודעה: ללא סימלון  הגב עם ציטוט

תודה רבה עזרת לי מאוד!

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית

הצג הודעות בנושא זה מלפני:   

התחבר
שם משתמש:    סיסמה:      חבר אותי אוטומטית בכל ביקור         שכחתי את סיסמתי  לחץ כאן להרשמה

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להוריד קבצים בפורום זה

APNEA
[email protected]
קורס צלילה חופשית
ציוד צלילה חופשית

אימון צלילה חופשית  |  ציוד צלילה חופשית  |  צלילה באילת  |  Freediving Fins  |  Monofins  |  Carbon Fins  |  Freediving Course

דיג בצלילה חופשית  |  סנפירים  |  חליפת צלילה  |  מחשב צלילה  |  משחקי צלילה

מבקרים בדף זה: | מפת האתר | אינדקס מילים

COPYRIGHT © 2006 - APNEA

השימוש באתר זה מהווה הסכמה לתנאי תקנון השימוש באתר