ברוכים הבאים לפורום לקידום צלילה חופשית בישראל 

לידיעתך, כאורח הנך מוגבל/ת לצפייה בלבד בפורומים השונים.
בכדי לצפות ולהשתתף בדיונים בפורומים עליך להרשם בפורום, תהליך ההרשמה אורך דקות ספורות בלבד והינו ללא תשלום.

שם משתמש:    סיסמה:      חבר אותי אוטומטית בכל ביקור         שכחתי את סיסמתי  לחץ כאן להרשמה

פרסם נושא חדש   הגב לנושא

אינדקס הפורומים של APNEA -> ציוד צלילה

מחבר הודעה

itziktabach
חבר בקהילה

חבר בקהילה

הודעהפורסם: שישי, 15 יונ', 2012 16:45    נושא ההודעה: ללא סימלון שאלה למשקפופרים שלא מסתדרים עם עדשות מגע הגב עם ציטוט

שלום לכל הצוללים,
יש לי קוצר ראיה(2.5 עם צילינדר וזווית). כרגע אני משתמש ב aqualung technisub look והיא מקסימה , אך יש לה חלל פנימי גדול מידי(ואין פיצוי לצילינדר והזווית).
אני מאוד רוצה לעבור ל cressi minima (אך עדיין לשמור על איכות הראיה במים). מישהו ניסה פעם לייצר אצל אופטיקאי עדשות מיוחדות למסכה שכזו?
אילו הגדרות מיוחדות אני יכול לתת לאופטיקאי?
למישהו יש ניסיון מוצלח בנושא?
תודה מראש למומחים

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית

פורסם: שישי, 15 יונ', 2012 16:45    נושא ההודעה: קישורים מומלצים

חזרה למעלה

לידור שטרוצר
חבר בקהילה

חבר בקהילה

הודעהפורסם: שישי, 15 יונ', 2012 18:59    נושא ההודעה: ללא סימלון  הגב עם ציטוט

שלום, אני צולל עם עדשות מגע (המספר שלי מעל -7 ויש לי גם צילינדר) ואני משתמש באקווה ספייר שלפי דעתי יותר מוצלחת מהמינימה (מתאים יותר למבנה פנים שלי). עברתי כבר את ה30 מטר עם עדשות ואין לי שום בעיות . העצה שלי ... עדשות מגע פשוט מעולה רק צריך להתרגל .

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית שלח דואל פרופיל פייסבוק

דן זלגלר
מדריך AIDA בכיר
מאמן מדריכים APNEA

הודעהפורסם: שישי, 15 יונ', 2012 20:31    נושא ההודעה: ללא סימלון  הגב עם ציטוט

לידור שטרוצר כתב:
שלום, אני צולל עם עדשות מגע (המספר שלי מעל -7 ויש לי גם צילינדר) ואני משתמש באקווה ספייר שלפי דעתי יותר מוצלחת מהמינימה (מתאים יותר למבנה פנים שלי). עברתי כבר את ה30 מטר עם עדשות ואין לי שום בעיות . העצה שלי ... עדשות מגע פשוט מעולה רק צריך להתרגל .

מצטרף להמלצה של לידור,
אני מכיר הרבה צוללים שמשתמשים בעדשות שבועיות\חודשיות לצלילה בלי בעיות.

על כל פנים, אם אתה מחפש מסיכה אופטית שמתאימה לצלילה חופשית - ניתן להשיג את דגם ה-Star של Mares עם עדשות אופטיות (מינוסים בלבד): מסכות אופטיות לצלילה חופשית

בית הספר לצלילה חופשית ומרכז אימונים

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית שלח דואל בקר באתר המפרסם פרופיל פייסבוק

valk
חבר בקהילה

חבר בקהילה

הודעהפורסם: ראשון, 17 יונ', 2012 9:15    נושא ההודעה: ללא סימלון  הגב עם ציטוט

אני משתמש בעדשות יומיות לצלילה.
גם אם יפלו בתוך הים - לא נורא. (מסתבר שבנסיבות מסוימות המסיכה נופלת....)

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית

itziktabach
חבר בקהילה

חבר בקהילה

הודעהפורסם: ראשון, 17 יונ', 2012 21:57    נושא ההודעה: ללא סימלון  הגב עם ציטוט

עדשות מגע, ועוד בים... איזה כיף לכם!
אני מכיר את עצמי.אני לא מסתדר עם עדשות מגע, ובטח שלא בסביבת מי ים... (אבל אני מבטיח לנסות שוב בהזדמנות)
כמובן שאני אשמח ליישם את הרעיון שלי על מסכה עם נפח כמה שיותר קטן - אקווה ספייר כנראה מעולה, אבל העדשות שלה קמורות ולא שטוחות.
חשבתי שאני לא ממציא את הגלגל ומישהו כבר התנסה בייצור עדשות למסכת צלילה ("tempered glass" ושלא תקרוס לי לתוך הפנים תחת עומס של 4+ אטמוספירות. עמידות גבוהה לשריטות).
אם מישהו כן התנסה בייצור עדשות כאלו ויש לו המלצות - אני אשמח לשמוע. Arrow

* במסיכה הנוכחית שלי, ובעדשות מגע יומיות אין פיצוי על הצילינדר ולא לזווית שלו. בעדשות מהאופטיקאי יהיה Smile

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית

blue
מדריך AIDA לצלילה חופשית

מדריך AIDA לצלילה חופשית

הודעהפורסם: שני, 18 יונ', 2012 17:01    נושא ההודעה: ללא סימלון  הגב עם ציטוט

itziktabach כתב:
עדשות מגע, ועוד בים... איזה כיף לכם!
אני מכיר את עצמי.אני לא מסתדר עם עדשות מגע, ובטח שלא בסביבת מי ים... (אבל אני מבטיח לנסות שוב בהזדמנות)
כמובן שאני אשמח ליישם את הרעיון שלי על מסכה עם נפח כמה שיותר קטן - אקווה ספייר כנראה מעולה, אבל העדשות שלה קמורות ולא שטוחות.
חשבתי שאני לא ממציא את הגלגל ומישהו כבר התנסה בייצור עדשות למסכת צלילה ("tempered glass" ושלא תקרוס לי לתוך הפנים תחת עומס של 4+ אטמוספירות. עמידות גבוהה לשריטות).
אם מישהו כן התנסה בייצור עדשות כאלו ויש לו המלצות - אני אשמח לשמוע. Arrow

* במסיכה הנוכחית שלי, ובעדשות מגע יומיות אין פיצוי על הצילינדר ולא לזווית שלו. בעדשות מהאופטיקאי יהיה Smile

איציק, תנסה לצלול בלי מסכה. אולי זה נשמע מוזר, אבל לי זה שינה לגמרי את חווית הצלילה, ואיפשר לי להעמיק ולהנות מהצלילה הרבה יותר. היום אני כבר צולל בלי מסכה כמעט תמיד.
אולי זה לא מתאים לך בשלב הנוכחי, אולי אתה דייג ואולי פשוט לא חשבת על זה, אבל כדאי לנסות לצלול עם Nose clip ללא מסכה.
בהצלחה.

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית

הצג הודעות בנושא זה מלפני:   

התחבר
שם משתמש:    סיסמה:      חבר אותי אוטומטית בכל ביקור         שכחתי את סיסמתי  לחץ כאן להרשמה

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להוריד קבצים בפורום זה

APNEA
[email protected]
קורס צלילה חופשית
ציוד צלילה חופשית

אימון צלילה חופשית  |  ציוד צלילה חופשית  |  צלילה באילת  |  Freediving Fins  |  Monofins  |  Carbon Fins  |  Freediving Course

דיג בצלילה חופשית  |  סנפירים  |  חליפת צלילה  |  מחשב צלילה  |  משחקי צלילה

מבקרים בדף זה: | מפת האתר | אינדקס מילים

COPYRIGHT © 2006 - APNEA

השימוש באתר זה מהווה הסכמה לתנאי תקנון השימוש באתר