ברוכים הבאים לפורום לקידום צלילה חופשית בישראל 

לידיעתך, כאורח הנך מוגבל/ת לצפייה בלבד בפורומים השונים.
בכדי לצפות ולהשתתף בדיונים בפורומים עליך להרשם בפורום, תהליך ההרשמה אורך דקות ספורות בלבד והינו ללא תשלום.

שם משתמש:    סיסמה:      חבר אותי אוטומטית בכל ביקור         שכחתי את סיסמתי  לחץ כאן להרשמה

פרסם נושא חדש   הגב לנושא

אינדקס הפורומים של APNEA -> דלפק הצלילה

מחבר הודעה

אורי
חבר בקהילה

חבר בקהילה

הודעהפורסם: שני, 01 אוק', 2012 23:47    נושא ההודעה: ללא סימלון נמאס כברררררר הגב עם ציטוט

היום הלכתי לצלול עומקים 4-8 מטר ראות 4 מטר בלחץ, בעמוק יותר לא רואים את הקצה של החץ. מה שנימאס פה שאין כבר דגים בים שלנו וצריך לחפש אותם 4 שעות בצלילה ולבסוף ללא דג אחד אפילו. אני עובד בסיגנון מארבים , בעבר עשיתי חפירות וזה ממש לא כיף לחפור בסלעים, זה קורה ככה מידי פעם ,יש מלאאאאא בייבי לוקוסים שאפילו אני לא חושב לשחרר יריה עליהם, ניראה לי אני יניח את הרובה בצד לזמן מסויים ויעבור לנטו צלילה חופשית ,והסיבה השניה היא שנימאס לי להישאר " תקוע " בעומקים של 8-12 מטר למתרת דייג , זה כבר לא כ"כ מושך אותי ,ורוצה מאוד מאוד להעמיק יותר למתרת הנאה מהצלילה החופשית , ורוצה מאוד להתקדם בתחום הזה ולעשות בעתיד קורס 3 ***.לפני שנה וחצי עברתי קורס צלילה חופשית והגעתי ל 15 מטר בקורס. לפני 3 חודשים שברתי שיא אישי בצלילה חופשית באילת והעמקתי ל 18 מטר עומק ( הייתי ביום אימון עם מדריך )וזה היה חויה שאין כמוה להגיע לעומקים כאלו ובמיוחד ללא דייג עם רובה .
הכרתי קבוצה של 5 אנשים רציניים שצוללים נטו חופשית ועושים אימוני בריכה פעם בשבוע, ( אני והם מהקריות בצפון הארץ )ואם יש ים טוב אז כמובן שיוצאים לאימונים בים, אני מצטרף אליהם לאימונים גם בגלל מה שרשמתי פה וגם בגלל שזמני התחתית שלי ירדו מאודד בתקופה האחרונה .
מצטער שחפרתי לכם פה אבל.............. הייתי חייב לשתף אתכם במחשבות שלי .
יש לכם מה להוסיף? להגיד ? להמליץ ?......................

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית שלח דואל

פורסם: שני, 01 אוק', 2012 23:47    נושא ההודעה: קישורים מומלצים

חזרה למעלה

דן זלגלר
מדריך AIDA בכיר
מאמן מדריכים APNEA

הודעהפורסם: רביעי, 03 אוק', 2012 18:02    נושא ההודעה: ללא סימלון Re: נמאס כברררררר הגב עם ציטוט

אורי כתב:
היום הלכתי לצלול עומקים 4-8 מטר ראות 4 מטר בלחץ, בעמוק יותר לא רואים את הקצה של החץ. מה שנימאס פה שאין כבר דגים בים שלנו וצריך לחפש אותם 4 שעות בצלילה ולבסוף ללא דג אחד אפילו. אני עובד בסיגנון מארבים , בעבר עשיתי חפירות וזה ממש לא כיף לחפור בסלעים, זה קורה ככה מידי פעם ,יש מלאאאאא בייבי לוקוסים שאפילו אני לא חושב לשחרר יריה עליהם, ניראה לי אני יניח את הרובה בצד לזמן מסויים ויעבור לנטו צלילה חופשית ,והסיבה השניה היא שנימאס לי להישאר " תקוע " בעומקים של 8-12 מטר למתרת דייג , זה כבר לא כ"כ מושך אותי ,ורוצה מאוד מאוד להעמיק יותר למתרת הנאה מהצלילה החופשית , ורוצה מאוד להתקדם בתחום הזה ולעשות בעתיד קורס 3 ***.לפני שנה וחצי עברתי קורס צלילה חופשית והגעתי ל 15 מטר בקורס. לפני 3 חודשים שברתי שיא אישי בצלילה חופשית באילת והעמקתי ל 18 מטר עומק ( הייתי ביום אימון עם מדריך )וזה היה חויה שאין כמוה להגיע לעומקים כאלו ובמיוחד ללא דייג עם רובה .
הכרתי קבוצה של 5 אנשים רציניים שצוללים נטו חופשית ועושים אימוני בריכה פעם בשבוע, ( אני והם מהקריות בצפון הארץ )ואם יש ים טוב אז כמובן שיוצאים לאימונים בים, אני מצטרף אליהם לאימונים גם בגלל מה שרשמתי פה וגם בגלל שזמני התחתית שלי ירדו מאודד בתקופה האחרונה .
מצטער שחפרתי לכם פה אבל.............. הייתי חייב לשתף אתכם במחשבות שלי .
יש לכם מה להוסיף? להגיד ? להמליץ ?......................

נשמע שאתה עושה צעד בכיוון חיובי Smile
אם אתה נהנה מהצלילה עצמה - למה לא לפתח את זה?

בית הספר לצלילה חופשית ומרכז אימונים

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית שלח דואל בקר באתר המפרסם פרופיל פייסבוק

אורי
חבר בקהילה

חבר בקהילה

הודעהפורסם: חמישי, 04 אוק', 2012 23:02    נושא ההודעה: ללא סימלון נמאס כבר הגב עם ציטוט

אם אתה נהנה מהצלילה עצמה - למה לא לפתח את זה?

זה בדיוק מה שאני הולך לעשות

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית שלח דואל

הצג הודעות בנושא זה מלפני:   

התחבר
שם משתמש:    סיסמה:      חבר אותי אוטומטית בכל ביקור         שכחתי את סיסמתי  לחץ כאן להרשמה

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
אתה יכול לצרף קבצים להודעותיך בפורום זה
אתה יכול להוריד קבצים בפורום זה

APNEA
[email protected]
קורס צלילה חופשית
ציוד צלילה חופשית

אימון צלילה חופשית  |  ציוד צלילה חופשית  |  צלילה באילת  |  Freediving Fins  |  Monofins  |  Carbon Fins  |  Freediving Course

דיג בצלילה חופשית  |  סנפירים  |  חליפת צלילה  |  מחשב צלילה  |  משחקי צלילה

מבקרים בדף זה: | מפת האתר | אינדקס מילים

COPYRIGHT © 2006 - APNEA

השימוש באתר זה מהווה הסכמה לתנאי תקנון השימוש באתר