ברוכים הבאים לפורום לקידום צלילה חופשית בישראל 

לידיעתך, כאורח הנך מוגבל/ת לצפייה בלבד בפורומים השונים.
בכדי לצפות ולהשתתף בדיונים בפורומים עליך להרשם בפורום, תהליך ההרשמה אורך דקות ספורות בלבד והינו ללא תשלום.

שם משתמש:    סיסמה:      חבר אותי אוטומטית בכל ביקור         שכחתי את סיסמתי  לחץ כאן להרשמה

פרסם נושא חדש   הגב לנושא

אינדקס הפורומים של APNEA -> חדשות צלילה חופשית

מחבר הודעה

מגיש החדשות
שרת חדשות

דירוג איכות להודעה זו 10.00 (מתוך 10) ע"י 1 מדרגים.

הודעהפורסם: חמישי, 13 דצמ', 2012 14:19    נושא ההודעה: ללא סימלון שיאים ישראליים חדשים - FIM, CWT הגב עם ציטוט

ארבעה שיאים ישראליים בצלילה חופשית נשברו ושניים חדשים נקבעו במהלך תחרות ה-Vertical Blue שהתקיימה בחודש האחרון. את כל השיאים קבע הצולל החופשי הישראלי ירון חורי.

ירון, שהתחיל את דרכו בעולם הצלילה החופשית כתלמיד בקורס צלילה חופשית בביה"ס APNEA בשנת 2008 וממשיך לאתגר את עצמו ולקבוע שיאים חדשים בכל שנה מאז, צלל במהלך תחרות ה-Vertical Blue שהתקיימה בחודש האחרון לעומקים של:

משקל קבוע - 73 מ' (השיא הישראלי עד אותו רגע), 74 מ', 78 מ' ולבסוף קבע שיא ישראלי חדש בסגנון משקל קבוע בצלילה לעומק של 80 מ'.

בנוסף ירון צלל בסגנון העמקה חופשית לעומקים של: 78 מ' וקבע שיא ישראלי חדש בסגנון העמקה חופשית בצלילה לעומק של 81 מ'.

כמו כן, קבע ירון שיאים אישיים חדשים במהלך התחרות עם צלילה דינאמית למרחק של 150 מ', ועצירת נשימה סטאטית של 6 דקות ו-9 שניות.

ירון חורי על פני המים - לאחר צלילת השיא

ירון מספר על האימונים והתחרות בעיצומה; "... אני נהנה מה"אקשן" כאן ב-Vertical Blue. אנחנו כבר מתקרבים לסיום התחרות כשלפנינו עוד שני ימי צלילה אחרונים. מתחרים רבים דוחפים את עצמם כעת אל הקצה ומתחילים להראות סימנים של עייפות מצטברת וחומצת חלב בשרירים.

אני מרוצה מהתוצאות שלי, לפני שהגעתי לתחרות רוב הצלילות שלי היו באיזור ה-60 מטרים. השקעתי הרבה מאמץ באימונים כאן לפני התחרות אך עדיין לא הגעתי לאן שרציתי. כל זה השתנה ביום התחרות הראשון - אחרי שהתאמנתי על טכניקה חדשה להשוואת לחצים הצלחתי לקבוע שיא אישי חדש בצלילה הראשונה בתחרות. לאחר מכן הסתבר לי שהשיא האישי שלי הינו למעשה גם שיא ישראלי לאומי!

מאז הצלילה הראשונה המשכתי בצלילות לעומקים שהיו חדשים עבורי והצלחתי לשבור 4 שיאים ישראלים לאומיים עוקבים.

אני נשאר מרוכז בשני ימי הצלילה הנותרים בתחרות - אשתדל לתת את כל מה שאפשר. בכל מקרה ובלי קשר לתוצאות היה לי חודש נהדר של אימונים כאן ב-Vertical Blue ואחרי מנוחה ארוכה בארץ אני מתכוון להתחיל בהכנות לעונה הבאה ולעבוד על נקודות התורפה שלי ועל שיפור היכולת שלי באופן כללי כהכנה לאליפות העולם ליחידים שתתקיים בקלמטה, יוון."

צלילת השיא של ירון - העמקה חופשית - 81 מ':

קישור לסרטון ביוטיוב

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית

פורסם: חמישי, 13 דצמ', 2012 14:19    נושא ההודעה: קישורים מומלצים

חזרה למעלה

spidergoat
חבר בקהילה

חבר בקהילה

הודעהפורסם: שני, 17 דצמ', 2012 12:02    נושא ההודעה: ללא סימלון  הגב עם ציטוט

מזל טוב!
ושיהיה בהצלחה בהמשך!

סופר גיבור - כשאני לא טובע...

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית

irit
תומך בקהילה

תומך בקהילה

הודעהפורסם: חמישי, 20 דצמ', 2012 16:45    נושא ההודעה: ללא סימלון  הגב עם ציטוט

אלוף!!!!

בית הספר לצלילה חופשית ומרכז אימונים

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית MSN Messenger

הצג הודעות בנושא זה מלפני:   

התחבר
שם משתמש:    סיסמה:      חבר אותי אוטומטית בכל ביקור         שכחתי את סיסמתי  לחץ כאן להרשמה

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
אתה יכול לצרף קבצים להודעותיך בפורום זה
אתה יכול להוריד קבצים בפורום זה

APNEA
[email protected]
קורס צלילה חופשית
ציוד צלילה חופשית

אימון צלילה חופשית  |  ציוד צלילה חופשית  |  צלילה באילת  |  Freediving Fins  |  Monofins  |  Carbon Fins  |  Freediving Course

דיג בצלילה חופשית  |  סנפירים  |  חליפת צלילה  |  מחשב צלילה  |  משחקי צלילה

מבקרים בדף זה: | מפת האתר | אינדקס מילים

COPYRIGHT © 2006 - APNEA

השימוש באתר זה מהווה הסכמה לתנאי תקנון השימוש באתר