ברוכים הבאים לפורום לקידום צלילה חופשית בישראל 

לידיעתך, כאורח הנך מוגבל/ת לצפייה בלבד בפורומים השונים.
בכדי לצפות ולהשתתף בדיונים בפורומים עליך להרשם בפורום, תהליך ההרשמה אורך דקות ספורות בלבד והינו ללא תשלום.

שם משתמש:    סיסמה:      חבר אותי אוטומטית בכל ביקור         שכחתי את סיסמתי  לחץ כאן להרשמה

סנפירים חדשים !
עבור לעמוד 1, 2  הבא

פרסם נושא חדש   הגב לנושא

אינדקס הפורומים של APNEA -> דלפק הצלילה

מחבר הודעה

דן זלגלר
מדריך AIDA בכיר
מאמן מדריכים APNEA

הודעהפורסם: חמישי, 04 ינו', 2007 12:47    נושא ההודעה: ללא סימלון סנפירים חדשים ! הגב עם ציטוט

Very Happy
קיבלתי הצעה שלא יכולתי לסרב לה היום !
זוג סנפירי BAT-40 חדשים לגמרי של O.ME.R ב 600 ש"ח (עשויים פיברגלאס)

(תרשים של ראש נפץ גרעיני)---- Rolling Eyes (הסנפיר המדובר)

קניתי אותם אחרי שניסיתי אותם במים ונפגשתי עם חתול ים באורך כולל של 2.5 (!!) מטרים, הוא כנראה בא לומר לי שכדאי.

Laughing

אני מוכרח לומר שהם מאד לא נוחים לשחיה מכיוון שלנעל הסנפיר אין שיפוע גדול, אבל בצלילה עצמה הם הרבה יותר אפקטיביים מהסנפירים הקודמים שלי (H.Dessault של Sporasub)

שעשויים מטכנופולימר (פלסטיק), פשוט נראה שאני מתאמץ פחות כדי לקבל את אותן התוצאות.

אכתוב עוד על הסנפירים עם עוד קצת ניסיון במים Wink

דן.

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית שלח דואל בקר באתר המפרסם פרופיל פייסבוק

פורסם: חמישי, 04 ינו', 2007 12:47    נושא ההודעה: קישורים מומלצים

חזרה למעלה

Dave
תומך בקהילה

תומך בקהילה

הודעהפורסם: רביעי, 10 ינו', 2007 13:42    נושא ההודעה: ללא סימלון חתול ים הגב עם ציטוט

דן,תספר יותר על מפגש שלך עם חתול ים כלכך גדול.יודע שזה מאוד מרגש.....משוכנע שסיפורך ירגש את כולנו....

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית

Apnea Boy
חבר בקהילה

חבר בקהילה

הודעהפורסם: רביעי, 17 ינו', 2007 11:49    נושא ההודעה: ללא סימלון  הגב עם ציטוט

זה עוד אחד קטן....יצא לי לשכב ליד אחד בסיני והדבר הזה פשוט ענק!!!!!!!!

אבל לאילת זה נדיר.....שמח שקנית את הסנפירים!!

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית

דן זלגלר
מדריך AIDA בכיר
מאמן מדריכים APNEA

הודעהפורסם: חמישי, 18 ינו', 2007 1:11    נושא ההודעה: ללא סימלון  הגב עם ציטוט

טוב, קודם כל, ביצעתי יותר מ 6 צלילות עם הסנפירים החדשים, אז עכשיו אני יכול באמת לתת את דעתי עליהם.

נראה שהם התרככו קצת (או ששרירי הרגליים שלי התקשחו קצת Cool ), אבל השחיה איתם על פני המים נעשתה אפשרית ואפילו נעימה. הם כבדים יחסית לסנפירים הקודמים שלי, מה שמקל עליי לעשות ברווז יעיל, אני פשוט נותן למשקל של הסנפירים לדחוף אותי לחלוטין אל מתחת לפני המים - בלי שום תנועות מיותרות.

יש לסנפירים מן מסילות גומי לכל אורכם, הן מיועדות למניעת מערבולות של מים, וזה בדיוק מה שהן עושות - מכירים את זה שאתם עושים ברווז ומגלים שאתם נוטים על הצד, או שאתם מנסים להסתובב במים ומגלים שעשיתם סיבוב גדול יותר ממה שתכננתם ? זה פשוט לא קורה עם הסנפירים האלה, השליטה על התנועה מתחת למים הרבה הרבה יותר טובה.

מבחינת יעילות ניצול כוח שריר, הסנפירים האלה מקבלים 11 מתוך 10, אני לא יודע בדיוק מה במבנה שלהם גורם לזה (הם מדורגים, יש מסגרת עבה מסביב למרכז הסנפיר, מרכז הסנפיר רך ובאמצע שלו עוברת מסילה עבה ומדורגת, גם החלקים הרכים בסנפיר מדורגים) אבל אני פשוט מרגיש שעל כל טיפת אנרגיה שאני מעביר לסנפירים אני מקבל 10 בחזרה, כאילו יש שם איזה מנגנון שמותח קפיץ בכל פעם שאני מעביר אליו אנרגיה, והכח שהקפיץ מחזיר אלי גדול פי כמה מהכח שהשקעתי.

בקיצור, אני ממליץ על הסנפיר לכל מי שמשתמש בטכניקה של תנועת רגליים מקבילית ובמיוחד למי שמתעסק בדיג בצלילה חופשית, שם רמת השליטה בתנועה חשובה ביותר. זהו סנפיר שכדאי לקנות אחרי שעבדתם עם סנפירי פולימר (פלסטיק) ופיתחתם טכניקה טובה ואתם פשוט רוצים לקחת את העניין לרמה הבאה. אני מניח שלרוב האנשים יתאים דווקא הדגם BAT-30 או BAT-20 ולא BAT-40 שיש לי, זהו הדגם הקשיח ביותר, לי פשוט יש בעיטה חזקה מאד... אבל אם BAT-40 זה הדבר היחיד שאתם יכולים להשיג... מתרגלים להכל בסוף. Rolling Eyes

ולגבי החתול... אני באמת לא יודע איך להעביר את התחושה למילים...
הייתי בחוף שאני מתאמן בו בדרך כלל, מעל לשטיח אלמוגים בעומק של 20 מטרים מתחתי, בדיוק סימתי לנסות את היכולות של הסנפירים החדשים בפעם הראשונה והתכוננתי להסתובב ולחזור לחוף כשלפתע משהו שחור וגדול קפץ לי לזווית העין.

בהתחלה חשבתי שאני מסתכל על שקית ניילון שחורה, אבל פתאום השקית הפסיקה לזוז והתחפרה בחול... מיד הבנתי במה מדובר, מרוב התרגשות לא הצלחתי לנשום בצורה רגועה מספיק בשביל לצלול, לקח לי 5 דקות של מנוחה להסדיר את הנשימה ואת קצב הלב, ואז ירדתי אילו, ברווז מושלם, עיניים עצומות, ידיים מושטות קדימה, מחכה להרגיש את הקרקעית פוגעת לי בידיים, לא יכולתי להתאפק ופתחתי עיניים בערך 3 מטרים מעל הקרקעית, ראיתי שהחתול מסתכל עליי, החלקתי בעדינות עד שהחזה שלי נגע בקרקעית, ופשוט נשכבתי שם לידו, במרחק של כחצי מטר ממנו והסתכלנו אחד על השני, לאט לאט ובעדינות זחלתי לכיוון שלו, בהתחלה הוא נבהל קצת והרים את הזנב שלו כאילו הוא עומד לתקוף אותי, נעצרתי, הוא נרגע ואני המשכתי להתקרב אילו, סנטימטר אחרי סנטימטר, עד שנשארו כ3 סנטימטרים בין העיניים שלו למסיכה שלי.

חייכתי אילו, שלחתי לו נשיקה במים , ואמרתי לו שהוא מדהים ושאני אוהב אותו.

התרוממתי בעדינות עם הידיים בשביל לא להרים חול ועליתי חזרה לאט לאט לעולם האוויר. כשהסתכלתי למטה אמרתי לו להתראות והוא פשוט התרומם וריחף לו לעומקים.

חזרה למעלה

אבידג
חבר בקהילה

חבר בקהילה

הודעהפורסם: שבת, 03 פבר', 2007 1:55    נושא ההודעה: ללא סימלון  הגב עם ציטוט

סחטיין על השימחה והשיתוף....זה מדבק
לגבי הסנפיר, אני לא מכיר אותו אישית, אבל מכר, דייג בצלילה חופשית, סיפר שעומר החליפו לו כבר שני זוגות כאלה בגלל שנישברו לו הלהבים. ביינתיים הוא קיבל כפיצוי זמני סנפיר רגיל של עומר....
המפגש עם החתול.....יש לך הררבה אומץ ואמונה. אני מאוד מכבד אותם אבל גם פוחד מפגיעתם. וכשהם מרימים את הזנב הם רציניים, העוקץ לא לקישוט. לפני חצי שנה צילמתי אותם יחד עם חבר, והחבר למרות שהוא זאב ים וותיק, צחק עלי שאני פוחד להתקרב אליהם למרחק נגיעה. אחרי כמה חדשים נודע לכולנו על מותו של "דנדי" בגלל שהוא וצלם טלוויזה סגרו על חתול ים, והחתול כניראה חש מאויים ודקר אותו לא פחות מאשר ישר בלב. איזה פאק!!! ושמעתי ממקור ראשון על עוד לפחות שני מיקרי פציעה מחתולי ים.
כמו עם כל דבר, גם בלהתמזג עם הטבע צריך לשמור על גבולות. אבל סחטיין על השימחה והשיתוף.

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית

דן זלגלר
מדריך AIDA בכיר
מאמן מדריכים APNEA

הודעהפורסם: שבת, 03 פבר', 2007 7:57    נושא ההודעה: ללא סימלון  הגב עם ציטוט

אתה צודק בהחלט, אמנם לא פירטתי את זה בסיפור, אבל לקח לי 4 צלילות כשבכל אחת זחלתי לאט לאט על הגחון לעברו עד שהצלחתי ממש להתקרב עליו מבלי שהוא מאיים עליי עם העוקץ..

כשיצאתי מהמים וסיפרתי על המקרה לחברה במועדון, הם סיפרו לי על אותו המקרה עם דנדי - וזה די הכניס את מה שעשיתי לפרספקטיבה. Rolling Eyes

ובכל זאת ההרגשה הייתה מדהימה Laughing

לגבי הסנפירים, יכול להיות שהחבר שלך משתמש בסנפירים שרכים מדי בשבילו, בפעם הבאה שהוא מחליף להבים שיבקש B30 אם יש לו B20 וB40 אם יש לו B30 - זו הסיבה היחידה שאני יכול לחשוב עליה לשבירת הלהבים בזמן צלילה חופשית. אבל זה רק ניחוש... Smile

חזרה למעלה

עודד בר
תומך בקהילה

תומך בקהילה

הודעהפורסם: ראשון, 04 פבר', 2007 15:28    נושא ההודעה: ללא סימלון Re: סנפירים חדשים ! הגב עם ציטוט

דן זלגלר כתב:
Very Happy
קיבלתי הצעה שלא יכולתי לסרב לה היום !
זוג סנפירי BAT-40 חדשים לגמרי של O.ME.R ב 600 ש"ח (עשויים פיברגלאס)

(תרשים של ראש נפץ גרעיני)---- Rolling Eyes (הסנפיר המדובר)

קניתי אותם אחרי שניסיתי אותם במים ונפגשתי עם חתול ים באורך כולל של 2.5 (!!) מטרים, הוא כנראה בא לומר לי שכדאי.

Laughing

אני מוכרח לומר שהם מאד לא נוחים לשחיה מכיוון שלנעל הסנפיר אין שיפוע גדול, אבל בצלילה עצמה הם הרבה יותר אפקטיביים מהסנפירים הקודמים שלי (H.Dessault של Sporasub)

שעשויים מטכנופולימר (פלסטיק), פשוט נראה שאני מתאמץ פחות כדי לקבל את אותן התוצאות.

אכתוב עוד על הסנפירים עם עוד קצת ניסיון במים Wink
דן.

היי דן,אני קניתי את הסנפירים שבמבצע,הסוג הקשה יותר,התחושה שלי איתם היא שאני דוחף והם לא מגיבים מספיק טוב,אולי אני פשוט לא רגיל?יש לציין שקודם לכן השתמשתי במארס גומי לא ארוכים כמו אלו.

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית שלח דואל

דן זלגלר
מדריך AIDA בכיר
מאמן מדריכים APNEA

הודעהפורסם: ראשון, 04 פבר', 2007 15:52    נושא ההודעה: ללא סימלון  הגב עם ציטוט

אם השתמשת קודם בסנפירים קצרים, והחלפת לארוכים ואתה מרגיש שהם לא דוחפים אותך, אולי הצורה בה אתה מזיז את הרגליים אינה נכונה.

או אולי אינך מצליח ליצור מספיק תנועה במים כי הם קשים לך.

עבור על המאמר החדש של אילן על פורמטיקה במים ועל הפרק על טכניקת תנועה במים במרכז המידע שלנו.

חזרה למעלה

Liquido
מנהל פורום

מנהל פורום

הודעהפורסם: ראשון, 04 פבר', 2007 16:12    נושא ההודעה: ללא סימלון  הגב עם ציטוט

כשאתה אומר "לא מגיבים מספיק טוב"

למה אתה מתכוון בדיוק ? אתה יכול לפרט ?

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית בקר באתר המפרסם

עודד בר
תומך בקהילה

תומך בקהילה

הודעהפורסם: ראשון, 04 פבר', 2007 16:19    נושא ההודעה: ללא סימלון  הגב עם ציטוט

Liquido כתב:
כשאתה אומר "לא מגיבים מספיק טוב"

למה אתה מתכוון בדיוק ? אתה יכול לפרט ?
אני מרגיש שאני משקיע מאמץ ולא מתקדם מספיק

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית שלח דואל

הצג הודעות בנושא זה מלפני:   

פרסם נושא חדש  הגב לנושא
אינדקס הפורומים של APNEA -> דלפק הצלילה עמוד 1 מתוך 2 

עבור לעמוד 1, 2  הבא 

התחבר
שם משתמש:    סיסמה:      חבר אותי אוטומטית בכל ביקור         שכחתי את סיסמתי  לחץ כאן להרשמה

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
אתה יכול לצרף קבצים להודעותיך בפורום זה
אתה יכול להוריד קבצים בפורום זה

APNEA
[email protected]
קורס צלילה חופשית
ציוד צלילה חופשית

אימון צלילה חופשית  |  ציוד צלילה חופשית  |  צלילה באילת  |  Freediving Fins  |  Monofins  |  Carbon Fins  |  Freediving Course

דיג בצלילה חופשית  |  סנפירים  |  חליפת צלילה  |  מחשב צלילה  |  משחקי צלילה

מבקרים בדף זה: | מפת האתר | אינדקס מילים

COPYRIGHT © 2006 - APNEA

השימוש באתר זה מהווה הסכמה לתנאי תקנון השימוש באתר