ברוכים הבאים לפורום לקידום צלילה חופשית בישראל 

לידיעתך, כאורח הנך מוגבל/ת לצפייה בלבד בפורומים השונים.
בכדי לצפות ולהשתתף בדיונים בפורומים עליך להרשם בפורום, תהליך ההרשמה אורך דקות ספורות בלבד והינו ללא תשלום.

שם משתמש:    סיסמה:      חבר אותי אוטומטית בכל ביקור         שכחתי את סיסמתי  לחץ כאן להרשמה

פרסם נושא חדש   הגב לנושא

אינדקס הפורומים של APNEA -> דלפק הצלילה

מחבר הודעה

אריאל לרמן
חבר בקהילה

חבר בקהילה

הודעהפורסם: שלישי, 20 מרץ, 2007 22:36    נושא ההודעה: ללא סימלון הגבלת זמן בין פרסום הודעות הגב עם ציטוט

גם אני רוצה להביע מחאה.

הגבתי בשרשור אחד ואחרי כמה דקות רציתי להגיב גם בשרשור אחר.

ואז הממשק רשם לי שאי אפשר לפרסם הודעה תוך פרק זמן קצר ממועד פרסום ההודעה הקודמת שלי.

איזו מין הגבלה זו? פעם ביומיים אני נכנס לכאן ויש לי כמה דברים לרשום ואי אפשר? כמה זמן צריך לחכות בין הודעה להודעה?

וחוץ מזה, עודד ואמבוש טחנו את האתר, אז אם מגבילים בכתיבה צריך ישר למחוק להם איזה 400 - 500 הודעות כל אחד כדי ליצור אפליה מתקנת.

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית בקר באתר המפרסם

פורסם: שלישי, 20 מרץ, 2007 22:36    נושא ההודעה: קישורים מומלצים

חזרה למעלה

דן זלגלר
מדריך AIDA בכיר
מאמן מדריכים APNEA

הודעהפורסם: שלישי, 20 מרץ, 2007 22:39    נושא ההודעה: ללא סימלון Re: הגבלת זמן בין פרסום הודעות הגב עם ציטוט

אריאל לרמן כתב:
גם אני רוצה להביע מחאה.

ואז הממשק רשם לי שאי אפשר לפרסם הודעה תוך פרק זמן קצר ממועד פרסום ההודעה הקודמת שלי.

איזו מין הגבלה זו? פעם ביומיים אני נכנס לכאן ויש לי כמה דברים לרשום ואי אפשר? כמה זמן צריך לחכות בין הודעה להודעה?

וחוץ מזה, עודד ואמבוש טחנו את האתר, אז אם מגבילים בכתיבה צריך ישר למחוק להם איזה 400 - 500 הודעות כל אחד כדי ליצור אפליה מתקנת.

אתה מתאר לעצמך כמה הודעות נוספות הם היו כותבים אם לא הייתה ההגבלה ?

בית הספר לצלילה חופשית ומרכז אימונים

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית שלח דואל בקר באתר המפרסם פרופיל פייסבוק

אמבוש
חבר בקהילה

חבר בקהילה

הודעהפורסם: רביעי, 21 מרץ, 2007 0:58    נושא ההודעה: ללא סימלון Re: הגבלת זמן בין פרסום הודעות הגב עם ציטוט

אריאל לרמן כתב:
גם אני רוצה להביע מחאה.

תגיד לי חתיכת .... שכמוך, כנראה שההודועת שלך לא מספיק חשובות בשביל לקבל 2 בדקה

וזאת פעם שנייה שאתה מתלונן על הצמד עודד ואמבוש אז תיזהן פן ואחרי זה ואז ולא תהיה לך כל סיבה לתבוע על פי שכן יטען כנגדך רשלנות תורמת וקינטור

ואז עודד ואני נחגוג

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית

אבידג
חבר בקהילה

חבר בקהילה

הודעהפורסם: רביעי, 21 מרץ, 2007 1:25    נושא ההודעה: ללא סימלון Re: הגבלת זמן בין פרסום הודעות הגב עם ציטוט

אמבוש כתב:
אריאל לרמן כתב:
גם אני רוצה להביע מחאה.

וזאת פעם שנייה שאתה מתלונן על הצמד עודד ואמבוש אז תיזהן פן ואחרי זה ואז ולא תהיה לך כל סיבה לתבוע על פי שכן יטען כנגדך רשלנות תורמת וקינטור

ואז עודד ואני נחגוג

כן כן,,,רשלנות תורמת וקינטור . הוצאת לי את המילים מהפה.
אבל אם הייתה שומע מה שהוא מספר עליכם מאחורי הגב:
שעודד,,, ממחזר ת'קפה של האספרסו Shocked ,
ושאתה,,, Laughing שם אפטרשייב עם פרומנים כשיש דיון לפני שופטת אישה.

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית

אמבוש
חבר בקהילה

חבר בקהילה

הודעהפורסם: רביעי, 21 מרץ, 2007 20:30    נושא ההודעה: ללא סימלון Re: הגבלת זמן בין פרסום הודעות הגב עם ציטוט

אבידג כתב:
אמבוש כתב:
אריאל לרמן כתב:
גם אני רוצה להביע מחאה.

ואז עודד ואני נחגוג

כן כן,,,רשלנות תורמת וקינטור . הוצאת לי את המילים מהפה.
אבל אם הייתה שומע מה שהוא מספר עליכם מאחורי הגב:
שעודד,,, ממחזר ת'קפה של האספרסו Shocked ,
ושאתה,,, Laughing שם אפטרשייב עם פרומנים כשיש דיון לפני שופטת אישה.

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית

הצג הודעות בנושא זה מלפני:   

התחבר
שם משתמש:    סיסמה:      חבר אותי אוטומטית בכל ביקור         שכחתי את סיסמתי  לחץ כאן להרשמה

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
אתה יכול לצרף קבצים להודעותיך בפורום זה
אתה יכול להוריד קבצים בפורום זה

APNEA
[email protected]
קורס צלילה חופשית
ציוד צלילה חופשית

אימון צלילה חופשית  |  ציוד צלילה חופשית  |  צלילה באילת  |  Freediving Fins  |  Monofins  |  Carbon Fins  |  Freediving Course

דיג בצלילה חופשית  |  סנפירים  |  חליפת צלילה  |  מחשב צלילה  |  משחקי צלילה

מבקרים בדף זה: | מפת האתר | אינדקס מילים

COPYRIGHT © 2006 - APNEA

השימוש באתר זה מהווה הסכמה לתנאי תקנון השימוש באתר