ברוכים הבאים לפורום לקידום צלילה חופשית בישראל 

לידיעתך, כאורח הנך מוגבל/ת לצפייה בלבד בפורומים השונים.
בכדי לצפות ולהשתתף בדיונים בפורומים עליך להרשם בפורום, תהליך ההרשמה אורך דקות ספורות בלבד והינו ללא תשלום.

שם משתמש:    סיסמה:      חבר אותי אוטומטית בכל ביקור         שכחתי את סיסמתי  לחץ כאן להרשמה

פרסם נושא חדש   הגב לנושא

אינדקס הפורומים של APNEA -> דלפק הצלילה

מחבר הודעה

דן זלגלר
מדריך AIDA בכיר
מאמן מדריכים APNEA

הודעהפורסם: שני, 24 ספט', 2007 7:25    נושא ההודעה: לתשומת לבכם מבט על השנה החולפת הגב עם ציטוט

אתם יודעים, אני אוהב את יום כיפור.
אני אוהב את יום כיפור משלל סיבות אבל בעיקר מפני שהוא בדיוק כמו צלילה חופשית - יום כיפור הוא יום שמוקדש כולו להתכנסות והתבוננות עצמית עמוקה. כיפור הוא יום בו ניתנת לנו ההזדמנות להתבונן ולהשקיף על עצמינו ועל מאורעותיה של השנה החולפת מנקודת מבט שונה, חדשה ומשכילה יותר.

בכיפור הזה השקפתי על ענף הצלילה החופשית והתפתחותו במהלך השנה האחרונה. אני שמח לומר שסוף סוף ניתן לראות תנופה אמיתית, אנו מתחילים לזכות בהכרה והתעניינות מצד המדיות הגדולות; העיתונות והטלוויזיה ואנו עדים לפריחה בתחום מעל דפי האינטרנט הישראלי. ההתעניינות בצלילה חופשית וההתחברות אליה כספורט וכתהליך של התפתחות אישית מצד אנשים להם הספורט חדש, עלתה במאות אחוזים השנה ביחס לשנים קודמות - אני שמח לומר שאנו, כענף, נמצאים במגמה של גידול יותר מאי פעם בעבר.

מצד שני ראיתי גם כתם על הענף,
התבוננות בהתפתחות הספורט בארץ בשנים האחרונות מראה שקיים מן מתח תמידי הגובל בעויינות מצד הגופים השונים בענף, אשר כל אחד בדרכו שלו, מעוניין בסופו של דבר באותו הדבר - המשך מינוף ופיתוח התחום בארץ. אני חושב שהגיע הזמן שנכיר בנוכחות האחד של השני, שנניח לעבר להיות עבר ונפנה יחד אל אופק חדש ואל עתיד משותף וכחול יותר.

IFA - הפורום לקידום צלילה חופשית בישראל ו APNEA בחרו במסלול של קידום הענף על ידי הכרה של AIDA בארץ, סאתים לארוקה עושה זאת על ידי ייצוג של Apnea Academy האיטלקית ו FDI עושה זאת בדרך שלה, כקבוצה ישראלית אוטונומית - ויש מקום לכולם - וזאת חשוב שנבין ונפנים כדי למגר את המתח השורר באוויר ומעכב את המשך התפתחותינו.

אני רוצה לשבח, באופן רטרואקטיבי, את יוזמי סוף השבוע עוצר הנשימה.
אירועי צלילה חופשית הם בדיוק מה שאנחנו צריכים לראות יותר ממנו בארץ, ללא קשר למי מארגן אותם. כולי תקווה שהאירועים הבאים יהוו יוזמה משותפת שתאחד את הפלגים השונים בענף ותציב אותנו במסלול של צמיחה משותפת.

אני רוצה להודות לכולכם על שנה מדהימה, ולאחל שתהיה לנו אחת טובה ופורה לא פחות.

דן.

בית הספר לצלילה חופשית ומרכז אימונים

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית שלח דואל בקר באתר המפרסם פרופיל פייסבוק

פורסם: שני, 24 ספט', 2007 7:25    נושא ההודעה: קישורים מומלצים

חזרה למעלה

הצג הודעות בנושא זה מלפני:   

התחבר
שם משתמש:    סיסמה:      חבר אותי אוטומטית בכל ביקור         שכחתי את סיסמתי  לחץ כאן להרשמה

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
אתה יכול לצרף קבצים להודעותיך בפורום זה
אתה יכול להוריד קבצים בפורום זה

APNEA
[email protected]
קורס צלילה חופשית
ציוד צלילה חופשית

אימון צלילה חופשית  |  ציוד צלילה חופשית  |  צלילה באילת  |  Freediving Fins  |  Monofins  |  Carbon Fins  |  Freediving Course

דיג בצלילה חופשית  |  סנפירים  |  חליפת צלילה  |  מחשב צלילה  |  משחקי צלילה

מבקרים בדף זה: | מפת האתר | אינדקס מילים

COPYRIGHT © 2006 - APNEA

השימוש באתר זה מהווה הסכמה לתנאי תקנון השימוש באתר