ברוכים הבאים לפורום לקידום צלילה חופשית בישראל 

לידיעתך, כאורח הנך מוגבל/ת לצפייה בלבד בפורומים השונים.
בכדי לצפות ולהשתתף בדיונים בפורומים עליך להרשם בפורום, תהליך ההרשמה אורך דקות ספורות בלבד והינו ללא תשלום.

שם משתמש:    סיסמה:      חבר אותי אוטומטית בכל ביקור         שכחתי את סיסמתי  לחץ כאן להרשמה

פרסם נושא חדש   הגב לנושא

אינדקס הפורומים של APNEA -> דלפק הצלילה

מחבר הודעה

מגיש החדשות
שרת חדשות

הודעהפורסם: שבת, 04 אוג', 2007 9:11    נושא ההודעה: חדשות שבוע הצלילה החופשית של - Apnea Academy 2007 הגב עם ציטוט

כמו בכל שנה, Apnea Academy תארגן את הפנינג "שבוע הצלילה החופשית" השנתי שלה בשארם אל שייח, מצריים. ההפנינג יתקיים בין ה 3 וה 10 בנובמבר וניתן יהיה להתאמן במהלכו בסגנונות: משקולות קבועות, משקולות משתנות, עצירת נשימה סטאטית ועצירת נשימה דינאמית.

ההשתתפות פתוחה לכולם, ומספקת הזדמנות נפלאה להתאמן לצדם של כמה מטובי הצוללים החופשיים בעולם.

האירוע מאורגן דרך Turisanda Club Reef Village Resort וניתן להזמין חדר על בסיס הכל כלול החל ממחיר של 30 יורו לאדם. למידע נוסף על ההפנינג ניתן לפנות לאתר Apnea Academy.

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית

פורסם: שבת, 04 אוג', 2007 9:11    נושא ההודעה: קישורים מומלצים

חזרה למעלה

רע
חבר בקהילה

חבר בקהילה

הודעהפורסם: שלישי, 30 אוק', 2007 22:12    נושא ההודעה: ללא סימלון רוצים לארגן קבוצה? הגב עם ציטוט

שלום לכולם שוב אני,בדרך כלל כולם עסוקים ולא זמינים לפעליות מסוג זה,לרציניים שבינכם Exclamation זו הזדמנות לשפר ולעשות צעד קדימה,מקום אחר, מדריכים מחול,ואולי התקופה הכי טובה מבחינת מזג אויר.
אז מי שחושב לרדת או לתכנן.... Cool

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית

יאן
תומך בקהילה

תומך בקהילה

הודעהפורסם: רביעי, 31 אוק', 2007 10:46    נושא ההודעה: ללא סימלון  הגב עם ציטוט

אך...... לו רק יכולתי..... מקווה שיום אחד יהיה לי מספיק כסף לעזוב הכל ולעשות מה שארצה....

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית

רע
חבר בקהילה

חבר בקהילה

הודעהפורסם: רביעי, 07 נוב', 2007 8:34    נושא ההודעה: ללא סימלון חזרתי... הגב עם ציטוט

חזרתי מוקדם יחסית,כשהגעתי לשארם מצאתי את"טוריסנדה" ושם אמרו לי שזה מחנה אימונים של אומברטו פילצארי,וגם שלינה במלון היא 40 יורו ליליה והשתתפות באימונים 45 יורו ללילה.
מי שקרא את ההודעה על האימונים היה רשום תווך מחירים נמוך יותר ופרוס לשבוע,אני קצת התעכזבתי לראות שאין קשר בין מה רושם במודעה למה שהולך שם,מחוסר תקציב נאלצתי לרדת לבלו הול,שם צללתי וזה סיפור בפנה עצמו.כיף לא נורמלי אני יחזור בהקדם האפשרי Cool

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית

הצג הודעות בנושא זה מלפני:   

התחבר
שם משתמש:    סיסמה:      חבר אותי אוטומטית בכל ביקור         שכחתי את סיסמתי  לחץ כאן להרשמה

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
אתה יכול לצרף קבצים להודעותיך בפורום זה
אתה יכול להוריד קבצים בפורום זה

APNEA
[email protected]
קורס צלילה חופשית
ציוד צלילה חופשית

אימון צלילה חופשית  |  ציוד צלילה חופשית  |  צלילה באילת  |  Freediving Fins  |  Monofins  |  Carbon Fins  |  Freediving Course

דיג בצלילה חופשית  |  סנפירים  |  חליפת צלילה  |  מחשב צלילה  |  משחקי צלילה

מבקרים בדף זה: | מפת האתר | אינדקס מילים

COPYRIGHT © 2006 - APNEA

השימוש באתר זה מהווה הסכמה לתנאי תקנון השימוש באתר