ברוכים הבאים לפורום לקידום צלילה חופשית בישראל 

לידיעתך, כאורח הנך מוגבל/ת לצפייה בלבד בפורומים השונים.
בכדי לצפות ולהשתתף בדיונים בפורומים עליך להרשם בפורום, תהליך ההרשמה אורך דקות ספורות בלבד והינו ללא תשלום.

שם משתמש:    סיסמה:      חבר אותי אוטומטית בכל ביקור         שכחתי את סיסמתי  לחץ כאן להרשמה

פרסם נושא חדש   הגב לנושא

אינדקס הפורומים של APNEA -> דלפק הצלילה

מחבר הודעה

dakar
תומך בקהילה

תומך בקהילה

הודעהפורסם: שלישי, 27 פבר', 2007 8:57    נושא ההודעה: ללא סימלון שאלה... הגב עם ציטוט

לצוללים המכובדים שלום!
מדי כמה ימים אני נחשף כאן בפורום למראות,קולות והדים מקרבות עלומים, בין כוחות נסתרים אשר (ככל הנראה), נאבקים על השליטה בשוק עתיר הכוח והממון, הלוא הוא עולם הצליליה החופשית בישראל!
אין לי כל עניין לשפוט או להתערב בזה, אינני יודע מה הסיבה ומי המסובב, אולם אני סבור שמאבק זה אינו לכבודם של אנשים בוגרים, לא כל שכן, כאלו שבחרו לבלות חלק ניכר מזמנם בעולם הדממה, במחיצת כוחותיו האדירים של הים. אתם (אנחנו) הבנו כבר כמה אנחנו באמת קטנים, אז בבקשה, למעני, ולמען כבודכם, אולי די?
דן, ע"פ התרשמותי ממך, מעל דפי האינטרנט, הינך אדם יקר, היוצר את הסביבה בה אתה רוצה לחיות, מחנך אנשים לאהבת הים ומעניק להם ללא תמורה ידע,מרץ ונסיון, אני בטוח כי יש בלבך די סיפוק מהדרך בה אתה בוחר, כדי שתוכל להתעלם, ולחייך חזרה אל כל אותם אלו שבוחרים לחיות אחרת.
בכל אופן שיהיה יום טוב לכולם!

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית

פורסם: שלישי, 27 פבר', 2007 8:57    נושא ההודעה: קישורים מומלצים

חזרה למעלה

Dave
תומך בקהילה

תומך בקהילה

הודעהפורסם: שלישי, 27 פבר', 2007 9:12    נושא ההודעה: ללא סימלון Re: שאלה... הגב עם ציטוט

dakar כתב:
דן, ע"פ התרשמותי ממך, מעל דפי האינטרנט, הינך אדם יקר, היוצר את הסביבה בה אתה רוצה לחיות, מחנך אנשים לאהבת הים ומעניק להם ללא תמורה ידע,מרץ ונסיון, אני בטוח כי יש בלבך די סיפוק מהדרך בה אתה בוחר, כדי שתוכל להתעלם, ולחייך חזרה אל כל אותם אלו שבוחרים לחיות אחרת.

תודה DAKAR על חיזוק מחשבותי ,אני משוכנע שדן בחור חכם ולא ירשה לעצמו לרדת כל כך נמוך ולהכנס לכל זה. דן,אנו מאמינים לך,תומכים בך ומחזקים אותך במעשיך הטהורים ,לכן - קדימה,קדימה קדימה!......לים!!! אנו אתך!!!

נערך לאחרונה על-ידי Dave בתאריך שלישי, 27 פבר', 2007 9:30, סך-הכל נערך פעם אחת

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית

דן זלגלר
מדריך AIDA בכיר
מאמן מדריכים APNEA

הודעהפורסם: שלישי, 27 פבר', 2007 9:18    נושא ההודעה: ללא סימלון Re: שאלה... הגב עם ציטוט

dakar כתב:
לצוללים המכובדים שלום!
מדי כמה ימים אני נחשף כאן בפורום למראות,קולות והדים מקרבות עלומים, בין כוחות נסתרים אשר (ככל הנראה), נאבקים על השליטה בשוק עתיר הכוח והממון, הלוא הוא עולם הצליליה החופשית בישראל!
אין לי כל עניין לשפוט או להתערב בזה, אינני יודע מה הסיבה ומי המסובב, אולם אני סבור שמאבק זה אינו לכבודם של אנשים בוגרים, לא כל שכן, כאלו שבחרו לבלות חלק ניכר מזמנם בעולם הדממה, במחיצת כוחותיו האדירים של הים. אתם (אנחנו) הבנו כבר כמה אנחנו באמת קטנים, אז בבקשה, למעני, ולמען כבודכם, אולי די?
בכל אופן שיהיה יום טוב לכולם!

אני תמיד מחייך (או צוחק) דקר,
הדרך שבה אני הולך, ואת הדברים שאני עושה מובילה אהבתי לכל הסובב סביבי, ליקום, לעולם, לחברי בני האדם לטבע ולים.

ישנן "מלחמות" המתרחשות ברקע, אך הן הינן מלחמות של אנשים בעצמם, ואינני מוסיף להן כח על ידי התייחסות אליהן.

תודה לך ולכל שאר החברים על מילותיכם מעוררות ההשראה.

דן.

בית הספר לצלילה חופשית ומרכז אימונים

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית שלח דואל בקר באתר המפרסם פרופיל פייסבוק

הצג הודעות בנושא זה מלפני:   

התחבר
שם משתמש:    סיסמה:      חבר אותי אוטומטית בכל ביקור         שכחתי את סיסמתי  לחץ כאן להרשמה

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
אתה יכול לצרף קבצים להודעותיך בפורום זה
אתה יכול להוריד קבצים בפורום זה

APNEA
[email protected]
קורס צלילה חופשית
ציוד צלילה חופשית

אימון צלילה חופשית  |  ציוד צלילה חופשית  |  צלילה באילת  |  Freediving Fins  |  Monofins  |  Carbon Fins  |  Freediving Course

דיג בצלילה חופשית  |  סנפירים  |  חליפת צלילה  |  מחשב צלילה  |  משחקי צלילה

מבקרים בדף זה: | מפת האתר | אינדקס מילים

COPYRIGHT © 2006 - APNEA

השימוש באתר זה מהווה הסכמה לתנאי תקנון השימוש באתר