ברוכים הבאים לפורום לקידום צלילה חופשית בישראל 

לידיעתך, כאורח הנך מוגבל/ת לצפייה בלבד בפורומים השונים.
בכדי לצפות ולהשתתף בדיונים בפורומים עליך להרשם בפורום, תהליך ההרשמה אורך דקות ספורות בלבד והינו ללא תשלום.

שם משתמש:    סיסמה:      חבר אותי אוטומטית בכל ביקור         שכחתי את סיסמתי  לחץ כאן להרשמה

פרסם נושא חדש   הגב לנושא

אינדקס הפורומים של APNEA -> דלפק הצלילה

מחבר הודעה

Avigdor
תומך בקהילה

תומך בקהילה

הודעהפורסם: ראשון, 01 יונ', 2008 18:32    נושא ההודעה: ללא סימלון סופשבוע באילת - הקיץ חזר הגב עם ציטוט

יאן ושני
רום
נועם
ניר
אוהד
אלברט
היה אחלה סופ"ש...השאיר הרבה טעם של עוד...מקווה ששבוע הבא אני חוזר..
ודן תפנה קצת זמן לצלילות משותפות במקום לטחון מטוגנים בברביס Wink

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית

פורסם: ראשון, 01 יונ', 2008 18:32    נושא ההודעה: קישורים מומלצים

חזרה למעלה

דן זלגלר
מדריך AIDA בכיר
מאמן מדריכים APNEA

הודעהפורסם: שני, 02 יונ', 2008 6:43    נושא ההודעה: ללא סימלון Re: סופשבוע באילת - הקיץ חזר הגב עם ציטוט

Avigdor כתב:
יאן ושני
רום
נועם
ניר
אוהד
אלברט
היה אחלה סופ"ש...השאיר הרבה טעם של עוד...מקווה ששבוע הבא אני חוזר..
ודן תפנה קצת זמן לצלילות משותפות במקום לטחון מטוגנים בברביס Wink

אני מבטיח לנסות Wink
שמעתי שהייתה לך איזו תקרית בסגנון דרום אמריקאי (סמבה) במים במשך סוף השבוע...

ממש הפתעתם אותי אגב, כולכם!
זה התחיל בכך שביום שישי, אני בדרכי להתחיל קורס, כשלפתע אני שומע מישהו קורא בשמי ושואל אם אני רוצה טרמפ, הייתי בלי משקפיים ככה שלקח לי כמה שניות להבין במי מדובר - חתן השמחה שלנו אוהד הגיע לשבת חתן באילת והחליט לשלב את זה עם כמה צלילות. הוא הקפיץ אותי לחוף והמשיך הלאה.

שעה לאחר מכן, הגיעו אליי לחוף והפתיעו אותי אלכס ודן שלא ראיתי כמה חודשים, וסיפרו לי שגם אולגה, קוסטיה ויניב נמצאים באילת עם עוד כמה חברים. הם המשיכו בדרכם דרומה אל החופים וכעבור פחות משעה התחילו להגיח עוד ועוד צוללים חופשיים בחוף; יאן, רום, אביחי, נעם, אלברט, ניר...

ידעתי שאמורים להגיע לאילת כמה צוללים בסוף השבוע - אבל לא תיארתי לעצמי כמה. אני מוכרח לומר לכם שזה פשוט עונג בשבילי לראות את כולכם חוזרים לים וצוללים בכל הזדמנות, תמשיכו להגיע, להתמיד ולהשתפר!

Cool

עכשיו, מכיוון שאני עבדתי בסוף השבוע, לא יצא לי לצלול איתכם, ככה שכדאי שתתחילו לספר איך ומה היה...

דן.

בית הספר לצלילה חופשית ומרכז אימונים

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית שלח דואל בקר באתר המפרסם פרופיל פייסבוק

Avigdor
תומך בקהילה

תומך בקהילה

הודעהפורסם: שני, 02 יונ', 2008 18:44    נושא ההודעה: ללא סימלון כן..תקרית מצערת.. הגב עם ציטוט

כל הנוכחים בתקרית יעידו שיכולת הריקוד שלי עוצרת נשימה Cool
מה שקרה בקיצור...
החלטתי לרדת לעומק חדש..ושכחתי להתחשב במספר פרמטרים חשובים..
-התקרית אירעה בסשן הסיום שלנו..כך שהייתי כנראה מעט תשוש מהסשנים הקודמים(של אותו היום ויום לפניו)..
-ירדתי עם הרבה משקל...12 פאונד לחליפה של 5..כנראה שזה יותר מדי..
-והפרמטר הכי חשוב.. קפיצה מעומק לעומק היא לא עניין של מה בכך..לא שלטתי ב100% בעומק הקודם וניסיתי להעמיק.

שלבו את שלושת ההנ"לים והנה לכם מתכון לאסון Twisted Evil
בכל מקרה הסמבה התרחשה חצי מטר לפני פני המים(או כך נאמר לי לפחות)..תודה ליאן..תודה גם לניר..על ההסברים..ובעיקר על החיקויים של הפרצוף שלי כשרקדתי Wink
אני לוקח איתי הרבה מהמקרה ומקווה שגם אתם תלמדו ממנו משהו.

ניסיתי לשחזר תחושות..(זאת הסמבה השניה שלי במים..והייתה לי עוד אחת יבשה) אבל אין יותר מדי מה לזכור מלבד אולי, חוסר הרצון לנשום בשלב מסויים.

אביחי

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית

nirf
תומך בקהילה

תומך בקהילה

הודעהפורסם: שלישי, 03 יונ', 2008 10:47    נושא ההודעה: ללא סימלון  הגב עם ציטוט

הי אביחי

כצולל הבטיחות שלך בארוע. הלקח הראשון הוא כמובן לשפר עומק מקסימאלי באופן הדרגתי (2-3 מטר ולא יותר)ולא לעבור לעומק הבא לפני שאתה שולט בעומק הנוכחי.
הדבר השני הוא- פגשתי אותך בעומק 11 מטר ונראית בסדר גמור, סימנו OK אחד לשני ונראית בפוקוס. במטר האחרון הייתי מול השמש ויצאתי בצדו השני של המערך (מערך הצלילה היה ביני ובינך) ברגע שהוצאתי את הראש מהמים (שניה אחריך) ראיתי את יאן מחזיק אותך.
הלקח הוא שעלפון או סמבה יכולים להתרחש גם אחרי יציאה מהמים ולכן חשוב תמיד,לעלות מעט מתחת לצולל שאותו מאבטחים (במקרה וישקע תוכל לתפוס אותו) מה שעשיתי . וגם לצאת צמוד לצולל עד הרגע האחרון כיוון שהעלפון יכול להתרחש גם בחצי המטר האחרון כמו שקרה במקרה הזה. מה שלא עשיתי ובמידה ויאן לא היה שם ייתכן שהיה לי קשה יותר לתפוס אותך.
בקיצור- לכל אחד מאיתנו שמאבטח בן זוג להקפיד על מה שלמדנו בקורס. שי לזה סיבה.
מי מאיתנו שלא מקפיד,שיתחיל להקפיד וידרוש גם מבן זוגו
אני למדתי מהמקרה הזה מקווה שכולם יקראו ויישמו והכי חשוב-שלא יזדקקו

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית

שפונגל
תומך בקהילה

תומך בקהילה

הודעהפורסם: שלישי, 03 יונ', 2008 11:06    נושא ההודעה: ללא סימלון סטופ הולדינג, סטארט רסט פיריוד.. :) הגב עם ציטוט

איזה סופש.. איזה סופש.. ממש וואו.. Smile

הים האדום נתן קריאה לכל הצוללנים החופשיים להגיע ולהתייחד איתו..
כמות ענקית של צוללנים חופשיים התייצבו והתפקדו...

זה התחיל כשיצאתי מאוחר מהעבודה בשעות הערב... צומת טללים תופס טרמפים אל מצפה רמון... ושם חיכיתי לעוד טרמפ לאילת..
איזה רכב עוצר בתחנת אוטובוס רחוקה הנהג יוצא כדי להוציא איזה משהו מהבגאז'... שניה לפני שהוא חוזר לאוטו הוא צועק-ממלמל משהו לעברי... לא מבין מה הוא אומר צעקתי לו בחזרה.. "ת'מגיעים לאילת?"
הוא שואל "מי זה?" כבר זיהינו אחד את השני... זה היה יאן.. נדחקנו יחדיו ברכב יאן בת זוגתו, אביחי, זאפי(הכלבה ממוסקבה) ואני.
מסתבר בדיעבד שהוא צעק "מצטערים אנחנו מלאים.." Smile

הגענו לאילת בשעות הערב המאוחרות... מרוב עייפות לא הצלחנו לעבור את החצי מטר... (פיצה).. הקמנו אוהלים והלכנו לישון.

התעוררה לה השמש ואיתה גם אנחנו... את אביחי השקים זבוב שניסה לאכול אותו.. תה טעים מעשבים.. והופ לחוף מגדלור כשבחוף כבר פגשנו עוד מקבץ גדול של צוללנים חופשיים.. בנוסף, לשם הגיע אוהד, נועם, זיו ועוד.. כולנו ביחד ירדנו לצלילה בגלגלים... מערך הצלילה של יאן היה כמו הסאב-וואי.. צוללנים עולים צוללנים יורדים.. אחד מטלף באיטיות והאחר קצת פחות Smile

משם ירדנו לסטי"ל הורדנו משקולות ובצלילה הראשונה שברתי שיא אישי חדש.. 20 מטר כשאני נעזר בספידו בלבד..

וכך עבר לו היום כשלקראת הערב החלטנו להגיע לחוף מדוזה ושם פגשנו את דן באמצע קורס... כמובן איך שהגענו לבויה באה המשטרה ובאדיבות יתרה(קצת יותר מידי יתרה) איימו שאם אנחנו לא מביאים דגל סימון הם מעמיסים לנו את הציוד לסירה שלהם("תכלס צודקים").. חיכינו וחיכינו.. לאלו מביננו שהגיעו ללא חליפה כמובן היה נורא קר לחכות.. אבל שרדנו!

בערב כניסה למערות שהיו ליד האוהלים שלנו... התאורה במים בשעות האלה העניקה למים אווירה מהפנטת.. אפילו זהרון שהשכיר קוצים וקרניים מהשטן בכבודו ובעצמו יצא לבקר..

בערב נפגשנו בברביס כולנו לדיל צוללנים..
כמות צוללנים ענקית פוקדת את המקום - והתוצאה... לא ארחיב על כך Smile

בבוקר יאן מחליט להכנס למים בשעות המוקדמות... לא עמדתי בפיתוי ונכנסתי גם.. צלילה עם סנפירים ברגוע על הבוקר לעומק של עשר מטרים.. מורנה רעבה, אבונפחא ודג תוכי גדול שלדעתי היה צריך להיקרא דג "קינג קונג"..

את שאר היום העברנו בעוד מספר צלילות מצויינות.. ועל ריקוד הסיום כבר שמענו.. Smile

את הדרך חזרה עשיתי באדיבות ניר ובת זוגתו שלקחו אותי טרמפ בחזרה לצומת טללים, בדרך הם הספיקו להכיר לי משקה אלוורה שהוכרז רשמית כמשקה הכי מגניב שטעמתי בשנה האחרונה, לסגור קארמה עם שני מסתננים מגבול מצריים, לאכול ביסלי ולתת כמה שיעורי נהיגה לנהגים מזדמנים.. תודה על הטרמפ Smile

אז זה מה שקורה כשהים מחליט לקרוא לכל הצוללנים להגיע להשוות לחצים מהחורף שחלף... חזרתי מסופק.. עייף.. ורווי בהורמוני גדילה Smile Smile

הלכתי לנוח,

ים נעים לכולם! Smile

ג'ורג' אליוט.

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית

nirf
תומך בקהילה

תומך בקהילה

הודעהפורסם: שלישי, 03 יונ', 2008 11:19    נושא ההודעה: ללא סימלון  הגב עם ציטוט

שמתי לב פתאום שיצאתי מאוד דידקטי ושכחתי לפרגן על סופ"ש
אז מבחינתי היה סופ"ש בפוקוס משפחתי ופחות צלילה.
עם זאת יצא לי לפגוש/לצלול עם חבורה מכובדת יאן,אביחי,רום,נועם,אלברט היה לי העונג להכיר ולצלול.
מחמם את הלב לראות כמויות שכאלה של אוהבי הצלילה החופשית (צריך ארוע ובקרוב)
אז באמת המון תודה על האימוץ ומקווה לצלול איתכם בקרוב Smile

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית

יאן
תומך בקהילה

תומך בקהילה

הודעהפורסם: שלישי, 03 יונ', 2008 16:07    נושא ההודעה: ללא סימלון  הגב עם ציטוט

אך....
איזה יופי, בהחלט היה סוף שבוע מלא בצוללים וצלילות, התחיל בנסיעה מצחיקה לאילת יחד עם שני(חברתי), אביחי(אביגדור), זאפי(הכלבה ממוסקבה) ורום(שפונגל).
ישנו על החוף, בנינו צילייה ולמחורת כבר פגשנו את נועם(מיוחס), אלברט ,זיו,אוהד, מספר צוללים במגדלור(אולגה,אלכס,דן,קוסטיה ועוד...). את ניר,אינה , דן ואירית פגשנו במדוזה.
הצלילות היו מהנות חוץ מהקור שהכה בי(הגעתי ללא חליפה).
וכך המשיך סוף השבוע בנעימים פגשנו אנשים טובים ואכלנו ארוחת ערב בברביז יחד.
בסטי"ל, הצלילה הראשונה היתה מהנה וירדתי לקרקעית. היה נעים.
בצלילות הבאות כבר היה לי יותר קשה לפמפם וגם אולי הקור השפיע קצת(חייבים חליפה- בקרוב)
תודה רבה רבה לכולם על סוף שבוע באמת עשיר..
אנחנו עוד נפגש אני בטוח.
היו לי חסרים עוד איש יקר ובת זוגתו אני מקווה שבפעם הבאה...

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית

ohadh
עוזר מדריך AIDA

עוזר מדריך AIDA

הודעהפורסם: שלישי, 03 יונ', 2008 19:29    נושא ההודעה: ללא סימלון  הגב עם ציטוט

בגיחה הקצרה שיכולתי להרשות לעצמי בין עלייה לתורה לארוחת צהריים - נהניתי מאוד. בעיקר הופתעתי מכמות הצוללים שהופיעו להם בבת אחת Wink

אני מצטרף לניר בקריאה נרגשת - צריך אירוע בקרוב Cool

ובכל מקרה, עד שיהיה אירוע - מתי הגיחה הבאה?

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית שלח דואל בקר באתר המפרסם פרופיל פייסבוק MSN Messenger

הצג הודעות בנושא זה מלפני:   

התחבר
שם משתמש:    סיסמה:      חבר אותי אוטומטית בכל ביקור         שכחתי את סיסמתי  לחץ כאן להרשמה

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
אתה יכול לצרף קבצים להודעותיך בפורום זה
אתה יכול להוריד קבצים בפורום זה

APNEA
[email protected]
קורס צלילה חופשית
ציוד צלילה חופשית

אימון צלילה חופשית  |  ציוד צלילה חופשית  |  צלילה באילת  |  Freediving Fins  |  Monofins  |  Carbon Fins  |  Freediving Course

דיג בצלילה חופשית  |  סנפירים  |  חליפת צלילה  |  מחשב צלילה  |  משחקי צלילה

מבקרים בדף זה: | מפת האתר | אינדקס מילים

COPYRIGHT © 2006 - APNEA

השימוש באתר זה מהווה הסכמה לתנאי תקנון השימוש באתר