ברוכים הבאים לפורום לקידום צלילה חופשית בישראל 

לידיעתך, כאורח הנך מוגבל/ת לצפייה בלבד בפורומים השונים.
בכדי לצפות ולהשתתף בדיונים בפורומים עליך להרשם בפורום, תהליך ההרשמה אורך דקות ספורות בלבד והינו ללא תשלום.

שם משתמש:    סיסמה:      חבר אותי אוטומטית בכל ביקור         שכחתי את סיסמתי  לחץ כאן להרשמה

פרסם נושא חדש   הגב לנושא

אינדקס הפורומים של APNEA -> חדשות צלילה חופשית

מחבר הודעה

מגיש החדשות
שרת חדשות

הודעהפורסם: שבת, 16 אוג', 2008 6:49    נושא ההודעה: חדשות דייב מאלינס משווה את שיא העולם הגב עם ציטוט

דייב מאלינס, צולל חופשי המבוסס בוולינגטון שבניו-זילנד, הניח את שמו לצידו של שיא עולם נוסף בצלילה חופשית דינאמית וללא סנפירים מדהימה לאורך של 213 מטרים

צלילת השיא של מאלינס כללה צלילה בעצירת נשימה מרחק השווה לשמונה וחצי פעמים בריכת 25 מטרים סטאנדרטית באמצעות תנועת חזה ובעיטה משודרגות. מאלינס שיחזר את הצלילה כ"איטית ומבוקרת". הצלילה נמשכה 4 דקות ו-3 שניות.

"הצלילה הייתה נוחה יחסית, ולמרות שקיבלתי גירוי נשימה כבר לאחר המטר החמישים, שנרגע לאחר המטר המאה עשרים וחמש, הצלילה הייתה מאד מבוקרת. למרות שיכלתי למשוך את עצמי עשרה מטרים נוספים, החלטתי לסיים את הצלילה על מנת להיות בטוח כי אינני מותח את גבולותי יותר מידי. באותו שלב, לא הייתי מודע לכך כי השוותי את שיא העולם" - כך מוסר דייב מאלינס, שצבר לזכותו כבר שלושה שיאי עולם.

גראנט גרייבס, שופט AIDA שהובא לני-זילנד על מנת לשפוט באליפות החורף של וולינגטון הגיב היום על הצלילה: "ביצוע מדהים נוסף של דייב, ואני משוכנע שעוד לא ראינו הכול".

בספטמבר האחרון, מאלינס, שממומן בחסות חברת Cressi, ריסק את שיא העולם בצלילה חופשית דינאמית פעמיים באותה התחרות. מאליחנס מחזיק גם בשיא עולם בדייג בצלילה חופשית, שקבע לפני ארבע שנים, כשהצליח ללכוד דג חרב (מארלין) במשקל של 156 קילוגרמים.

מאלינס צפוי להגיע למצריים בימים הקרובים, על מנת להשתתף באליפות העולם בצלילה חופשית, שתתקיים בשארם-אל שייח.

דייב מאלינס קובע את שיא העולם בצלילה חופשית דינאמית (עם סנפירים) - 244 מטרים:

קישור לסרטון ביוטיוב

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית

פורסם: שבת, 16 אוג', 2008 6:49    נושא ההודעה: קישורים מומלצים

חזרה למעלה

הצג הודעות בנושא זה מלפני:   

התחבר
שם משתמש:    סיסמה:      חבר אותי אוטומטית בכל ביקור         שכחתי את סיסמתי  לחץ כאן להרשמה

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
אתה יכול לצרף קבצים להודעותיך בפורום זה
אתה יכול להוריד קבצים בפורום זה

APNEA
[email protected]
קורס צלילה חופשית
ציוד צלילה חופשית

אימון צלילה חופשית  |  ציוד צלילה חופשית  |  צלילה באילת  |  Freediving Fins  |  Monofins  |  Carbon Fins  |  Freediving Course

דיג בצלילה חופשית  |  סנפירים  |  חליפת צלילה  |  מחשב צלילה  |  משחקי צלילה

מבקרים בדף זה: | מפת האתר | אינדקס מילים

COPYRIGHT © 2006 - APNEA

השימוש באתר זה מהווה הסכמה לתנאי תקנון השימוש באתר