ברוכים הבאים לפורום לקידום צלילה חופשית בישראל 

לידיעתך, כאורח הנך מוגבל/ת לצפייה בלבד בפורומים השונים.
בכדי לצפות ולהשתתף בדיונים בפורומים עליך להרשם בפורום, תהליך ההרשמה אורך דקות ספורות בלבד והינו ללא תשלום.

שם משתמש:    סיסמה:      חבר אותי אוטומטית בכל ביקור         שכחתי את סיסמתי  לחץ כאן להרשמה

פרסם נושא חדש   נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב

אינדקס הפורומים של APNEA -> דלפק הצלילה

מחבר הודעה

SkOin
חבר בקהילה

חבר בקהילה

הודעהפורסם: שלישי, 06 מרץ, 2007 22:36    נושא ההודעה: ללא סימלון דן שאלה לי אליך! הגב עם ציטוט

דן שלום,
קוראים לי אור ואני בן 14 אני שואל את עצמי האם אתה מעביר קורסים של צלילה חופשית? עם כן אני מעוניין בקיץ לעבור קורס אני צולל כבר משנה שעברה ! אז אני רוצה לעבור קורס

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית

פורסם: שלישי, 06 מרץ, 2007 22:36    נושא ההודעה: קישורים מומלצים

חזרה למעלה

Liquido
מנהל פורום

מנהל פורום

הודעהפורסם: רביעי, 07 מרץ, 2007 10:37    נושא ההודעה: ללא סימלון Re: דן שאלה לי אליך! הגב עם ציטוט

SkOin כתב:
דן שלום,
קוראים לי אור ואני בן 14 אני שואל את עצמי האם אתה מעביר קורסים של צלילה חופשית? עם כן אני מעוניין בקיץ לעבור קורס אני צולל כבר משנה שעברה ! אז אני רוצה לעבור קורס

אור
אני יודע שדן לא מקבל בדרך כלל את מי שמתחת לגיל 16 לסדנאות (וגם זה באישור ההורים בלבד) מכל מיני סיבות, אם כך התשובה, לצערי, היא שלילית.

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית בקר באתר המפרסם

Liquido
מנהל פורום

מנהל פורום

הודעהפורסם: חמישי, 08 מרץ, 2007 9:43    נושא ההודעה: ללא סימלון  הגב עם ציטוט

בנוסף, אור,
הכניסה לאתר ולפורום מותנית בהיותך בן 18 ומעלה - האתר מכיל תכנים רבים אשר, אם אינם מובנים ומיושמים כראוי, עלולים לגרום לפציעה חמורה ואף גרוע מכך - למוות.

הבהרה
צלילה חופשית הינה ספורט רגוע, שליו ובטוח למדי אך אינו נטול סכנה לחלוטין, בהתאמה למצבו הגופני והנפשי של העוסק בו. הטקסטים והמאמרים באתר זה מיועדים להעשרת הידע בלבד ואין לראות בהם שום צורה של הדרכה. אנו מעודדים את אילו המעוניינים לעסוק בצלילה חופשית לעבור בדיקה של רופא צלילה מוסמך ולחפש את עזרתם של צוללים חופשיים מנוסים ומדריכי צלילה חופשית. I.F.A, החברים בה וכותבי המאמרים באתר זה אינם נוטלים שום אחריות לפציעה או מוות הנגרמים כתוצאה משימוש של אי אלו מאמרים ומידע הנמצאים באתר זה.

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית בקר באתר המפרסם

הצג הודעות בנושא זה מלפני:   

התחבר
שם משתמש:    סיסמה:      חבר אותי אוטומטית בכל ביקור         שכחתי את סיסמתי  לחץ כאן להרשמה

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
אתה יכול לצרף קבצים להודעותיך בפורום זה
אתה יכול להוריד קבצים בפורום זה

APNEA
[email protected]
קורס צלילה חופשית
ציוד צלילה חופשית

אימון צלילה חופשית  |  ציוד צלילה חופשית  |  צלילה באילת  |  Freediving Fins  |  Monofins  |  Carbon Fins  |  Freediving Course

דיג בצלילה חופשית  |  סנפירים  |  חליפת צלילה  |  מחשב צלילה  |  משחקי צלילה

מבקרים בדף זה: | מפת האתר | אינדקס מילים

COPYRIGHT © 2006 - APNEA

השימוש באתר זה מהווה הסכמה לתנאי תקנון השימוש באתר