ברוכים הבאים לפורום לקידום צלילה חופשית בישראל 

לידיעתך, כאורח הנך מוגבל/ת לצפייה בלבד בפורומים השונים.
בכדי לצפות ולהשתתף בדיונים בפורומים עליך להרשם בפורום, תהליך ההרשמה אורך דקות ספורות בלבד והינו ללא תשלום.

שם משתמש:    סיסמה:      חבר אותי אוטומטית בכל ביקור         שכחתי את סיסמתי  לחץ כאן להרשמה

פרסם נושא חדש   הגב לנושא

אינדקס הפורומים של APNEA -> דלפק הצלילה

מחבר הודעה

ohadh
עוזר מדריך AIDA

עוזר מדריך AIDA

הודעהפורסם: ראשון, 25 יול', 2010 19:29    נושא ההודעה: מצויין ! איזה סופ"ש מעולה זה היה! הגב עם ציטוט

בשישי האחרון נפגשנו אני, ליאת יאן ובועז לסופ"ש מענג של צלילות.
חוץ מלציין שהיה ים פשוט מושלם ונהניתי מכל שנייה, אני אשאיר את רשות הדיבור לחברים, ואתרום את שלי בתמונות:

ליאת ובועז בדואט

בץ בהופעת אורח

בועז ואיזה אחד שעושה לו סייפטי...

ככה נראה ים מושלם

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית שלח דואל בקר באתר המפרסם פרופיל פייסבוק MSN Messenger

פורסם: ראשון, 25 יול', 2010 19:29    נושא ההודעה: קישורים מומלצים

חזרה למעלה

liatbs
תומך בקהילה

תומך בקהילה

הודעהפורסם: ראשון, 25 יול', 2010 21:15    נושא ההודעה: ללא סימלון סופ"ש מדהים בהחלט הגב עם ציטוט

אני אכן אפתח באישור דבריו של אוהד - שהזמין אותי להצטרף לטרמפ לאילת והביא אותי לאחד מסופי השבוע הכי מדהימים בעולם.
כבר בצלילה הראשונה בסטיל נפטון חייך אלינו - ראות של 30מ', צב (שאף אחד מ400 הסקוביסטים שהיו בסטיל לא הבחין בו), וים שמן כמו באגדות.
אחלה צלילה בכדי לחמם ריאות ושרירים.
כמה שעות רביצה בחוץ המיגדלור - שם זכיתי לפגוש את יאן ובועז המדהימים ויצאנו לצלילה במצפה התת ימי - ובדרך ראינו סטינגריי חמוד.
בהרכב של קרוב ל-10 צוללים חופשיים עם או בלי סנפירים וחלק מאיתנו עם מונופינים... אני בהחלט חושבת שהילדים במצפה חוו חוויה שלא תישכח עוד הרבה זמן - מה שבטוח, גרמנו להם להאמין בבנות ים Smile
עוד כמה שעות רביצה במגדלור ויצאנו לצלילת לילה בסטיל - שכמובן היה מפוצץ סקוביסטים עם פנסים שגרמו לסטיל להיראות כמו מופע אור-קולי מעולם אחר.
עבורי זו הייתה הפעם הראשונה בסטיל בלילה בצלילה חופשית (אחרי משהו כמו 150 פעם בסקובה) ואני חייבת לציין שיצאתי נפעמת ומרוגשת... התחושה של צלילה חופשית בלילה היא פשוט דבר שאי אפשר לתאר במילים.

יום שבת - צלילה ראשונה מול המיגדלור בנקודת עגינה של 42מ'. עדיין ראות מדהימה, עדיין ים שמן והכל מסביב כ"כ כחול שהוא שואב אותך פנימה בלי שתשים לב.
אני אישית שברתי שני שיאים אישיים אחד אחרי השני. היינו שעתיים וחצי במים בכלל בלי לשים לב... בדרך חזרה זכינו לראות תמנון Smile
צלילה שנייה באותו היום - יותר כמו שנירקול במערות, שכלל מפגש עם קרוקודייל-פיש. יאן יצא מוקדם וחזר למיגדלור ברגל ובועז ואני יצאנו בשחיה חזרה דרך האזור החולי לכיוון המגדלור - שם ההשתקפות של המים על הקרקעית החולית נראתה כאילו מעולם אחר וכשהיא הייתה על הגב של בועז הוא פשוט נראה כמו משהו שחי שם.

לי אישית זו כבר הייתה הצלילה האחרונה כי הייתי צריכה לחזור למרכז *סניף סניף*... אבל יאן ובועז נכנסו לעוד צלילה...

מאחלת לכולנו עוד המון סופי שבוע שכאלו עם כזה ים מדהים!

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית

roman-s
חבר בקהילה

חבר בקהילה

הודעהפורסם: רביעי, 28 יול', 2010 18:36    נושא ההודעה: ללא סימלון  הגב עם ציטוט

וואו, נשמע כיף Smile ,
תגידי איך מגיעים לצלול במצפה התת ימי?
אני מניח שזה בלי מערך שם...
איפה עוגנים?
Rolling Eyes

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית

ohadh
עוזר מדריך AIDA

עוזר מדריך AIDA

הודעהפורסם: רביעי, 28 יול', 2010 20:19    נושא ההודעה: ללא סימלון  הגב עם ציטוט

roman-s כתב:
וואו, נשמע כיף Smile ,
תגידי איך מגיעים לצלול במצפה התת ימי?
אני מניח שזה בלי מערך שם...
איפה עוגנים?
Rolling Eyes

פשוט שוחים מחוף המגדלור, וזה יותר דומה לשנירקול עמוק מאשר "צלילה" כיוון שהעומק שם הוא באיזור 6 מ' אם אני לא טועה, לכן אין טעם להביא מערך ולעגון, אלא יותר לשוטט מסביב...

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית שלח דואל בקר באתר המפרסם פרופיל פייסבוק MSN Messenger

הצג הודעות בנושא זה מלפני:   

התחבר
שם משתמש:    סיסמה:      חבר אותי אוטומטית בכל ביקור         שכחתי את סיסמתי  לחץ כאן להרשמה

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
אתה יכול לצרף קבצים להודעותיך בפורום זה
אתה יכול להוריד קבצים בפורום זה

APNEA
[email protected]
קורס צלילה חופשית
ציוד צלילה חופשית

אימון צלילה חופשית  |  ציוד צלילה חופשית  |  צלילה באילת  |  Freediving Fins  |  Monofins  |  Carbon Fins  |  Freediving Course

דיג בצלילה חופשית  |  סנפירים  |  חליפת צלילה  |  מחשב צלילה  |  משחקי צלילה

מבקרים בדף זה: | מפת האתר | אינדקס מילים

COPYRIGHT © 2006 - APNEA

השימוש באתר זה מהווה הסכמה לתנאי תקנון השימוש באתר