ברוכים הבאים לפורום לקידום צלילה חופשית בישראל 

לידיעתך, כאורח הנך מוגבל/ת לצפייה בלבד בפורומים השונים.
בכדי לצפות ולהשתתף בדיונים בפורומים עליך להרשם בפורום, תהליך ההרשמה אורך דקות ספורות בלבד והינו ללא תשלום.

שם משתמש:    סיסמה:      חבר אותי אוטומטית בכל ביקור         שכחתי את סיסמתי  לחץ כאן להרשמה

פרסם נושא חדש   הגב לנושא

אינדקס הפורומים של APNEA -> דלפק הצלילה

מחבר הודעה

idan_c
חבר בקהילה

חבר בקהילה

הודעהפורסם: ראשון, 30 מרץ, 2008 12:12    נושא ההודעה: ללא סימלון שלום רב, חדש הגב עם ציטוט

שלום רב חברים,
שמי עידן, אני חדש באתר, אפשר להגיד גם חדש בתחום הצלילה החופשית... אני דיי מכור לים בכל המשתמע מכך, אוהב להעביר הרבה מזמני הפנוי בים - דייג, צלילה ספורט ימי (הייתה לנו סירה היום יש אופנוע ים). עד לא מזמן (כמה חודשים בודדים) צללתי רק מיכלים, אני צולל מיכלים כבר כ10 שנים +-, לאחרונה נדבקתי בחיידק ששמו צלילה חופשית..
התחלתי לקרוא מעט והחלטתי שיש צורך לעבור הכשרה מסויימת, צוות האתר שלחתי לכם מייל עם כמה שאלות (עוד לפני שנרשמתי לפורום אחרת הייתי כותב אותם כאן), אשמח לקבל תשובות אליהם Smile

אשמח להכיר את כולם ואולי אף לחבור לצוות צוללים לחוויות משותפות.

ד"א אני בן 23 מקריית אתא.
שנת צלילה מוצלחת לכולנו!

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית בקר באתר המפרסם פרופיל פייסבוק MSN Messenger

פורסם: ראשון, 30 מרץ, 2008 12:12    נושא ההודעה: קישורים מומלצים

חזרה למעלה

idan_c
חבר בקהילה

חבר בקהילה

הודעהפורסם: ראשון, 30 מרץ, 2008 12:15    נושא ההודעה: ללא סימלון  הגב עם ציטוט

במחשבה שניה אני אצרף גם לכאן את המייל שכתבתי אולי זה יעזור לעוד כמה אנשים שירצו לשאול את השאלות בעתיד Smile

שלום רב,
הייתי שמח לדעת האם אתם מעבירים קורסים של צלילה חופשית בצפון הארץ? יש לכם תוכניות לעתיד הקרוב לקורסים ?
אני צולל מיכלים כבר כ10 שנים, לאחרונה נדבקתי בחיידק החופשי, השאיפה שלי היא להאריך את זמן התחתית שלי, הוא ממש שואף לאפס.. אני מניח כחצי דקה.

אשמח לשמוע האם יש תוכנית מסודרת, ראיתי באתרכם את הקורסים שאתם מציעים והייתי שמח אם תוכלו לכוון אותי לאן אני יותר אמור להתאים, ראיתי את האימון צלילה חופשית, אני חושב שאני יכול לארגן עוד 2-3 חברים איתי לאימון, השאלה שלי היא האם באימון אני אלמד את הטכניקה כיצד להאריך זמן שהיה? אחרי האימון אוכל להמשיך לתרגל לבד ולהאריך את השהייה?

מעבר לכך ראיתי שיש את הקורס היכרות ושם יש דגש על עצירת נשימה, מבחינתי נכון להיום אני לא יורד מעבר ל10 מטרים, עד היום ירדתי כ3-5 מטרים ואני רואה לנכון שאם אוכל להאריך זמן תחתית זה יפתור את הבעיה שיש לי היום ויכול לענות לצרכים שלי. במידה ולימוד הארכת זמן תחתית והמלצתכם היא רק אחד מקורסי ההדרכה אז היתי מעדיף לשמוע על קורס ה3 כוכבים.

מנסיון שלכם בהסתמך על קורסים קודמים לאיזה אורך שהיה ניתן להגיע לאחר הקורסים הללו?

תודה רבה וסליחה על האורך המטריד ,
עידן כהן.

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית בקר באתר המפרסם פרופיל פייסבוק MSN Messenger

דן זלגלר
מדריך AIDA בכיר
מאמן מדריכים APNEA

הודעהפורסם: ראשון, 30 מרץ, 2008 13:10    נושא ההודעה: ללא סימלון  הגב עם ציטוט

idan_c כתב:
במחשבה שניה אני אצרף גם לכאן את המייל שכתבתי אולי זה יעזור לעוד כמה אנשים שירצו לשאול את השאלות בעתיד Smile

שלום רב,
הייתי שמח לדעת האם אתם מעבירים קורסים של צלילה חופשית בצפון הארץ? יש לכם תוכניות לעתיד הקרוב לקורסים ?
אני צולל מיכלים כבר כ10 שנים, לאחרונה נדבקתי בחיידק החופשי, השאיפה שלי היא להאריך את זמן התחתית שלי, הוא ממש שואף לאפס.. אני מניח כחצי דקה.

אשמח לשמוע האם יש תוכנית מסודרת, ראיתי באתרכם את הקורסים שאתם מציעים והייתי שמח אם תוכלו לכוון אותי לאן אני יותר אמור להתאים, ראיתי את האימון צלילה חופשית, אני חושב שאני יכול לארגן עוד 2-3 חברים איתי לאימון, השאלה שלי היא האם באימון אני אלמד את הטכניקה כיצד להאריך זמן שהיה? אחרי האימון אוכל להמשיך לתרגל לבד ולהאריך את השהייה?

מעבר לכך ראיתי שיש את הקורס היכרות ושם יש דגש על עצירת נשימה, מבחינתי נכון להיום אני לא יורד מעבר ל10 מטרים, עד היום ירדתי כ3-5 מטרים ואני רואה לנכון שאם אוכל להאריך זמן תחתית זה יפתור את הבעיה שיש לי היום ויכול לענות לצרכים שלי. במידה ולימוד הארכת זמן תחתית והמלצתכם היא רק אחד מקורסי ההדרכה אז היתי מעדיף לשמוע על קורס ה3 כוכבים.

מנסיון שלכם בהסתמך על קורסים קודמים לאיזה אורך שהיה ניתן להגיע לאחר הקורסים הללו?

תודה רבה וסליחה על האורך המטריד ,
עידן כהן.

שלום עידן וברוך הבא אל הפורום!

קודם כל, אני שמח מאד לשמוע כי הנך מתעניין, מפיק תועלת ולומד מתוך החומרים באתר, לשם כך הוא הוקם, ותמיד כיף לשמוע תגובות חיוביות.

Smile

לשאלותיך,

איננו מעבירים קורסים בצפון הארץ (בים התיכון) מסיבות רבות; העיקריות שבהן הינן כי תנאי הים התיכון הינם בלתי צפויים ואינם מהווים סביבת לימוד מתאימה לצלילה חופשית. כמו כן, העומקים בהם מקובל להעביר את הכשרת הצלילה החופשית מרוחקים מאד מקו החוף. זה לא אומר, כמובן, שלא ניתן לצלול חופשי בים התיכון Smile פשוט יש צורך בסביבה מאד מבוקרת על מנת ללמוד צלילה חופשית בצורה הטובה ביותר - ולכן, אנו ממוקמים במפרץ אילת, לחופו של הים האדום, אשר הינו בעל התנאים הנוחים ביותר ללימוד והכשרת צוללים חופשיים, המהווה מוקד משיכה לצוללים חופשיים מכל רחבי הארץ והעולם.

לגבי תוכנית מסודרת, בבית הספר APNEA לצלילה חופשית, אנו מעבירים קורסים מטעם ההתאחדות הבינלאומית לקידום ופיתוח צלילה חופשית - AIDA, אשר מוכרים בכל רחבי העולם ואשר יקנו לך הסמכה בינלאומית מוכרת. תוכל להרשם לאימון, אך תוצאותיו עלולות להיות פחותות מאילו אשר יתקבלו מאימון לאחר שתקבל בסיס טוב לצלילה חופשית באחד הקורסים שלנו. זכור כי מטרת האימון הינה ליטוש ושיפור יכולות קיימות, ולא הקנייתן. קורס צלילה חופשית, לעומת זאת, ואני ממליץ על קורס **AIDA (שני כוכבים), יקנה לך את כל הבסיס הדרוש לך על מנת לצלול חופשי בצורה נכונה, יעילה ובטוחה, ויקנה לך את הכלים שיאפשרו לך להמשיך ולפתח את יכולותיך בעצמך. במהלך הקורס תלמד על הפיסיולוגיה של הגוף בצלילה חופשית, טכניקות השוואת לחצים שונות, טכניקות רגיעה, הרפיה ונשימה שתוכל ליישם במהלך הקורס, תלמד כיצד לנוע מתחת לפני המים וכיצד להעמיק בצורה נכונה ויעילה, תלמד גם על הצלה עצמית והצלת צולל במצוקה ועוד נושאים רבים.

לגבי ההישגים לאחר הקורס בעצירת נשימה, זכור כי מדובר בענף ספורט, ולכן היכולת משתנה מאדם לאדם, ישנם חניכים המסיימים את הקורס עם עצירת נשימה באורך של 2 דקות וישנם כאלו המסיימים עם 5. בכל מקרה, כפי שכבר ציינתי, לאחר הקורס יהיו לך הכלים על מנת להמשיך ולפתח את יכולותיך בעצמך בצורה בטוחה, הן מבחינת הארכת משך עצירת הנשימה והן מבחינת יכולת ההעמקה.

מקווה שנתתי מענה לשאלותיך,

דן.

נ.ב
תוכל לקרוא את חוות דעתם של חלק מחניכינו על הקורסים והאימונים בקישורים הבאים:

[ המלצה 1 - קורס **AIDA ]
[ המלצה 2 - קורס **AIDA ]
[ המלצה 3 - קורס **AIDA ]
[ המלצה 4 - קורס **AIDA ]
[ המלצה 5 - אימון צלילה חופשית ]
[ המלצה 6 - אימון צלילה חופשית ]

בית הספר לצלילה חופשית ומרכז אימונים

נערך לאחרונה על-ידי דן זלגלר בתאריך חמישי, 26 אפר', 2012 10:34, סך-הכל נערך פעם אחת

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית שלח דואל בקר באתר המפרסם פרופיל פייסבוק

Gidi
מדריך AIDA לצלילה חופשית

מדריך AIDA לצלילה חופשית

הודעהפורסם: שני, 31 מרץ, 2008 10:12    נושא ההודעה: ללא סימלון  הגב עם ציטוט

ברוך הבא!

וכמו שדן ציין, קורס ולא אימון Wink

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית פרופיל פייסבוק

irit
תומך בקהילה

תומך בקהילה

הודעהפורסם: שבת, 03 מאי, 2008 9:19    נושא ההודעה: ללא סימלון  הגב עם ציטוט

רק קורס, זה שווה כל רגע. Wink

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית MSN Messenger

הצג הודעות בנושא זה מלפני:   

התחבר
שם משתמש:    סיסמה:      חבר אותי אוטומטית בכל ביקור         שכחתי את סיסמתי  לחץ כאן להרשמה

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
אתה יכול לצרף קבצים להודעותיך בפורום זה
אתה יכול להוריד קבצים בפורום זה

APNEA
[email protected]
קורס צלילה חופשית
ציוד צלילה חופשית

אימון צלילה חופשית  |  ציוד צלילה חופשית  |  צלילה באילת  |  Freediving Fins  |  Monofins  |  Carbon Fins  |  Freediving Course

דיג בצלילה חופשית  |  סנפירים  |  חליפת צלילה  |  מחשב צלילה  |  משחקי צלילה

מבקרים בדף זה: | מפת האתר | אינדקס מילים

COPYRIGHT © 2006 - APNEA

השימוש באתר זה מהווה הסכמה לתנאי תקנון השימוש באתר