ברוכים הבאים לפורום לקידום צלילה חופשית בישראל 

לידיעתך, כאורח הנך מוגבל/ת לצפייה בלבד בפורומים השונים.
בכדי לצפות ולהשתתף בדיונים בפורומים עליך להרשם בפורום, תהליך ההרשמה אורך דקות ספורות בלבד והינו ללא תשלום.

שם משתמש:    סיסמה:      חבר אותי אוטומטית בכל ביקור         שכחתי את סיסמתי  לחץ כאן להרשמה

פרסם נושא חדש   הגב לנושא

אינדקס הפורומים של APNEA -> דלפק הצלילה

האם היית משתתף בפעילות ניקיון חופים באילת?
כן
90%
 90%  [ 10 ]
לא
9%
 9%  [ 1 ]
סך-הכל הצבעות : 11

מחבר הודעה

Albert
חבר בקהילה

חבר בקהילה

הודעהפורסם: שלישי, 20 מאי, 2008 19:00    נושא ההודעה: ללא סימלון מבצע ניקיון חופים באילת הגב עם ציטוט

Alan, ein li ivrit bamicledet

Ani rotze leatzia tzlilat nicaion, col cama zman beezrat reshut hateva vehaganim sogrim jof taasiati o namal o mashe hie bishbil she tzolelim mitnadvim ienacu oto, ani metzia laasot oto etze aval OF COURSE be tzlila jofshit, ani iejol lesader zot im pakajei mifratz eilat aval ani rotze ladaat codem im ieh meunianim

Albert כתב:
אהלן, אין לי עברית במקלדת
אני רוצה להציע צלילת ניקיון, כל כמה זמן, בעזרת רשות הטבע והגנים סוגרים חוף תעשייתי או נמל או מה שיהיה שצוללים מתנדבים ינקו אותו, אני מציע לעשות את זה כמובן בצלילה חופשית, אני יכול לסדר זאת עם פקחי מפרץ אילת אבל אני רוצה לדעת קודם אם יהיה מינימום של משתתפים

I want to propose a cleaning dive, from time to time with help of the National parks and nature reserve authority a industrial or port is closed so voluntiers divers (with air tanks) can clean it, i propose the same but with Freedive, i can organize it in Eilat but i need to know beforehand of someone is interested,

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית MSN Messenger

פורסם: שלישי, 20 מאי, 2008 19:00    נושא ההודעה: קישורים מומלצים

חזרה למעלה

דן זלגלר
מדריך AIDA בכיר
מאמן מדריכים APNEA

הודעהפורסם: רביעי, 21 מאי, 2008 7:35    נושא ההודעה: ללא סימלון  הגב עם ציטוט

זה בהחלט נשמע כמו פעילות מבורכת, אך יש לי הסתייגות אחת ויחידה.
אתה אומר "חופים תעשייתיים", אם הייתה אומר חופים ציבוריים, מילא, חופי השמורה.... ניחא.... אבל חופי תעשייה בהם על התעשייה עצמה לדאוג לניקיון החופים.... אני לא יודע....

אולי חשוב ונכון יותר לפעול בצורה שתגרום לנמל (לדוגמא) לנקות את החוף שלו בעצמו ולא לעשות זאת בשבילו בהתנדבות - זה לא בדיוק מעודד נטילת אחריות בנושא על הנמל.

בכל מקרה, אני משוכנע שנוכל לצבור מספיק צוללים מתנדבים על מנת לבצע מבצע ניקיון שכזה בחופי השמורה. מה המינימום בדיוק?

שני הסנט שלי

בית הספר לצלילה חופשית ומרכז אימונים

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית שלח דואל בקר באתר המפרסם פרופיל פייסבוק

נעם מיוחס
חבר בקהילה

חבר בקהילה

הודעהפורסם: רביעי, 21 מאי, 2008 17:06    נושא ההודעה: ללא סימלון  הגב עם ציטוט

אני אשמח להצטרף, אני מסכים עם דן באפן כללי, אבל אם הבנתי בין השורות שאתה רוצה לארגן ארוע כזה באתר שלא פתוח לציבור כדי להנות מצלילה באזור אסור לכניסה זה גם מבורך.

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית שלח דואל

Albert
חבר בקהילה

חבר בקהילה

הודעהפורסם: רביעי, 21 מאי, 2008 22:27    נושא ההודעה: ללא סימלון  הגב עם ציטוט

Ani mitztaer, aval dibarti im menael majoz eilat shel reshut hateva veaganim, ve canire se asur biglal beaiot burocratiot , aval adain efshar leargen masheu bejof tziburi aval ze lo oto adavar.

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית MSN Messenger

nadavmazor
חבר בקהילה

חבר בקהילה

הודעהפורסם: ראשון, 11 אפר', 2010 17:19    נושא ההודעה: ללא סימלון תגובה...חברת ניקיון הגב עם ציטוט

ממש מגניב איך שאתם עושים את זה

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית

יוסי
חבר בקהילה

דירוג איכות להודעה זו 1.00 (מתוך 10) ע"י 1 מדרגים.

חבר בקהילה

הודעהפורסם: חמישי, 28 יונ', 2012 12:49    נושא ההודעה: ללא סימלון ניקוי חופים הגב עם ציטוט

ניקוי חופי אילת זאת עבודה מבורכת שכל הכבוד למי שמבצע אותה, רוב האנשים חושבים רק על הבילוי ולא על תרומה לחברה

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית

AZ951753
חבר בקהילה

חבר בקהילה

הודעהפורסם: ראשון, 11 ינו', 2015 13:07    נושא ההודעה: ללא סימלון מעניין הגב עם ציטוט

ארונות הזזה

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית

הצג הודעות בנושא זה מלפני:   

התחבר
שם משתמש:    סיסמה:      חבר אותי אוטומטית בכל ביקור         שכחתי את סיסמתי  לחץ כאן להרשמה

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
אתה יכול לצרף קבצים להודעותיך בפורום זה
אתה יכול להוריד קבצים בפורום זה

APNEA
[email protected]
קורס צלילה חופשית
ציוד צלילה חופשית

אימון צלילה חופשית  |  ציוד צלילה חופשית  |  צלילה באילת  |  Freediving Fins  |  Monofins  |  Carbon Fins  |  Freediving Course

דיג בצלילה חופשית  |  סנפירים  |  חליפת צלילה  |  מחשב צלילה  |  משחקי צלילה

מבקרים בדף זה: | מפת האתר | אינדקס מילים

COPYRIGHT © 2006 - APNEA

השימוש באתר זה מהווה הסכמה לתנאי תקנון השימוש באתר