ברוכים הבאים לפורום לקידום צלילה חופשית בישראל 

לידיעתך, כאורח הנך מוגבל/ת לצפייה בלבד בפורומים השונים.
בכדי לצפות ולהשתתף בדיונים בפורומים עליך להרשם בפורום, תהליך ההרשמה אורך דקות ספורות בלבד והינו ללא תשלום.

שם משתמש:    סיסמה:      חבר אותי אוטומטית בכל ביקור         שכחתי את סיסמתי  לחץ כאן להרשמה

פרסם נושא חדש   הגב לנושא

אינדקס הפורומים של APNEA -> דייג בצלילה חופשית - קהילה

מחבר הודעה

yo-c
חבר בקהילה

חבר בקהילה

הודעהפורסם: רביעי, 22 מאי, 2013 19:39    נושא ההודעה: שאלה רובה צלילה לחץ אויר הגב עם ציטוט

[שלום לכולם אני חדש בפורום ויש לי שאלה
לאחר שנים החלטתי לחזור לתחום הצלילה החופשית ולהשמיש את הציוד
הרובה שלי היה מאופסן הרבה זמן ולכן הוא פורק ונוקה ניקיון יסודי השאלה היא באיזה שמן עלי להשתמש לשימון אני לא זוכר אשמח לקבל תשובה אציין שזה רובה לחץ אויר
תודה

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית

פורסם: רביעי, 22 מאי, 2013 19:39    נושא ההודעה: קישורים מומלצים

חזרה למעלה

דן זלגלר
מדריך AIDA בכיר
מאמן מדריכים APNEA

הודעהפורסם: חמישי, 23 מאי, 2013 11:52    נושא ההודעה: שאלה Re: רובה צלילה לחץ אויר הגב עם ציטוט

yo-c כתב:
[שלום לכולם אני חדש בפורום ויש לי שאלה
לאחר שנים החלטתי לחזור לתחום הצלילה החופשית ולהשמיש את הציוד
הרובה שלי היה מאופסן הרבה זמן ולכן הוא פורק ונוקה ניקיון יסודי השאלה היא באיזה שמן עלי להשתמש לשימון אני לא זוכר אשמח לקבל תשובה אציין שזה רובה לחץ אויר
תודה

היי יוסי וברוך הבא לפורום,

לשאלתך, רובה אוויר שעמד מפורק באחסון, סביר להניח שצריך החלפה של גומיות ה-O-RING שנוטות להתבלות לאורך זמן וידרוש שימון של המנגנון הפנימי - תהליך שמתבצע במעבדה על ידי טכנאי מוסמך.

לא ציינת באיזה דגם רובה מדובר,
קח בחשבון שטכנולוגיית הרובים הפניאומטיים התקדמה מאד רק בשנה-שנתיים האחרונות (לא ציינת איזה פרק זמן הרובה שלך שהה באחסון Smile) ויתכן כי כדאי לשקול החלפה של הרובה בדגם חדיש יותר בכל מקרה.

2 הסנט שלי...

דן.

בית הספר לצלילה חופשית ומרכז אימונים

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית שלח דואל בקר באתר המפרסם פרופיל פייסבוק

yo-c
חבר בקהילה

חבר בקהילה

הודעהפורסם: חמישי, 23 מאי, 2013 20:59    נושא ההודעה: ללא סימלון  הגב עם ציטוט

שלום דן
קודם כל תודה על ההתיחסות
הרובה הוא מסוג מריס ריפ 58 ואני חושב שהוא כבר לא קיים בשוק היה מאופסן כמה שנים ואתה צודק בהקשר של טכנאי מעבדה ובהקשר של לשקול החלפה אבל כרגע אני לא מתכוון להשקיע יותר מידי ומכיוון שאני בעל ידע טכני וידיים טובות התרגלתי במשך השנים לטפל בציוד שלי לבד ואין לי בעיה עם זה במקסימום אני קונה חלקי חילוף ומרכיב לבד
עקב כמה שנים טובות שלא צללתי כרגע הציוד הקיים יספק אותי כדי להתחיל מחדש ולחזור לאט לכושר צליצה
מה שאני לא זוכר זה באיזה סוג שמו לשמן את המנגנון הפנימי אם זכרוני אינו מטעה אותי הייתי משתמש בשמן 10(שמן הידראולי) זה כל מה שאני צריך תשובה עליו
ושוב תודה על ההתיחסות

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית

הצג הודעות בנושא זה מלפני:   

התחבר
שם משתמש:    סיסמה:      חבר אותי אוטומטית בכל ביקור         שכחתי את סיסמתי  לחץ כאן להרשמה

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להוריד קבצים בפורום זה

APNEA
[email protected]
קורס צלילה חופשית
ציוד צלילה חופשית

אימון צלילה חופשית  |  ציוד צלילה חופשית  |  צלילה באילת  |  Freediving Fins  |  Monofins  |  Carbon Fins  |  Freediving Course

דיג בצלילה חופשית  |  סנפירים  |  חליפת צלילה  |  מחשב צלילה  |  משחקי צלילה

מבקרים בדף זה: | מפת האתר | אינדקס מילים

COPYRIGHT © 2006 - APNEA

השימוש באתר זה מהווה הסכמה לתנאי תקנון השימוש באתר