ברוכים הבאים לפורום לקידום צלילה חופשית בישראל 

לידיעתך, כאורח הנך מוגבל/ת לצפייה בלבד בפורומים השונים.
בכדי לצפות ולהשתתף בדיונים בפורומים עליך להרשם בפורום, תהליך ההרשמה אורך דקות ספורות בלבד והינו ללא תשלום.

שם משתמש:    סיסמה:      חבר אותי אוטומטית בכל ביקור         שכחתי את סיסמתי  לחץ כאן להרשמה

פרסם נושא חדש   הגב לנושא

אינדקס הפורומים של APNEA -> דייג בצלילה חופשית - קהילה

מחבר הודעה

denis31122
חבר בקהילה

חבר בקהילה

הודעהפורסם: שני, 08 יול', 2013 14:00    נושא ההודעה: מצחיק חדש בתחום וחדש בפורום הגב עם ציטוט

שלום חברים יקרים כמו שראיתם אני חדש בתחום הצלילה ..אבל תחום הדייג זה התחביב שאני מקדיש לו כבר 13 שנים התנסתי בכול סגנונות הדייג ולאחרונה הצלילה משכה אותי במיוחד זאת הרגשה שעדין לא יצא לי להכיר אומנם אני חדש אבל יש לי הרגשה שאני עושה זאת שנים על גבי שנים(אבל שלא נתבלבל הרגשות לפעמים מטעות וחובה להקפיד על כללי הזהירות בצלילה ובמיוחד בים כמו שהרוב יודעים הים הוא גן עדן אבל שלא נטעה יש לו גם תצד הקשוח והעוצמתי) ..אני שמח להצטרף לתחום הזה שמאוד חשוב לפתח בארצנו ...כמו שאמרתי אני חדש בתחום ואני אשמח עם תשתפו אותי בטיפים ובידעה הרחב שלכם תודה רבה !!!

אני אשמח לקבל את דעתכם על הציוד שהשקעתי את מירב כספי
רובה צלילה מסוג Beuchat
סנפירים מסוג Epoint

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית שלח דואל

פורסם: שני, 08 יול', 2013 14:00    נושא ההודעה: קישורים מומלצים

חזרה למעלה

דן זלגלר
מדריך AIDA בכיר
מאמן מדריכים APNEA

הודעהפורסם: שני, 08 יול', 2013 14:43    נושא ההודעה: מצחיק Re: חדש בתחום וחדש בפורום הגב עם ציטוט

denis31122 כתב:
שלום חברים יקרים כמו שראיתם אני חדש בתחום הצלילה ..אבל תחום הדייג זה התחביב שאני מקדיש לו כבר 13 שנים התנסתי בכול סגנונות הדייג ולאחרונה הצלילה משכה אותי במיוחד זאת הרגשה שעדין לא יצא לי להכיר אומנם אני חדש אבל יש לי הרגשה שאני עושה זאת שנים על גבי שנים(אבל שלא נתבלבל הרגשות לפעמים מטעות וחובה להקפיד על כללי הזהירות בצלילה ובמיוחד בים כמו שהרוב יודעים הים הוא גן עדן אבל שלא נטעה יש לו גם תצד הקשוח והעוצמתי) ..אני שמח להצטרף לתחום הזה שמאוד חשוב לפתח בארצנו ...כמו שאמרתי אני חדש בתחום ואני אשמח עם תשתפו אותי בטיפים ובידעה הרחב שלכם תודה רבה !!!

אני אשמח לקבל את דעתכם על הציוד שהשקעתי את מירב כספי
רובה צלילה מסוג Beuchat
סנפירים מסוג Epoint

היי דניס וברוך הבא אל הפורום!

המקום הטוב ביותר להתחיל בו יהיה מאגר המידע שלנו ופורום המאמרים באתר - המכילים את כל מה שאתה צריך לדעת כדי להתחיל. אם יש משהו שאתה לא מוצא במדריכים - אל תהסס לשאול שאלות Smile תמיד תמצא תשובה - רק אל שתכח לבדוק אם השאלה שלך לא נשאלה כבר בפורום שאלות ותשובות או באמצעות אפשרות החיפוש בפורום.

מאגר מידע - צלילה חופשית (כאן כדאי להתחיל)
http://hebforum.apnea.co.il/viewforum.php?f=18

מאמרים ומדריכים
http://hebforum.apnea.co.il/viewforum.php?f=6

מאמרים על דיג בצלילה חופשית תוכל למצוא כאן
http://hebforum.apnea.co.il/viewforum.php?f=23

וכאן

דיג בצלילה חופשית - מאמרים

חשוב להדגיש שלא משנה כמה תקרא, תתנסה ותדע - אין תחליף אמיתי להכשרה מסודרת עם מדריך מנוסה, אז אם עדיין לא עשית קורס צלילה חופשית - זה צריך להיות הצעד הבא.

בנוגע לציוד שלך,
הוא ישרת אותך נאמנה בשלב זה Smile
כל אחד יאמר לך שהציוד שאיתו הוא עובד - הכי טוב, הניסיון הוא המורה הטוב ביותר מהבחינה הזו - לכל פריט ציוד יתרונות וחסרונות.

אישית,
אני שמח שבחרת ברובה גומיות - ולא לחץ אוויר כמו שהרבה צוללים עושים כשקונים רובה ראשון. הם שקטים יותר, מאפשרים יותר אפשרויות כוונון ואין בהם שום דבר שיכול להתקלקל Wink

דן.

בית הספר לצלילה חופשית ומרכז אימונים

נערך לאחרונה על-ידי דן זלגלר בתאריך ראשון, 13 אוק', 2013 13:31, סך-הכל נערך פעם אחת

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית שלח דואל בקר באתר המפרסם פרופיל פייסבוק

אורי
חבר בקהילה

חבר בקהילה

הודעהפורסם: שני, 08 יול', 2013 23:11    נושא ההודעה: ללא סימלון חדש בתחום הגב עם ציטוט

ברוך הבא דניס Laughing לפי מה שרואים בתמונה הרובה הוא 60 ס"מ או שאני טועה , בכל זאת לא הייתי ממליץ למתחיל בדייג ישר להיתנסות בחפירות בסלעים , להתחלה עדיף מארבים ברדוד ( ויש הפתעות ברדודים ) ככה תוכל לילמוד על עצמך בתוך המים , להכיר מקומות ועוד....... בחפירות יש מצבים שפיתאום תיראה דג " שווה " יריה ואחרי היריה תנסה להוציא אותו מבין הסלעים וזה לוקח לא מעט זמן להוציא דג במיוחד לוקוס ואז תישכך לשניה שאתה תחת המים וניגמר לך האויר, צריך זמני תחתית טובים , צריך להכיר את הגוף שלך איך הוא מושפע מעומק בהתחלה ( 2-5 מטר צלילה ) ולאחר שתיצבור קצת זמניי צלילה אולי תירצה לעבור לחפירות , וכל זה כמובן לא ל צ ל ו ל ל ב ד ועם מצוף ודגל סימון .

בהצלחה Very Happy

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית שלח דואל

denis31122
חבר בקהילה

חבר בקהילה

הודעהפורסם: שני, 08 יול', 2013 23:27    נושא ההודעה: ללא סימלון  הגב עם ציטוט

היי אורי תודה רבה הרובה הוא 85ס"מ וכביכול זה שאני כבר יושיט תיד לכיון המטרה אני חושב שזה יוסיף SmileSmile וכמובן שלהתחלה אני יתחיל בתירגול צלילות בלי הרובה אני יקח לי תקופה של צלילות למטרת למידה על הגוף שלי ומגבלותו ילאחר מכן אני יתחיל להתקדם לאט לאט תודה רבה על הטיפים אשמח לדעת עוד דברים חדשים

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית שלח דואל

אורי
חבר בקהילה

חבר בקהילה

הודעהפורסם: שישי, 12 יול', 2013 23:22    נושא ההודעה: ללא סימלון חדש בתחום הגב עם ציטוט

היי denis31122
מאיפה אתה בארץ ?

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית שלח דואל

denis31122
חבר בקהילה

חבר בקהילה

הודעהפורסם: שבת, 13 יול', 2013 8:31    נושא ההודעה: ללא סימלון Re: חדש בתחום הגב עם ציטוט

אורי כתב:
היי denis31122
מאיפה אתה בארץ ?

צפון נהריה אני צולל רוב הפעמים בניקרות עם אתה יודע איפה זה

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית שלח דואל

הצג הודעות בנושא זה מלפני:   

התחבר
שם משתמש:    סיסמה:      חבר אותי אוטומטית בכל ביקור         שכחתי את סיסמתי  לחץ כאן להרשמה

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להוריד קבצים בפורום זה

APNEA
[email protected]
קורס צלילה חופשית
ציוד צלילה חופשית

אימון צלילה חופשית  |  ציוד צלילה חופשית  |  צלילה באילת  |  Freediving Fins  |  Monofins  |  Carbon Fins  |  Freediving Course

דיג בצלילה חופשית  |  סנפירים  |  חליפת צלילה  |  מחשב צלילה  |  משחקי צלילה

מבקרים בדף זה: | מפת האתר | אינדקס מילים

COPYRIGHT © 2006 - APNEA

השימוש באתר זה מהווה הסכמה לתנאי תקנון השימוש באתר