ברוכים הבאים לפורום לקידום צלילה חופשית בישראל 

לידיעתך, כאורח הנך מוגבל/ת לצפייה בלבד בפורומים השונים.
בכדי לצפות ולהשתתף בדיונים בפורומים עליך להרשם בפורום, תהליך ההרשמה אורך דקות ספורות בלבד והינו ללא תשלום.

שם משתמש:    סיסמה:      חבר אותי אוטומטית בכל ביקור         שכחתי את סיסמתי  לחץ כאן להרשמה

פרסם נושא חדש   הגב לנושא

אינדקס הפורומים של APNEA -> דייג בצלילה חופשית - קהילה

מחבר הודעה

אוריאל
חבר בקהילה

חבר בקהילה

הודעהפורסם: שני, 21 יול', 2014 20:06    נושא ההודעה: ללא סימלון דילמה! SEATEC SANKE 90 או SEATEC GEKO 90?!?! הגב עם ציטוט

מתלבט מה לקנות מביניהם.
צולל באזור שובר גלים או ריפים קרובים לחוף 4-5 מטר לפעמים חפירות ולפעמים מארבים.
שניהם מעולים.
למיטב הבנתי הGEKO חזק יותר ומסיבי יותר אך יחד עם זאת גם כבד יותר עם טווח ארוך יותר.
הSNAKE קליל יותר קצת פחות מסיבי עם טווח קצר יותר.
השתמשתי ברובה בושט מידה 75 בעבר ואני מרגיש שחסר לי כוח בירי וטווח הירי, השתחררו לי המון פעמים דגים בגדלים יפים ואחת ההחלטות שגרמה לי לקנות רובה חזק יותר היא שהשתחרר לי מהחץ לוקוס לבן במשקל להערכתי לפחות 4 וחצי קילו אם לא יותר כי החץ לא ננעץ עד הסוף (אני בטוח שהוא חי והוא עוד יפול לי בידיים Wink )
תודה מראש לעונים

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית

פורסם: שני, 21 יול', 2014 20:06    נושא ההודעה: קישורים מומלצים

חזרה למעלה

אוריאל
חבר בקהילה

חבר בקהילה

הודעהפורסם: רביעי, 23 יול', 2014 20:29    נושא ההודעה: ללא סימלון  הגב עם ציטוט

תודה רבה לכל העונים הגקו נבחר!

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית

מני אוסי
חבר בקהילה

דירוג איכות להודעה זו 10.00 (מתוך 10) ע"י 1 מדרגים.

חבר בקהילה

הודעהפורסם: שישי, 25 יול', 2014 1:52    נושא ההודעה: ללא סימלון Re: דילמה! SEATEC SANKE 90 או SEATEC GEKO 90?!?! הגב עם ציטוט

אוריאל כתב:
מתלבט מה לקנות מביניהם.
צולל באזור שובר גלים או ריפים קרובים לחוף 4-5 מטר לפעמים חפירות ולפעמים מארבים.
שניהם מעולים.
למיטב הבנתי הGEKO חזק יותר ומסיבי יותר אך יחד עם זאת גם כבד יותר עם טווח ארוך יותר.
הSNAKE קליל יותר קצת פחות מסיבי עם טווח קצר יותר.
השתמשתי ברובה בושט מידה 75 בעבר ואני מרגיש שחסר לי כוח בירי וטווח הירי, השתחררו לי המון פעמים דגים בגדלים יפים ואחת ההחלטות שגרמה לי לקנות רובה חזק יותר היא שהשתחרר לי מהחץ לוקוס לבן במשקל להערכתי לפחות 4 וחצי קילו אם לא יותר כי החץ לא ננעץ עד הסוף (אני בטוח שהוא חי והוא עוד יפול לי בידיים Wink )
תודה מראש לעונים
הי אוריאל, לדעתי אינך צריך רובה חדש, בעומקים של 4-5 ה75בושאט יספיק. אני התחלתי בעומקים דומים לאלו שאתה מתאר ועם רובה גומיות בושט 75 ס"מ תפסתי אדומים יפים, פלמודים, אינטיאסים. לגבי המקרה שתיארת עם הלוקוס הלבן, מה מצב הבושט שלך? אולי צריך להחליף גומיה? אולי החץ קצת עקום? במיוחד עם לוקוסים לבנים יש לך את כל הזמן שבעולם לכוון בדיוק לנקודה שמשתקת, כך שכל שאתה צריך זה סטאפ נכון וירייה מדוייקת.

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית

הצג הודעות בנושא זה מלפני:   

התחבר
שם משתמש:    סיסמה:      חבר אותי אוטומטית בכל ביקור         שכחתי את סיסמתי  לחץ כאן להרשמה

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להוריד קבצים בפורום זה

APNEA
[email protected]
קורס צלילה חופשית
ציוד צלילה חופשית

אימון צלילה חופשית  |  ציוד צלילה חופשית  |  צלילה באילת  |  Freediving Fins  |  Monofins  |  Carbon Fins  |  Freediving Course

דיג בצלילה חופשית  |  סנפירים  |  חליפת צלילה  |  מחשב צלילה  |  משחקי צלילה

מבקרים בדף זה: | מפת האתר | אינדקס מילים

COPYRIGHT © 2006 - APNEA

השימוש באתר זה מהווה הסכמה לתנאי תקנון השימוש באתר