ברוכים הבאים לפורום לקידום צלילה חופשית בישראל 

לידיעתך, כאורח הנך מוגבל/ת לצפייה בלבד בפורומים השונים.
בכדי לצפות ולהשתתף בדיונים בפורומים עליך להרשם בפורום, תהליך ההרשמה אורך דקות ספורות בלבד והינו ללא תשלום.

שם משתמש:    סיסמה:      חבר אותי אוטומטית בכל ביקור         שכחתי את סיסמתי  לחץ כאן להרשמה

פרסם נושא חדש   הגב לנושא

אינדקס הפורומים של APNEA -> דייג בצלילה חופשית - קהילה

מחבר הודעה

מני אוסי
חבר בקהילה

חבר בקהילה

הודעהפורסם: שישי, 03 דצמ', 2010 9:35    נושא ההודעה: ללא סימלון חלום רטוב כסוף שהתגשם... הגב עם ציטוט

ידידיי היקרים שלום!
מה אגיד ומה אומר...חלום רטוב שלי התגשם..
ובכן,קץ טבעית ב5:30,שותה שתי כוסות תה עם דבש ולימון,מתארגן ויוצא.
6:30 בריף,העומק כ12 מטר,הראות בינונית,משכיב מארבים על החארף. כשעתיים של שיכרון חושים חלפו,עם הרבה סרגוסים,ארסים,כחילות,ביזרי...עולם ומלואו. בסביבות השעה 9,בעודי מתכונן לצלילה,מגיע ונעמד לידי קייאק,אני מרים את הראש ורואה את גראד היקר,איזו שמחה אני וגראד מחליפים כמה מילים,שנינו מיתוודים האחד בפני השני ש"די יבש כאן היום" ו"הראות לא משהו" וגראד ממשיך בדרכו עם שני חברים לכיוון החוף.
בעוד גראד והחברה מתרחקים,הגיעה סירת מנוע עם צוללי מיכלים זהו...חשבתי לעצמי...גם אני עכשיו צריך לצאת... ובכן,מתכונן לצלילה אחרונה להיום ויורד למטה..כאן התחיל הסרט
אני גולש לי למטה אט אט,נשכב על הסלע כשלהקת ארסים שמנים (יש את הסוג השמן יותר,הם גם יותר כהים)ששוחים להם באיטיות כ2 מטר ממני מימין לשמאל. לפתע,הם נסים כאילו ראו איזה מפלצת....ממתין בשקט ולאחר 4-5 שניות היא הופיעה: היא הגיחה מימין למעלה,הגדולה ביותר שראיתי עד כה,שוחה לה באיטיות ובוחנת אותי,עיניים גדולות מביטות בי בלהט,עשרות שיניים חדות עם פה פתוח למחצה,נטולת פחד או היסוס היא שוחה לכיווני כאילו אני עוד אחד מן הארסים שתיכף ינוס על נפשו...המחשבות הראשונות שחלפו במוחי הן על מקסים שאחת כזו קרעה לו את המונו...ועל מנדס,שאחת כזו לקחה לו את הרובה...ידעתי שעם אחת כזו,אין מקום לטעויות: זה או שאני יורה יריית שיתוק והיא שלי לנצח,או שאני יורה ירייה לא הכי טובה ובמקרה הטוב אקבל סקי מטורף שבסופו היא תקרע את עצמה ובמקרה הרע,היא תיקח לי את הרובה...
ובכן,מכוון טוב ויורה. יריית שיתוק לאזור אחורי הזימים בדיוק כמו שרציתי. אני בטיסה מטורפת אליה מנסה לתפוס אותה לפני שהיא צונחת,מגיע אליה אך היא כבדה מאד ואיני רוצה להתאמץ אחרי מארב ממושך אז נותן לה לצנוח ועולה להתאושש. כ3 דקות חלפו על פני המיים ואני יורד אליה באיטיות,ככל שאני מתקרב אני רואה שהיא בהמה רצינית...מחבק אותה חזק ועולה איתה לפני המיים... לוקח לי כמה דקות להבין מה נסגר...לאט לאט אני מבין שהתגשם לו חלום רטוב...מודה לאלוהים על הדג היפה ומנסה להעלות אותה על הקייאק אך ללא הצלחה...בחור נחמד אחד מהסירה ראה אותי ושמח לעזור,התקרבתי אליו עם הקייאק והוא משך אותה למעלה מהסירה שלו.
בדרכי לחוף אני בהיי מטורף,גראד והחברה עדיין שם,גם הם היו בהיי מטורף ...שלושתנו מצטלמים איתה בכל פוזה אפשרית,עדיין לא מאמינים מה שוכב לי על הקייאק...
אז...מה אגיד ומה אומר...חלום רטוב שלי התגשם...שיהיה לכולכם סופ"ש מקסים,שימרו על עצמכם,ושימרו על הים היפה הזה ושוכניו. מני

נערך לאחרונה על-ידי מני אוסי בתאריך שישי, 03 דצמ', 2010 9:39, סך-הכל נערך פעם אחת

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית

פורסם: שישי, 03 דצמ', 2010 9:35    נושא ההודעה: קישורים מומלצים

חזרה למעלה

מני אוסי
חבר בקהילה

חבר בקהילה

הודעהפורסם: שישי, 03 דצמ', 2010 9:37    נושא ההודעה: ללא סימלון  הגב עם ציטוט

הנה עוד אחת מהחוף...

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית

עדן
עוזר מדריך AIDA

עוזר מדריך AIDA

הודעהפורסם: שישי, 03 דצמ', 2010 11:40    נושא ההודעה: ללא סימלון  הגב עם ציטוט

מלך עולם אתה!

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית

דן זלגלר
מדריך AIDA בכיר
מאמן מדריכים APNEA

הודעהפורסם: שישי, 03 דצמ', 2010 18:54    נושא ההודעה: ללא סימלון  הגב עם ציטוט

וואו!!
מני.... פשוט שיחקת אותה! מדהים, ואחלה סיפור Smile

(אירית מבקשת לשמור לה חתיכה Rolling Eyes )

בית הספר לצלילה חופשית ומרכז אימונים

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית שלח דואל בקר באתר המפרסם פרופיל פייסבוק

מני אוסי
חבר בקהילה

חבר בקהילה

הודעהפורסם: שבת, 04 דצמ', 2010 17:34    נושא ההודעה: ללא סימלון  הגב עם ציטוט

דן זלגלר כתב:
וואו!!
מני.... פשוט שיחקת אותה! מדהים, ואחלה סיפור Smile

(אירית מבקשת לשמור לה חתיכה Rolling Eyes )

בשימחה Laughing

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית

הצג הודעות בנושא זה מלפני:   

התחבר
שם משתמש:    סיסמה:      חבר אותי אוטומטית בכל ביקור         שכחתי את סיסמתי  לחץ כאן להרשמה

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים להודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להוריד קבצים בפורום זה

APNEA
[email protected]
קורס צלילה חופשית
ציוד צלילה חופשית

אימון צלילה חופשית  |  ציוד צלילה חופשית  |  צלילה באילת  |  Freediving Fins  |  Monofins  |  Carbon Fins  |  Freediving Course

דיג בצלילה חופשית  |  סנפירים  |  חליפת צלילה  |  מחשב צלילה  |  משחקי צלילה

מבקרים בדף זה: | מפת האתר | אינדקס מילים

COPYRIGHT © 2006 - APNEA

השימוש באתר זה מהווה הסכמה לתנאי תקנון השימוש באתר