ברוכים הבאים לפורום לקידום צלילה חופשית בישראל 

לידיעתך, כאורח הנך מוגבל/ת לצפייה בלבד בפורומים השונים.
בכדי לצפות ולהשתתף בדיונים בפורומים עליך להרשם בפורום, תהליך ההרשמה אורך דקות ספורות בלבד והינו ללא תשלום.

שם משתמש:    סיסמה:      חבר אותי אוטומטית בכל ביקור         שכחתי את סיסמתי  לחץ כאן להרשמה

פרסם נושא חדש   הגב לנושא

אינדקס הפורומים של APNEA -> דלפק הצלילה

מחבר הודעה

דן זלגלר
מדריך AIDA בכיר
מאמן מדריכים APNEA

הודעהפורסם: ראשון, 18 אוק', 2009 19:08    נושא ההודעה: לתשומת לבכם הפנינג צלילה חופשית - כחול עמוק 2009 - סיכום הגב עם ציטוט

תם לו ונשלם עוד הפנינג כחול עמוק, השלישי במספר, שהתקיים גם הפעם בחוף המגדלור שבאילת.

הכל התחיל ביום שישי בבוקר – מוקדם בבוקר Wink, כשצוות האירוע הגיע לחוף, במקום חיכו כבר חלק מהמשתתפים, התארגנות מהירה – ויוצאים לדרך.

את פניהם של המשתתפים קיבלו אינה ואירית שדאגו שכל אחד יקבל את חולצת האירוע (תודה רבה לגידי על העיצוב) ויידעו את המשתתפים במידע חשוב לגבי היום.

לאחר הגעת כל המשתתפים, שיחה קצרה והסבר על היום, התחלנו בפעילות.

(אני מוכרח לציין שעשינו כמה ניסויים נועזים משהו מבחינת תכני הערך המוסף באירוע השנה, היינו חייבים לעשות אותם מתישהו Wink - על כל פנים תודה לכולם על הסבלנות המשוב והביקורת, מסקנות הוסקו, לקחים הופקו ו..... חכו חכו שנה הבאה....)

השנה הגיע אלינו מדריך הקונג-פו שחר מקייטן, והדגים בפנינו מתיחות שונות לחיזוק והארכת השרירים, חלקן בתנוחות מוכרות

וחלקן קצת פחות קונבנציונליות Wink...

את שחר ליוותה רחל עטיה, שהעבירה סדנאות בדימיון מודרך לפני הכניסה למים

וקדימה אל הכחול! על מערכי הצלילה החופשית הופקד השנה אוהד הראל שכיהן כצ'יף הבטיחות של האירוע, יחד עם יובל יעקובי, בועז מרקל, עדן דטאוקר וניר פוקס שהיוו את צוות הבטיחות ודאגו שהפעילות במים תתנהל בצורה בטוחה ומבוקרת וסיפקו טיפים ועצות לשיפור לצוללים על המערכים.

כל התמונות מהאירוע זמינות כעת לצפיה והורדה בגלריית התמונות באתר:

הפנינג כחול עמוק 2009 - תמונות

בין הצלילות, סיפקה לנו שרי צירין עיסויים ספורטיביים ומפנקים - לא מאמינים? - פשוט תסתכלו על הפנים של עידו על מיטת המסאג'ים Rolling Eyes

את יום הצלילות הראשון קינחנו בארוחת ערב מפנקת שהוכנה עבורינו על ידי צוות המגדלור

ארוחת הערב לוותה בהרצאה מפי הילה גליק, שלמען האמת נדמה כי התרגשה מאיתנו יותר ממה שאנחנו ממנה Wink

כשהגענו אל החוף ביום השני, גילינו את רוב המשתתפים כבר ערניים ולאחר טבילת בוקר ואת גיא, עידו ואיתן, שלישיית הג'וקרים של האירוע Laughing, מתפקדים על גזיית שדה ומחבת - מגישים ארוחת בוקר מפנקת לכולם Smile

את ארוחת הבוקר ליוותה הרצאה מעניינת בנושא בטיחות בצלילה חופשית מפי מדריך הצלילה החופשית גד לוי - שהגיע לאירוע יחד עם מהדורה מוגבלת של קליפסים לאף מבית Paradisia Smile

בסיום יום הצלילות השני, מי שגר רחוק נאלץ לעזוב מוקדם, ומי שנשאר, קינח את היום בערוחת ערב משותפת וספונטנית בברביס. נדמה לי שהבהלנו אותם, אגב, לא כל יום מגיעה קבוצה של צוללים רעבים שמאכלסת שני שולחנות ארוכים מבלי להזמין מקום מראש Very Happy

לצפיה בכל התמונות מהאירוע בגלריית התמונות באתר:

חברים,
אני מקווה שכולם נהנו מהאירוע השנה, אני יודע שהצוות ואני נהנינו מאד. הדבר הגדול באירוע השנה, בעיניי, היה שבירת הדיסטאנס בין הצוללים, לא עוד חבורות חבורות, סוף סוף הצלחנו, כמו שיובל הולצמן אומר; "להוציא את הפלצנות מהצלילה החופשית". השנה ההפנינג היווה פלטפורמה נהדרת ליצירת קשרים חדשים עם עוד "משוגעים לדבר" וקרקע פוריה ללמוד מכל אחד ואחד - וזהו למעשה, החזון המקורי שבגללו ובזכותו התחלנו בהפקת אירועי "כחול עמוק" מלכתחילה.

עוד דבר שאני מוכרח לציין לחיוב, השנה, לראשונה, ראינו ייצוג משמעותי של המין היפה באירוע, אירית הפסיקה להרגיש בודדה במערכה Smile, זהו כמובן סימן טוב, שהתחום הולך ומתרחב לקהלי יעד חדשים (וחשובים! Wink).

כאמור, עשינו כמה ניסויים נועזים משהו מבחינת תכני הערך המוסף באירוע השנה, היינו חייבים לעשות אותם מתישהו Wink - על כל פנים תודה לכולם על הסבלנות המשוב והביקורת, מסקנות הוסקו, לקחים הופקו ו..... חכו חכו שנה הבאה...

אני רוצה להודות לכל מי שהגיע והשתתף, זה לא היה אותו דבר בלעדיכם, ותודה מיוחדת לכל צוות ההפקה; צוות הבטיחות, אוהד הראל, ניר פוקס, יובל יעקובי, עדן דטאוקר ובועז מרקל. צוות הצילום, יונתן צור וגידי גולן. צוות היבשה, אינה קובובסקי (פוקס?) ואירית אלטנסי. לגד לוי על ההרצאה המרתקת, למאי גולדשלאגר שהגיע כל הדרך מדוגית כדי לעזור ולייעץ בכל הנוגע לציוד, וכמובן לשרי צירין על המסאג'ים המפנקים ולשאר מפעילי הסדנאות באירוע.

תודה מיוחדת לנותני החסות לאירוע, חנות הצלילה המובילה בישראל - דוגית, חברת Mares, ובית הספר APNEA לצלילה חופשית.

תודה לכם! איתכם, בשבילכם ובזכותכם האירוע חוזר, מתקיים ומשתפר בכל שנה.

דן.

לצפיה בכל התמונות מהאירוע בגלריית התמונות באתר:

בית הספר לצלילה חופשית ומרכז אימונים

נערך לאחרונה על-ידי דן זלגלר בתאריך שלישי, 27 אוק', 2009 12:21, סך-הכל נערך 12 פעמים

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית שלח דואל בקר באתר המפרסם פרופיל פייסבוק

פורסם: ראשון, 18 אוק', 2009 19:08    נושא ההודעה: קישורים מומלצים

חזרה למעלה

GalSteiner
חבר בקהילה

חבר בקהילה

הודעהפורסם: שני, 19 אוק', 2009 18:33    נושא ההודעה: ללא סימלון  הגב עם ציטוט

בחיים שלי לא נהנתי כמו שנהנתי בהפנינג!

הכל היה מצוין,בזמן ומבקום הנכון.

עם בסדנאות ובכל הפעילויות,האנשים והמדריכים(רק הקונג-פו הרג אותנו...)

אין עליכם!!!

מחכים כבר לפעם הבאה!!!!

גל שטינר

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית

בני71
חבר בקהילה

חבר בקהילה

הודעהפורסם: שני, 19 אוק', 2009 23:16    נושא ההודעה: ללא סימלון  הגב עם ציטוט

אני רוצה להודות לאירית. דן .לצוות המדריכים.ולכל הצוללים על סוף השבוע המדהים הזה הסדנאות והפעילויות היו לעניין והמקום מדהים ביופיו.היה שווה להגיע מנהריה הרחוקה למפגש, יהיי קשה להמתין עד לשנה הבאה אז בבקשה מכם דן ואירית הפנינג כל ריבעון ואני מגיע. בני

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית

BlueDiver
חבר בקהילה - רופא מוסמך

חבר בקהילה - רופא מוסמך

הודעהפורסם: שלישי, 20 אוק', 2009 17:07    נושא ההודעה: ללא סימלון  הגב עם ציטוט

למרות התסכול הרב מזה שלא יכולתי לצלול בגלל הסינוסים, נהניתי מאוד להכיר אנשים חדש ולהכיר עוד כמה אנשים מאחורי הכינויים והשורות.
תודה רבה למארגנים ולעוזריהם, בתקווה ששנה הבאה יהיה לי הרבה יותר טוב במישור האישי.

חוסאם

נערך לאחרונה על-ידי BlueDiver בתאריך רביעי, 21 אוק', 2009 0:03, סך-הכל נערך פעם אחת

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית MSN Messenger

יאן
תומך בקהילה

תומך בקהילה

הודעהפורסם: שלישי, 20 אוק', 2009 17:16    נושא ההודעה: ללא סימלון  הגב עם ציטוט

אייייייייייייייייייייה......

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית

armagad0n
חבר בקהילה

חבר בקהילה

הודעהפורסם: שלישי, 20 אוק', 2009 23:18    נושא ההודעה: ללא סימלון  הגב עם ציטוט

דן, אירית וכל שאר חברי הצוות,
רציתי להגיד לכם שהענקתם לי את אחת החוויות המעצימות ביותר שהיו לי.
לא ציפיתי לרמה כזאת של אירוע. היה נהדר מכל הבחינות, הצוות, האנשים, החברים, המקום... היה ממש מושלם.
כל הכבוד על ההשקעה.
מחכה לפעם הבאה... Smile
גיא טל

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית

עדן
עוזר מדריך AIDA

עוזר מדריך AIDA

הודעהפורסם: רביעי, 21 אוק', 2009 0:03    נושא ההודעה: ללא סימלון  הגב עם ציטוט

היה פשוט כחול עמוק, תודה לדן ואירית על האירוע המושלם,
נקווה לעוד ועוד אירועים כאלו!

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית

cohenkobi
חבר בקהילה

חבר בקהילה

הודעהפורסם: חמישי, 22 אוק', 2009 1:33    נושא ההודעה: ללא סימלון הפנינג על הכיפאק הגב עם ציטוט

[אני חייב לציין שהאירוע היה משהו יוצא דופן ,פשוט מדהים. בייחוד אחרי שבדיוק סיימנו את הקורס . ההפנינג פשוט השלים לנו את מה שלא ידענו בשביל להתחיל להיות צולל חופשי .גם מבחינה מעשית וגם מידע שרכשנו מכל החברה שהיו שם .
אז באמת כל הכבוד לדן,אירית וכל הצוות יישר כח. אחלה אירגון, אוכל על הכיפאק. והכי חשוב אחלה אנשים.

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית

דן זלגלר
מדריך AIDA בכיר
מאמן מדריכים APNEA

הודעהפורסם: חמישי, 22 אוק', 2009 18:09    נושא ההודעה: ללא סימלון עדכון - תמונות מהאירוע הגב עם ציטוט

*** עדכון ***

כל התמונות מהאירוע זמינות כעת לצפיה והורדה בגלריית התמונות באתר:

*** עדכון ***

בית הספר לצלילה חופשית ומרכז אימונים

נערך לאחרונה על-ידי דן זלגלר בתאריך שלישי, 27 אוק', 2009 12:20, סך-הכל נערך 3 פעמים

חזרה למעלה

דן זלגלר
מדריך AIDA בכיר
מאמן מדריכים APNEA

הודעהפורסם: שישי, 23 אוק', 2009 18:29    נושא ההודעה: ללא סימלון עדכון - ווידאו מהאירוע הגב עם ציטוט

*** עדכון ***

בשעה טובה,
גידי ויוני סיימו את עריכת קטעי הווידאו מהאירוע.

תהנו!

קישור לסרטון ביוטיוב

קישור לסרטון ביוטיוב

חזרה למעלה

הצג הודעות בנושא זה מלפני:   

פרסם נושא חדש  הגב לנושא
אינדקס הפורומים של APNEA -> דלפק הצלילה עמוד 1 מתוך 2 

עבור לעמוד 1, 2  הבא 

התחבר
שם משתמש:    סיסמה:      חבר אותי אוטומטית בכל ביקור         שכחתי את סיסמתי  לחץ כאן להרשמה

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
אתה יכול לצרף קבצים להודעותיך בפורום זה
אתה יכול להוריד קבצים בפורום זה

APNEA
[email protected]
קורס צלילה חופשית
ציוד צלילה חופשית

אימון צלילה חופשית  |  ציוד צלילה חופשית  |  צלילה באילת  |  Freediving Fins  |  Monofins  |  Carbon Fins  |  Freediving Course

דיג בצלילה חופשית  |  סנפירים  |  חליפת צלילה  |  מחשב צלילה  |  משחקי צלילה

מבקרים בדף זה: | מפת האתר | אינדקס מילים

COPYRIGHT © 2006 - APNEA

השימוש באתר זה מהווה הסכמה לתנאי תקנון השימוש באתר