ברוכים הבאים לפורום לקידום צלילה חופשית בישראל 

לידיעתך, כאורח הנך מוגבל/ת לצפייה בלבד בפורומים השונים.
בכדי לצפות ולהשתתף בדיונים בפורומים עליך להרשם בפורום, תהליך ההרשמה אורך דקות ספורות בלבד והינו ללא תשלום.

שם משתמש:    סיסמה:      חבר אותי אוטומטית בכל ביקור         שכחתי את סיסמתי  לחץ כאן להרשמה

פרסם נושא חדש   הגב לנושא

אינדקס הפורומים של APNEA -> דלפק הצלילה

מחבר הודעה

ירדןכהן
חבר בקהילה

חבר בקהילה

הודעהפורסם: שני, 14 יונ', 2010 15:54    נושא ההודעה: ללא סימלון צלילה במרכז ודרום אמריקה הגב עם ציטוט

אהלן!

אני טסה בקרוב לפרו, ואשמח לשמוע על מקומות טובים לצלילות חופשיות וסקובה במרכז ודרום אמריקה.
חוויות, תמונות, טיפים...

תודה רבה! Cool

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית שלח דואל פרופיל פייסבוק

פורסם: שני, 14 יונ', 2010 15:54    נושא ההודעה: קישורים מומלצים

חזרה למעלה

blue
מדריך AIDA לצלילה חופשית

מדריך AIDA לצלילה חופשית

הודעהפורסם: שני, 14 יונ', 2010 16:20    נושא ההודעה: ללא סימלון  הגב עם ציטוט

מקומות לצלילה בדרום ומרכז אמריקה...מממממ... נראה לי יש איזה ריף או 2.

אין יותר מדי רק המקומות הכי טובים בעולם...
עכשיו ברצינות, תלוי מה מחפשים וכמה את מוכנה להשקיע מבחינת כסף וזמן, אבל בסדר יורד: איי גלפגוס - אולי אתר הצלילה מספר 1 בעולם (שלי זה בטוח מספר 1) החסרון יקר ורחוק מכל מקום אחר, מה רואים? דברים גדולים- כרישים לוייתינים,טונות כלבי ים דולפינים מה לא?

האי קוקוס - יציאה מקוסטה ריקה, גם אי מטורף, רחוק מכל מקום ויקר אבל נצא אי שם בפסגת הצלילה העולמית, לא רחוק מגלפגוס

האי מאלפלו - כנ"ל

האתרים הנ"ל נמצאים בצד בפסיפי של דרום אמריקה, יש כמובן את הצד הקאריבי - הכי טוב יתכן בליז, כולל את החור הכחול של בליז ושוניות שנחשבות סוף הדרך, אתרי צלילה קולומביאנים ב2 הצדדים, קאריבי ופסיפי, בקיצור אני די משוחד לכיוון הצד הפסיפי כי אני מטורף על דגים ויונקים גדולים, פחות ריפים טרופיים, אז לי הנושא ברור.

השאלה שלך מאד כללית ואם תרצי יותר עזרה תצטרכי למקד: כמה זמן יש לך? איפה? מה את מחפשת? כמה המסלול שלך גמיש? באיזה עונה בדיוק? מה הרמה שלך בצלילה? כמה את מנוסה? האם יש לך נסיון בצלילה בים (אילת זה לא ממש ים)? האם את מחפשת חוף נחמד שמש מסיבות וקוקטיילים ואולי "על הדרך" לצלול, או מחפשת צלילה "הארד קור" 4 צלילות ביום, לאכול לשתות ולנשום צלילה?

קיצר, מיקוד מיקוד מיקוד

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית

יאן
תומך בקהילה

תומך בקהילה

הודעהפורסם: שני, 14 יונ', 2010 18:47    נושא ההודעה: ללא סימלון  הגב עם ציטוט

אני יודע שבהונדורס ובליז יש אתרי צלילה מדהימים, בהונדורס אחי צלל המון ובבליז אני צללתי וזה היה מושלם, גם לצלילה חופשית מומלץ מאוד. אתרים מדוייקים כדאי לקרא בספרות לגבי כל מדינה ומדינה. כדאי להגיע לבליז בעונה , הראות מגיעה ל 70 מטר.

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית

ירדןכהן
חבר בקהילה

חבר בקהילה

הודעהפורסם: שלישי, 22 יונ', 2010 10:10    נושא ההודעה: ללא סימלון  הגב עם ציטוט

blue כתב:
מקומות לצלילה בדרום ומרכז אמריקה...מממממ... נראה לי יש איזה ריף או 2.

אין יותר מדי רק המקומות הכי טובים בעולם...
עכשיו ברצינות, תלוי מה מחפשים וכמה את מוכנה להשקיע מבחינת כסף וזמן, אבל בסדר יורד: איי גלפגוס - אולי אתר הצלילה מספר 1 בעולם (שלי זה בטוח מספר 1) החסרון יקר ורחוק מכל מקום אחר, מה רואים? דברים גדולים- כרישים לוייתינים,טונות כלבי ים דולפינים מה לא?

האי קוקוס - יציאה מקוסטה ריקה, גם אי מטורף, רחוק מכל מקום ויקר אבל נצא אי שם בפסגת הצלילה העולמית, לא רחוק מגלפגוס

האי מאלפלו - כנ"ל

האתרים הנ"ל נמצאים בצד בפסיפי של דרום אמריקה, יש כמובן את הצד הקאריבי - הכי טוב יתכן בליז, כולל את החור הכחול של בליז ושוניות שנחשבות סוף הדרך, אתרי צלילה קולומביאנים ב2 הצדדים, קאריבי ופסיפי, בקיצור אני די משוחד לכיוון הצד הפסיפי כי אני מטורף על דגים ויונקים גדולים, פחות ריפים טרופיים, אז לי הנושא ברור.

השאלה שלך מאד כללית ואם תרצי יותר עזרה תצטרכי למקד: כמה זמן יש לך? איפה? מה את מחפשת? כמה המסלול שלך גמיש? באיזה עונה בדיוק? מה הרמה שלך בצלילה? כמה את מנוסה? האם יש לך נסיון בצלילה בים (אילת זה לא ממש ים)? האם את מחפשת חוף נחמד שמש מסיבות וקוקטיילים ואולי "על הדרך" לצלול, או מחפשת צלילה "הארד קור" 4 צלילות ביום, לאכול לשתות ולנשום צלילה?

קיצר, מיקוד מיקוד מיקוד

איזה אושר חח Smile
הכרטיס שלי פתוח, אין לי תאריך חזרה. אני בפרו החל מאמצע אוגוסט. מסלול מאוד גמיש, לא תיכננתי ממש יותר מידי.
בצלילות סקובה אני עוזרת מדריך, יש הרבה נסיון. חופשיות אני ברמה של מתחילה Smile
נסיון בצלילה בים חוץ מאילת וסיני אין עדיין לצערי.
וכמובן מחפשת צלילות הארדקור. זה אחד העיקרים בטיול הזה.

תודה רבה לך!

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית שלח דואל פרופיל פייסבוק

blue
מדריך AIDA לצלילה חופשית

מדריך AIDA לצלילה חופשית

הודעהפורסם: שלישי, 22 יונ', 2010 20:41    נושא ההודעה: ללא סימלון  הגב עם ציטוט

אני לא הייתי מהסס ומשקיע את מיטב ממוני בטיול לגלפגוס, החיסרון היחיד הוא שאחר כך אין יותר סיבה לצלול בשום מקום אחר בעולם... גלפגוס בלי להתלבט בכלל. אחר כך כל השאר.

פורום מצוין לצלילות סקובה יש בסקובה בורד
scubaboard.com
הפורומים הם לפי חלוקה גיאוגרפית והמון מידע, ממליץ בחום להתייעץ עם החבר'ה שם.

אם יש עוד שאלות אל תהססי

חזרה למעלה

שלח הודעה פרטית

הצג הודעות בנושא זה מלפני:   

התחבר
שם משתמש:    סיסמה:      חבר אותי אוטומטית בכל ביקור         שכחתי את סיסמתי  לחץ כאן להרשמה

קפוץ אל:  
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע בסקרים בפורום זה
אתה יכול לצרף קבצים להודעותיך בפורום זה
אתה יכול להוריד קבצים בפורום זה

APNEA
[email protected]
קורס צלילה חופשית
ציוד צלילה חופשית

אימון צלילה חופשית  |  ציוד צלילה חופשית  |  צלילה באילת  |  Freediving Fins  |  Monofins  |  Carbon Fins  |  Freediving Course

דיג בצלילה חופשית  |  סנפירים  |  חליפת צלילה  |  מחשב צלילה  |  משחקי צלילה

מבקרים בדף זה: | מפת האתר | אינדקס מילים

COPYRIGHT © 2006 - APNEA

השימוש באתר זה מהווה הסכמה לתנאי תקנון השימוש באתר